دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سبک زندگی

کار و زندگی

پولدار شدن

پولدار شدن یک ساله چگونه امکان پذیر است ؟


هیچ شخصی بدون سختی و رنج نتوانسته پولدار شود، اما با کمی سختی دادن به خود،پس انداز و صرفه جویی در هزینه های غیر ضروری می توان سرمایه ای بیشتری برای آینده کنار گذاشت.
آب شیرین کن صنعتی، راهکار مقابله با کم آبی

آب شیرین کن صنعتی، راهکار مقابله با کم آبی


آب شیرین کن های صنعتی تنها گزینه شیرین سازی آبهای شور و مقابله با کم آبی فزاینده در سالهای آینده در ایران است. شیرین سازی آبهای زیر زمینی که در حال حاضر در اکثر نقاط ایران شور شده اند، تنها راهکار مقابله با کم آبی در ایران است.
فرسودگی شغلی

پیشگیری از فرسودگی شغلی با رعایت این نکات


فرسودگی شغلی نوع خاصی از استرس شغلی است؛ حالت خستگی جسمی، احساسی یا ذهنی همراه با شک و تردید در مورد شایستگی و ارزش کارتان. اگر فکر می کنید ممکن است فرسودگی شغلی را تجربه کنید، با نگاهی دقیق تر به این موضوع بپردازید.
استعدادیابی

چگونه استعدادهایمان را بیابیم؟


استعدادیابی| گاها شده است که با خودمان به این فکر کنیم که استعداد ما در چیست؟یا برای چه هدفی خلق شده ایم؟یا آیا من برای هدفی متفاوت خلق شده ام؟ جواب این سوالات را در ادامه مطلب بخوانید
مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره ایران تحصیل

مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره ایران تحصیل


مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل مرکز مشاوره ای تخصصی در زمینه مشاوره و هدایت تحصیلی ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، ارشد ، دکتری و ثبت نام دانشگاه های کشور بدون کنکور فعالیت دارد جهت استفاده از خدمات با ما تماس بگیرید.
افزایش کارایی

روش های علمی برای افزایش کارایی در محل کار


برقراری تعادل میان کار و زندگی خصوصی بسیار مهم است، در نتیجه باید به دنبال راه هایی برای بهتر انجام دادن کارها باشیم. در این مطلب قصد داریم شما را با راهکارهایی برای افزایش کارایی آشنا کنیم.
رستوران خوب

ویژگی های یک رستوران خوب


یکی از مشکلاتی که هنگام سفر برای بیشتر مردم پیش می آید، انتخاب رستوران های خوب و سالم است که ما در این مطلب درباره ویژگی های یک رستوران خوب توضیحاتی ارائه می کنیم.
خرید ارزان بیمه آتش سوزی

خرید ارزان بیمه آتش سوزی


با بیمه آتش سوزی می توانید خسارت های مالی متحمل شده از جمله آتش سوزی ، انفجار و ... را که اتفاق می افتد جبران نمایید.