برو به :
حرکات کششی

بهبود بیماری سرخرگ محیطی با حرکات کششی


افراد دچار بیماری سرخرگ محیطی را با اصلاح شیوه زندگی، داروها یا هر دو می توان درمان نمود.کارشناسان معتقدند که حرکات کششی می تواند درد پا را در مبتلایان به بیماری سرخرگ محیطی را کاهش دهد.
ورزش

معجزه ورزش صبحگاهی قبل از صبحانه


شروع یک روز با ورزش و فعالیت بدنی باعث خواهد شد که روز تان را پر انرژی و شاداب بگذرانید. همچنین تحقیقات نشان می دهد که ورزش صبحگاهی باعث بهبود در روند خواب شده و همچنین باعث کاهش وزن می شود.
ورزش جوان ماندن

ورزش های ساده برای جوان ماندن صورت و بدن


انجام مداوم ورزش جوان ماندن شما را تضمین می کند . برای این هدف نیاز نیست حتما به سراغ رشته ها و حرکات ورزشی بسیار سخت و حرفه ای بروید بلکه راههای ساده تری هم وجود دارد.
اثر ایروبیک

اثر شگفت آور ایروبیک روی سلول های پیر


یک محقق هندی بعد از بررسی و مطالعه دقیق روی افرادی که در رده های سنی مختلف حرکات ورزشی ایروبیک را انجام می داده اند اثر ایروبیک را از نمایی دیگر نشان داد.
استراحت مطلق

درحالت “استراحت مطلق” ورزش را فراموش نکنید!


اگر در وضعیت “استراحت مطلق” هستید و نگران تحلیل رفتن عضلات بدن خود هستید در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید تا راهکارهایی مناسب برای جلوگیری از زخم بستر و لاغر شدن پاهایتان بخوانید.
ورزش کردن

افسانه های اشتباه در مورد ورزش کردن


ورزش کردن را با هدف تناسب اندام و سلامتی انجام می دهیم اما اشتباهاتی در مورد این رشته ی مهم از عادات غذایی تا باورهایی در مورد کیفیت و کمیت ورزش شما را از هدفتان دور می سازد.