نمناک سبک زندگیروابط عاطفی واژه خطرناک Sext بلای جان جوانان
تصاویر پورنو ، Sext
فجایع اخلاقی فضای مجازی به جایی رسیده که دختران جوان با انتشار عکسهای برهنه خود در شبکه های اجتماعی واژه ای به نام Sext که از دو واژه S e x و Text ترکیب شده است بوجود آوره اند.
بازدید : 4,964 نفر

 واژه ای جدید به نام Sext مرکب از دو واژه S e x و Text واژه ای خانمان سوز برای جوانان میباشد که یکی از فجایع اینترنت و شبکه های اجتماعی به شمار میرود.

به گزارش گروه مانیتورینگ  تیتریک، طبق جدیدترین تحقیقات انجام شده از هر دو نفر یک نفر در آمریکا از تلفن همراه خود و با استفاده از شبکه های اجتماعی آن ، تصاویر برهنه خود را به اشتراک می گذارند. 
فضای مجازی و اینترنت که استفاده نادرست از آن می تواند تبدیل به فجایع اخلاقی و تربیتی شود، بلای جان اکثر کشورها و طبق این تحقیق آمریکا شده است.
این تحقیق با آمار ارائه شده اعلام می دارد که از هر دو دختر آمریکایی یک نفر از خود عکس های برهنه اش را که اصطلاحا تصاویر "پورنو" می نامند، یا به اشتراک عموم گذاشته است یا برای پارتنر خود ارسال کرده است.
 شبکه های مجازی
 
به گزارش خبرگزاری "ساندی مورنینگ" کل تعداد 1200 نفری که تحت این تحقیق قرار گرفته اند در سال گذشته چند بار تصویر پورنو خود را از طریق تلفن همراه ارسال کرده اند و 40% آنها در طی سال گذشته تصویر پورنو خود را به بیش از یک نفر ارسال کرده اند.
اما همین امر غیر اخلاقی باعث شده است که واژه ای جدید در فرهنگ لغت رسما ورود پیدا کند. واژه ای به نام Sext  که از دو واژه S e x و Text ترکیب شده است . 
بعد از گسترش چنین موج مخربی سازمان های مسئول آمریکا در حال وضع قوانین بازدارنده و حتی محکومیت در موارد خاص هستند.

واژه خطرناک Sext بلای جان جوانان

واژه خطرناک Sext بلای جان جوانان
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 25
برگرفته از امتی - تیتر یک - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 23 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف