دیگران چه می خوانند..؟
تمرینات قدرتی کاربردی

اثر شگفت انگیز تمرینات قدرتی کاربردی روی بدن


تمرینات قدرتی کاربردی در صورتی که درست بکار گرفته شوند، باعث ایجاد تنوع در ورزشها می شوند و فوایدی را به همراه خواهند داشت که پیشرفت ها را مستقیماً به فعالیتهای واقعی زندگی انتقال می دهد
چاقی صورت

حرکات ورزشی مناسب برای رفع چاقی صورت


کاهش وزن، بطور همزمان و از کل بدن اتفاق خواهد افتاد و نمی توان تنها در یک ناحیه ی خاص، بصورت موضعی وزن کم کرد اما خوشبختانه، می توانیدحرکات ورزشی مناسب برای رفع چاقی صورت را انجام دهید.
تقویت حافظه

تاثیر ورزش صحیح در تقویت حافظه زنان


یکی از رازهای داشتن حافظه ای قوی در زنان ورزش کردن صحیح است. اگر می خواهید بدانید چگونه ورزش صحیح باعث تقویت حافظه در زنان می شود این مقاله را بخوانید.
بدن درد بعد از ورزش

راه های کاهش بدن درد بعد از ورزش


بدن درد بعد از ورزش احساس ناخوشایندی است که برای هر کدام از شما می تواند پیش بیاید،در اینجا می توانید برای کاهش درد، اقدامات زیر را انجام دهید.
سکته قلبی در جوانان

رابطه سکته قلبی در جوانان بعد از انجام ورزش


یکی از مواردی که باعث افزایش سلامت در زندگی می شود انجام ورزش است.شدت و مدت زمان ورزش اگر بیش از حد شود ممکن است تاثیرات منفی بر کارایی قلب داشته باشد.یکی از این عوارض سکته قلبی در جوانان بعد از انجام ورزش سنگین می باشد.
ورزش تقویت گردن

6 حرکت ورزشی تقویت گردن ویژه پشت میز نشین ها


برای جلوگیری و یا حتی رهایی از درد های مزمن گردن که به واسطه فعالیت نادرشت و شاید سنگین ایجاد شده است تمریناتی را باید انجام دهید ، ساده ترین های بخش ورزش تقویت گردن در 6 مورد خلاصه می شوند.