ژاپن

علت پیشرفت های اقتصادی ژاپن چیست؟


مردم و دولت ژاپن با رویکردی منطقی در بخش تقویت تولید ملی که شباهت زیادی به برنامه های اقتصادی مقاومتی دارد و با همکاری یکدیگر ژاپن فقیر و ویران را به یکی از قدرت های اقتصادی و تولیدی جهان تبدیل کردند
رپورتاژ آگهي

نحوه نگارش رپورتاژ آگهی ، چگونه رپورتاژ آگهی بنویسیم ؟


شاید در ظاهر تحریر و آماده سازی نوشته رپورتاژ اگهی کار خیلی ساده ای است ، اما پیشنهاد ما به شما این است که برای پدید آوری متن و نگاشتن یک رپرتاژ آگهی نیرومند و هدفمند به نکاتی که در ادامه گفته ایم توجه نمایید و از نگاشتن رپورتاژ آگهی رونوشت خود داری نمایید .
افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام


افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام به صورت کاملا هدفمند با ارزان ترین نرخ ولی تضمین شده رمز پبروزی تبلیغات در اینستاگرام است. با ما بمانید.
خنک کننده برج

چگونگی انتخاب برج خنک کننده ؟


برج خنک کننده سیستمی است که از آن جهت خنک سازی آبی در فرآیندهای سردسازی سیستم های تهویه مطبوع، پالایشگاه ها، نیروگاه ها و غیره استفاده می گردد.
نرم افزارآموزش

نرم افزارآموزش مجازی LMS


نرم افزارآموزش مجازی (LMS learning management system) یا ال ام اس با به کارگیری از مجموعه وسیعی از نرم افزارهای کاربردی و روش های آموزشی مبتنی بر وب، تعاملات شبکه های مجازی، کلاس های مجازی یا وب کنفرانس Web Conference عملیاتی می گردد.
تحقیق

تحقیقات بازار در استارتاپ ها


انجام تحقیقات بازار نشانه دهنده ی دقت و دید دراز مدت مدیریت آن کسب و کار است و نشان دهنده ی این موضوع است که آن کسب و کار تنها به دنبال رشد و توسعه ی خود نبوده، بلکه در پی ایجاد یک نوآوری و ارزش افزوده برای خود و مشتریان خود است