ایدروژن دستگاه قابل حمل و سبکی است که وظیفه تولید آب غنی از هیدروژن را بر عهده دارد درباره خواص آب هیدروژن می توانید به بخش خواص درمانی و مقالات مراجعه کنید.

این دستگاه ساخت کشور کره جنوبی است و انواع تائیدیه ها را از کشورهای پیشرفته دارا می باشد. ویژگی منحصر بفرد ایدروژن را نسبت به سایر دستگاه ها می توان در زیر خلاصه کرد:

- قابل حمل بودن دستگاه با وزنی تنها 300 گرم - سرعت بالا و تولید 1400ppb آب هیدروژن تنها در 5 دقیقه - سازگار با انواع بطری های آب معدنی - شارژ کامل تنها در 1 ساعت و قابلیت استفاده تا 10 مرتبه با یکبار شارژ - هسته اصلی ASTRACELL با تائیدیه از کشورهای مختلف - بدون هیچگونه عوارض جانبی

دفتر مرکزی : تهران - میدان ولی عصر - ساختمان ایرانیان - 02188929087

نمایندگی فروش : تهران - عباس آباد نرسیده به سهروردی - داروخانه صبا - 02141971

جهت ورود به سایت اصلی و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

خرید دستگاه از سایت بامیلو : ==>

خرید دستگاه از سایت داروشاپ : ==>


آنتی اکسیدان به موادی اطلاق می‌شود که در کاهش عوامل اکسیدکننده موثرند. قدرت آنتی اکسیدانها برطبق فاکتور ORP سنجیده می‌شود به این ترتیب که هرچه مقدار ORP کمتر باشد توانایی کاهش عوامل اکسیدکننده بیشتر می‌شود و در واقع آن ماده آنتی اکسیدان قویتری است.

تستی که به وسیله دستگاه سنجش ORP بر روی آب غنی از هیدروژن صورت گرفته است نشان از بیشترین خاصیت آنتی اکسیدانی آب غنی شده با هیدروژن نسبت به تمامی مایعات شناخته شده می‌دهد.

در تستی دیگر قدرت آنتی اکسیدانی بیشتر آب تولید شده از ایدروژن در مقایسه با آبهای غنی از هیدروژن دیگر حکایت دارد.

ایدروژن هیچ تغییری در Ph آب و نیز میزان معدنی بودن آب ایجاد نمی‌کند.