برو به :
یوگا جوانی

یوگا چطور موجب جوانی می شود؟


چینی ها یوگا و جوانی را دو دوست می دانند . امروزه این ورزش پر رمز و راز در سرتاسر دنیا مورد استفاده انجام می شود چرا که متخصصان فواید ان را بیشمار کشف کرده اند.
لرزش بدن

دلیل لرزش بدن هنگام ورزش چیست


لرزش بدن در انجام بعضی از کارها اتفاق میفتد که از آن جمله میتوان لرزش بدن هنگام ورزش کردن را نام برد که به دلایل مختلفی رخ میدهد.
پیاده روی

پیاده روی بر مغز چه تأثیری دارد؟


بر اساس مطالعات جدید در زمینه تأثیرات فیزیکی حضور در طبیعت بر مغز، پیاده روی در پارک موجب آرامش ذهن می شود و در این روند موجب تغییرات در عملکرد مغز انسان و بهبود سلامت روان او می گردد.
دیسک کمر

کسی که دیسک کمر دارد می تواند ورزش کند؟


خیلی ها بر این باورند چون دیسک کمر دارند نباید به هیچ عنوان ورزش کنند و فقط نسخه درمانی این دردها استراحت مطلق است اما بهتر است ورزش های ساده مثل پیاده روی را انجام داد
روش درست دویدن

شیوه های نادرست دویدن که موجب چاق شدن می شود!


ازجمله تغییر ندادن و یکنواختی تمرینات ورزشی و طولانی کردن مسافت دویدن مواردی است که در سوزاندن کالری تآثیری ندارد بلکه باید شدت دویدن را بالا برد و به تمرینات ورزشی تنوع داد تا به سوزاندن کالری کمک کند.
گردن درد

درمان گردن درد با یوگا


با انجام این حرکات ساده ی یوگا، برای همیشه با گردن درد خداحافظی کنید و زندگی آرام و بدون استرسی داشته باشید. تا موقعی که به این هدف برسید، شاد باشید و این حرکات را هم تمرین کنید.