برو به :
نمناک سبک زندگی

کار و زندگی

رانندگی

آشنایی با 10 عادت غلط هنگام رانندگی


شاید خیلی از ما عادتهای غلط هنگام رانندگی را خیلی جدی نگیریم ولی باید بدانید که همین عادتهای اشتباه لطمه های جبران ناپذیر و اساسی به خودروی شما وارد میکند چه بسا افراد بسیاری پس از خرید یک خودروی خارجی صفر کیلومتر هم خیلی زود سر از تعمیرگاه ها در می آورند.
آتش نشان

حقوق آتش نشان ها در کشورها مختلف چقدر است؟


در سراسر جهان آتش نشان ها با به خطر انداختن جانشان ایثارگرانه به کمک مردم می شتابند و در بسیاری از مواقع جان خود را فدای دیگران می کنند، آیا می دانید که این افراد فداکار چقدر حقوق می گیرند؟
آتش سوزی

هنگام وقوع آتش سوزی چه باید کرد؟


هنگام رو به رو شدن با آتش سوزی ، سرعت عمل برای نجات جان خود و مصدومان احتمالی ، کاملاً حیاتی است . همانطور که می دانیم آتش خیلی سریع انتشار می یابد. بنابراین بلافصله آتش نشانی و اورژانس را خبر کرده و اطلاعات کافی به آنها بدهید.
حجاب دختر

چگونه دخترم را با حجاب آشنا کنم ؟


داشتن فرزندانی با تربیت صحیح دینی یکی از دغدغه های هر خانواده معتقدی است , اکثر خانواده ها نمیدانند از چه سنی و چگونه درباره حجاب با دخترشان صحبت کنند.
کاهش قبض برق

10 قدم ارزان برای کاهش قبض برق


کاهش قبض برق یعنی روشی برای صرفه جویی در هزینه های خانواده . برای انکه به سادگی و با چند ترفند راحت مبلغ قبض برق منزلتان را کم کنید با ما همراه شوید.
تمکین

عدم تمکین زن به شوهر یا زن ناشزه چیست؟


اگر زن از همسرش تمکین نکن به موجب قانون زن ناشزه محسوب می شود وپس از اثبات این امر در دادگاه دارای آثاری است از جمله؛اجازه ازدواج مجدد شوهر و عدم تکلیف وی به پرداخت نفقه نشوز.
ساختمان پلاسکو تهران

ساختمان پلاسکو تهران کجاست؟ + نقشه و عکس


پاساژ پلاسکو نام یک مرکز خرید قدیمی در تهران است که از آن به عنوان اولین ساختمان مدرن و مرتفع در تهران یاد می شود. این مرکز خرید از یک ساختمان 17 طبقه تشکیل شده است. کار بنای این ساختمان در سال 1342 به پایان رسید.پس از 56 سال، در روز پنج شنبه 30 دی 1395 بر اثر آتش سوزی فرو ریخت و400 واحد تجاری در آن نابود شد.