نمناک سبک زندگی

کار و زندگی

دستگاه بخور

نکات مهم در خرید دستگاه بخور


یکی از راه هایی که می تواند عوامل بیماری زا را از محیط زندگی شما دور نگه دارد، استفاده از دستگاه های بخور است. علاوه براین مرطوب کردن هوا و از بین بردن باکتری ها شرایط بهتری را برای تنفس و مراقبت از پوست فراهم می کند.
سکوت مردها

سکوت مردان نشانه چیست


مردان گاهی احتیاج دارند که روی مسائل مورد علاقه خود در سکوت تامل کنند زیرا فرآیند تفکر درونی در آنها به گونه ای است که تا به نتیجه مطلوب دست نیافته اند با اطرافیان و حتی همسر خود صحبت نمی کنند.
خرید لوازم خانگی

فوت و فن خرید لوازم خانگی


هنگام خرید لوازم خانگی به خاطر مدل ها و جنس های متنوع شاید سردرگم شوید و به راهنما نیاز پیدا کنید, با فوت و فن خرید لوازم خانگی آشنا شوید.
جوشاندن آب

توصیه هایی برای جوشاندن آب با ماکروویو


چیزی که اکثر ما از مایکروفر که اسم دیگر مایکروویو در زبان محاوره ای ما است می دانیم این است که این وسیله به درد گرم کردن غذا می خورد. اما این وسیله از چیپس درست کردن بگیر تا جوراب شُستن، کاربردهای دیگری هم دارد.
بد حجابی زنان

چرا زنان بی حجاب می شوند


دختران تمام نسل ها به ارتباط تنگاتنگ و سرشار از محبت پدران خود نیازمندند و غفلت پدران از این نیاز مهم دختران خود باعث شده است تا بدحجابی و روابط ناسالم میان دختران و پسران در جامعه گسترش پیدا کند.
صبر کردن

چرا در زندگی باید صبر داشت؟


صبر و بردباری تنها یک فضیلت نیست بلکه نجات دهنده زندگی است. به واقع، مجموعه تغییرات بیولوژیکی ناشی از ناشکیبایی، احتمال مرگ زودهنگام افراد بیقرار را افزایش می دهد.