دیگران چه می خوانند..؟
افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام


افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام به صورت کاملا هدفمند با ارزان ترین نرخ ولی تضمین شده رمز پبروزی تبلیغات در اینستاگرام است. با ما بمانید.
خنک کننده برج

چگونگی انتخاب برج خنک کننده ؟


برج خنک کننده سیستمی است که از آن جهت خنک سازی آبی در فرآیندهای سردسازی سیستم های تهویه مطبوع، پالایشگاه ها، نیروگاه ها و غیره استفاده می گردد.
نرم افزارآموزش

نرم افزارآموزش مجازی LMS


نرم افزارآموزش مجازی (LMS learning management system) یا ال ام اس با به کارگیری از مجموعه وسیعی از نرم افزارهای کاربردی و روش های آموزشی مبتنی بر وب، تعاملات شبکه های مجازی، کلاس های مجازی یا وب کنفرانس Web Conference عملیاتی می گردد.
تحقیق

تحقیقات بازار در استارتاپ ها


انجام تحقیقات بازار نشانه دهنده ی دقت و دید دراز مدت مدیریت آن کسب و کار است و نشان دهنده ی این موضوع است که آن کسب و کار تنها به دنبال رشد و توسعه ی خود نبوده، بلکه در پی ایجاد یک نوآوری و ارزش افزوده برای خود و مشتریان خود است
غذا خوردن

غذا خوردن بدون قاشق با دستگاه جالب!


دیگر برای متقاعد کردن کودکان برای خوردن سبزیجات و یا مصرف داروهای تلخ نگران نباشید دستگاه بلعیدن غذا کودکان را ترغیب می کند تا انگیزه ی بیشتری برای خوردن غذا و دارو داشته باشند.
سیم کارت

کاهش عمر سیم کارت با پیامک و تماس!


عمر مفید سیم کارت ها به اندازه بسیاری به میزان مصرف، مکالمه و ارسال پیامک و به طور کلی نحوه نگهداری از آن بستگی دارد.در این مطلب راهکاری برای افزایش عمر سیم کارت بخوانید.