دیگران چه می خوانند..؟
آسیب مغزی

آسیب به قسمت سفید مغز با هد زدن در فوتبال


فوتبالیست با اینکه علائمی از آسیب مغزی نشان نمی دهند از تغییراتی در عملکرد مغزی خود رنج می برند.مطالعات نشان داده است که مدت زمان بازی کردن و پست فوتبالیست ها بر آسیب های مغزی تاثیرگذار است.
فواید شنا

فواید 4 نوع شنا + آموزش تصویری حرکات


کالری سوزی و لاغری بخشی از فواید شنا است ، ورزشی که برای سلامت قلب و سایر اعضای بدن توصیه می شود. در این بخش تصاویر سه بعدی آموزش 4 نوع شنا را گنجانیده ایم.
ورزش

زمان هایی که نباید ورزش کنید


زمان هایی وجود داره که نباید ورزش کنیم، پس وقتی براتون خطرناکه نیازی به ورزش کردن نیست و لازم نیست که خودتون رو به خاطر تنبلی سرزنش کنین.
تاثیر ورزش بر خواب

ورزش کردن چه تاثیری روی بیخوابی دارد


مشکلات داروهای خواب آور و آثار معکوس داروها، بسیاری از دست اندر کاران را به یافتن راه بهتری برای درمان کم خوابی واداشته است. آن چه برای رفع کم خوابی توصیه می شود، معمولاً ورزش و فعالیت بدنی است.
ورزش

استقامت عضلانی زنان و مردان در ورزش


مطالعات جدید که در مجله فیزیولوژی کاربردی منتشر شده است، نشان داده که ورزش های استقامتی برای مردان سخت تر از زنان است و مردان ورزش های استقامتی را چالش بر انگیزتر می دانند.
نوشیدنی بعد ورزش

بعد ورزش چه نوشیدنی بخوریم بهتره؟


اگر برای تناسب اندام و سلامتی به سراغ تمرینات و رشته های ورزشی خاصی می روید باید در انتخاب خوردنی و نوشیدنی بعد ورزش هم دقت لازم را داشته باشید تا نتیجه دلخواه را کسب کنید.