دیگران چه می خوانند..؟
همه چیز در مورد ویزای کانادا

همه چیز در مورد ویزای کانادا


گرفتن ویزای کانادا مانند اخذ ویزای هر کشور دیگری نیازمند گذر از مراحل خاص خود میباشد که در اینجا کارشناسان تخصصی مرکز ویزای کانادا با تجربه چندین ساله در خصوص دریافت انواع ویزای کانادا توضیحاتی مفید و کاربردی در این زمینه ارائه مینمایند.
بازار وکیل

نگاهی بر تاریخچه “بازار وکیل” شیراز


بازار تاریخی وکیل از مهمترین بازارهای شیراز از گذشته تاکنون بوده و یادگاری زیبا از کریم خان زند می باشد که در قسمت مرکزی این شهر و در نزدیکی میدان شهرداری قرار گرفته است.
جاذبه های گردشگری  که کمتر دیده اید!

جاذبه های گردشگری که کمتر دیده اید!


جاذبه های گردشگری که کمتر دیده اید مانند غارهای ژیجین چین و دریاچه ی نیلوفر قرمز تایلند و جزیره جم مالزی را میتونید در ادامه این مطلب مشاهده کنید
آبشار لاتون

آبشار “لاتون” بلندترین آبشار ایران


بشار لاتون در استان گیلان، 15 کیلومتری جنوب شهرستان آستارا، شهر لوندویل روستای کوته کومه جای گرفته است . ارتفاع آبشار “لاتون” 105 متر است که از این حیث در دایره آبشارهای بلند ایران جای میگیرد.
آبشار ورسک

آبشار ورسک (چشمه علی) معرفی + تصاویر


آبشار ورسک بسیار زیبا و پرآب چشمه علی که همان آبشار فصلی ورسک می باشد به ارتفاع تقریبی بیست متر از این دره به سمت روستای ورسک جاری است. آب این آبشار از ارتفاعات قدمگاه سرچشمه می گیرد
شوشتر

شوشتر سازه ساسانی خوزستان + تصاویر


شوشتر 17 مجموعه باستانی گمانه زنی شده و تمامی این محوطه ها به ثبت ملی رسیده است. آبشارهای شوشتر(سیکاها) شوشتر در موقعیت جغرافیایی E4851 N3202 در استان خوزستان واقع است.