دستگاه برش و حکاکی لیزری

آشنایی با دستگاه برش و حکاکی لیزری


دستگاه حکاکی و برش لیزری امروز کاربرد فراوانی در صنایع گوناگون دارد. عمده استفاده کنندگان دستگاه لیزر ، مهندسان و طراحان ، دکوراتور ها ، صنایع چوب و شیشه ، صنایع چرم و پارچه و .. می باشند.
پرینتر سه بعدی

3DFAST نگاه شما را به پرینتر سه بعدی تغییر خواهد داد


در گذشته تصور کردن جهانی که در آن بتوانید تقریبا هر ایده ای که دارید را به سادگی با سرعت و هزینه معقول به واقعیت تبدیل کنید بسیار دشوار بود. اما هم اکنون با ظهور و پیشرفت پدیده ای به نام پرینتر سه بعدی ، فاصله ی ایده تا محصول نهایی کمتر از همیشه است.
مرتب کردن کلیک راست موس

تنظیمات مرتب کردن کلیک راست موس


منوی کلیک راست همیشه بهترین میانبر برای دستیابی به برخی نرم افزارها محسوب می شود،اما با زیاد شدن این آیتم ها کاربران در مواقع ضروری دجار سردرگمی می شوند.
همراه بانک ملت

دانلود نسخه اندروید و IOS همراه بانک ملت


نرم افزار همراه بانک ملت برای سیستم عامل اندورید و IOS که می تواند در تسریع امور بانکی به شما کمک شایانی کند را در این بخش از سایت نمناک می توانید دانلود کنید.
دزد ماشین

اگه ماشینتو دزدیدن سه سوته پیداش کن


دیگه لازم نیست گوش به زنگ صدای دزدگیر ماشینت باشی و با کوچکترین صدا از جا بپری.....چرا که رایان در این مقاله از بهترین راه حل برای ناکام گذاشتن سارقان خودرو پرده بر میداره راه حلی که پایان همه ی دغدغه های مالکان خودرو هاست.
منوی startup در ویندوز8

اضافه کردن فایل، برنامه و پوشه به Startup در ویندوز 8


زمانی که برنامه ای را در ویندوز 8 نصب می کنید اغلب اوقات به صورت خودکار در منوی startup قرار می گیرد که ممکن است در زمان بوت شدن ویندوز مدت زمانی را به خود اختصاص دهد.برای مدیریت منوی startup با ما همراه باشید.
صفحه 1 از 16