کپشن در اینستاگرام

آموزش نوشتن کپشن در اینستاگرام


اینستاگرام یکی از برنامه های پربازدید صفحات مجازی است که باید با آموزش نوشتن کپشن در اینستاگرام به خوبی پست های مناسب و پربازدیدی را برای کسب و کار بهتر رعایت کنید.
وصل نشدن فلش به ضبط ماشین

مشکلات “وصل نشدن فلش به ضبط ماشین


یکی از مشکلاتی که ممکن است امروزه در کابین اتومبیل با آن روبرو شوید، “وصل نشدن فلش به ضبط ماشین” می باشد که در این مطلب با آموزش کامل آن آشنا خواهید شد.
اعلام حریق

اهمیت سیستم های اعلام حریق


امروزه از سیستم های اعلام حریق به طور گسترده در ساختمان ها و اماکن مسکونی و صنعتی استفاده می شود ،تا خسارتهای ناشی از حریق را به حداقل برسانند.
10 اشتباه در مورد باتری موبایل

10 اشتباه رایج در مورد باتری موبایل


بیشتر کاربران برای طولانی شدن عمر باتری موبایل خود ترفندهایی را به کار می برند که نه تنها عمر باتری را زیاد نکرده بلکه به دستگاه و باتری آنها آسیب می رساند.با برخی از این تصورات اشتباه در ادامه آشنا شوید.
چگونه طراحی سایت حرفه ای را به صورت اصولی بیاموزیم

چگونه طراحی سایت حرفه ای را به صورت اصولی بیاموزیم


در این مطلب قصد داریم به صورت کوتاه شما را با مقوله طراحی سایت آشنا کنیم از آنجا که مشاغل آنلاین در جهان رو به رشد است و نیاز جامعه به طراحان وب سایت رو به افزایش است پس نیاز به فراگیری نکات در این زمینه الزامی می باشد.
منوی startup در ویندوز8

اضافه کردن فایل، برنامه و پوشه به Startup در ویندوز 8


زمانی که برنامه ای را در ویندوز 8 نصب می کنید اغلب اوقات به صورت خودکار در منوی startup قرار می گیرد که ممکن است در زمان بوت شدن ویندوز مدت زمانی را به خود اختصاص دهد.برای مدیریت منوی startup با ما همراه باشید.
مرتب کردن کلیک راست موس

تنظیمات مرتب کردن کلیک راست موس


منوی کلیک راست همیشه بهترین میانبر برای دستیابی به برخی نرم افزارها محسوب می شود،اما با زیاد شدن این آیتم ها کاربران در مواقع ضروری دجار سردرگمی می شوند.
وکیل جرایم رایانه ای

وکیل جرایم سایبری و رایانه ای


هکرها معمولا افراد باهوش و دارای استعداد کامپیوتری هستند که اغلب هم رد پایی از خود به جای نمی گذارند اما در مواردی هم دستگیر شده و مجازات می شوند.
صفحه 1 از 17