برو به :
اینترنت 5g

5 باور غلط در رابطه با اینترنت 5g


اینترنت 5gبدون شک یکی از داغ ترین موضوعات بحث در زمینه ی شبکه های بی سیم است. بسیاری از برجسته ترین محققان این صنعت و پردرآمدترین مدیران می خواهند هر چه زودتر این شبکه ی اینترنتی فوق سریع و با پهنای باند بالا را ارایه دهند.
کانال تلگرام

ترفندهای مدیریت کانال تلگرام


کانال تلگرام به علت سهولت در ایجادشان به این صورت است که هرکس می تواند یک کانال برای خود درست کند و با اعضای کانالش یک طرفه ارتباط برقرار کند،برای داشتن مطالب مناسب و افزایش اعضای کانال هایتان همراه ما باشید
گوشی اندروید

ایمن کردن گوشی های اندروید


خبرهای زیادی درباره ناامنی و خطر حمله به گوشی های اندروید وجود دارد که اکثرا شایعه است برای ایمن کردن گوشی اندروید با ما همراه باشید.
هشتگ های ایرانی

هشتگ های ایرانی برای جلب توجه خارجی ها


در مدتی کوتاه، استفاده از هشتگ هابه سرعت رشد کرد و همه گیر شد تا جایی که بسیاری از رسانه های خارجی هم گزارش هایی درباره کمپین نوشتند و خواسته یا ناخواسته آن را به کمپینی جهانی تبدیل کردند.
تیک آبی توییتر

درخواست تیک آبی اکانت معتبر از توییتر


دیروز توییتر اعلام کرد از این به بعد گرفتن اکانت های تأییدشده برای عموم امکان پذیر است. حالا می توانید از توییتر درخواست تأیید کردن حساب کاربری خودتان را داشته باشید.
اندروید نوتلا

نام اندروید جدید انتخاب شد


اندرویدجدید گوگل هنوز دقیقا نامگذاری نشده ولی به احتمال زیاد نام آن را اندروید نوتلا نامگذاری کنند که نام یک دسر هندی است.