برو به :
طراحی سایت

کلیات “طراحی سایت” از طرح تا اجرا


امروزه به دلیل اینکه جهان به سمت اینترنت و تکنولوژی های جدید رفته است،وبگاه ها از اهمیت زیادی برخور دار شده اند.به همین دلیل بر آن شدیم تا کلیات طراحی سایت و اجرای آن را برای شما عزیزان شرح دهیم.
گوگل

آمار جستجوی ایرانی ها در گوگل


ایران رتبه اول بازدید از موتور جستجوی گوگل را بدست آورد چرا که روزانه 100 میلیون جستجو از سوی کاربران ایرانی در گول صورت می گیرد.
تیک آبی اینستاگرام

نحوه گرفتن تیک آبی در اینستاگرام


شما برای گرفتن تیک آبی باید دنبال کننده زیادی در صفحه اینستاگرامتان داشته باشید و تا حدی محبوب شوید که کاربران اینستاگرام شما را همیشه دنبال کنند.
اینترنت 5g

5 باور غلط در رابطه با اینترنت 5g


اینترنت 5gبدون شک یکی از داغ ترین موضوعات بحث در زمینه ی شبکه های بی سیم است. بسیاری از برجسته ترین محققان این صنعت و پردرآمدترین مدیران می خواهند هر چه زودتر این شبکه ی اینترنتی فوق سریع و با پهنای باند بالا را ارایه دهند.
کانال تلگرام

ترفندهای مدیریت کانال تلگرام


کانال تلگرام به علت سهولت در ایجادشان به این صورت است که هرکس می تواند یک کانال برای خود درست کند و با اعضای کانالش یک طرفه ارتباط برقرار کند،برای داشتن مطالب مناسب و افزایش اعضای کانال هایتان همراه ما باشید
گوشی اندروید

ایمن کردن گوشی های اندروید


خبرهای زیادی درباره ناامنی و خطر حمله به گوشی های اندروید وجود دارد که اکثرا شایعه است برای ایمن کردن گوشی اندروید با ما همراه باشید.