برو به :
نمناک سبک زندگی

کار و زندگی

یادگیری زبان خارجی

چرا از یادگیری زبان خارجی دلسرد می شویم؟


شاید شما همه ی نکات یادگیری زبان خارجی را بدانید، ولی اگر آنها اجرا نکنید، چیزی زیادی یاد نخواهید گرفت. واقعیت این است که اگر می خواهید به خوبی انگلیسی صحبت کنید، باید کمی زندگی روزمره تان را تغییر دهید.
 فالوئر

خرید و فروش لایک و فالوئر ، قیمت چند؟


فروش لایک (پسندیدن) و فالوئر (دنبال کننده)، جذب فالوئرهای کاملا واقعی، خرید و فروش اکانت (نام کاربری)، مزایده اکانت! ... این واژه ها عبارات تازه ای در اقتصاد ایران است! عباراتی که از نوعی کسب وکار جدید خبر می دهد.
میهمان نوازی

آداب میهمان نوازی در دین اسلام


یکی از آداب توصیه شده توسط ائمه، اجازه ندادن به میهمان برای کار کردن در امور منزل است در ادامه این مطلب نکته های جالبی در این باره می خوانید.
شماره تلفن‌

شماره تلفن های ضروری در مسافرت


در ایام نوروز اگر میخواهید عازم سفر شوید ، بهتر است که به همه چیز فکر کنید و با پیش بینی احتمالی مشکلات سفر برای خود حداکثر آرامش را فراهم کنید. سایت نمناک به شما داشتن این شماره تلفن های ضروری را پیشنهاد میکند.
نفقه

آیا به زن کارمند نفقه تعلق می گیرد؟


زن، تنها زمانی می تواند نفقه را مطالبه کند که از شوهر خود تمکین کند.البته قانون میزان دقیقی برای نفقه مسخص نکرده ، بلکه نفقه را بر مبنای نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن و منطبق با عرف زمان و مکان زندگی زوجین دانسته است.
دید و بازدید نوروزی

دید و بازدید نوروزی بدون رنجش و دلخوری !


دید و بازدید نوروزی زمان مناسبی برای گله گذاری و بیان رنجش ها نیست ، بنابراین اگر میخواهید از شر رنجشها در دید و بازدید نوروزی در امان بمانید ادامه این مطلب را از دست ندهید.
باتری خودرو

آموزش تصویری خارج کردن باتری خودرو


دو دلیل اصلی وجود دارد که شما باید و باتری خودرو را از آن جدا کنید: زمانی که بخواهید آن را تعویض کنید و یا اینکه بخواهید کارآیی آن را چک و بررسی کنید.