10 اشتباه در مورد باتری موبایل

10 اشتباه رایج در مورد باتری موبایل


بیشتر کاربران برای طولانی شدن عمر باتری موبایل خود ترفندهایی را به کار می برند که نه تنها عمر باتری را زیاد نکرده بلکه به دستگاه و باتری آنها آسیب می رساند.با برخی از این تصورات اشتباه در ادامه آشنا شوید.
چگونه طراحی سایت حرفه ای را به صورت اصولی بیاموزیم

چگونه طراحی سایت حرفه ای را به صورت اصولی بیاموزیم


در این مطلب قصد داریم به صورت کوتاه شما را با مقوله طراحی سایت آشنا کنیم از آنجا که مشاغل آنلاین در جهان رو به رشد است و نیاز جامعه به طراحان وب سایت رو به افزایش است پس نیاز به فراگیری نکات در این زمینه الزامی می باشد.
منوی startup در ویندوز8

اضافه کردن فایل، برنامه و پوشه به Startup در ویندوز 8


زمانی که برنامه ای را در ویندوز 8 نصب می کنید اغلب اوقات به صورت خودکار در منوی startup قرار می گیرد که ممکن است در زمان بوت شدن ویندوز مدت زمانی را به خود اختصاص دهد.برای مدیریت منوی startup با ما همراه باشید.
مرتب کردن کلیک راست موس

تنظیمات مرتب کردن کلیک راست موس


منوی کلیک راست همیشه بهترین میانبر برای دستیابی به برخی نرم افزارها محسوب می شود،اما با زیاد شدن این آیتم ها کاربران در مواقع ضروری دجار سردرگمی می شوند.
وکیل جرایم رایانه ای

وکیل جرایم سایبری و رایانه ای


هکرها معمولا افراد باهوش و دارای استعداد کامپیوتری هستند که اغلب هم رد پایی از خود به جای نمی گذارند اما در مواردی هم دستگیر شده و مجازات می شوند.
پاپ آپ

نقش پاپ آپ در رشد سایت ها


برای رشد کسب و کار در وب نیاز به استفاده از نوعی تبلیغ با عنوان پاپ آپ می باشد که شاید برای افراد زیادی شنیدن این اسم ناخوشایند باشد.
دستگاه برش و حکاکی لیزری

آشنایی با دستگاه برش و حکاکی لیزری


دستگاه حکاکی و برش لیزری امروز کاربرد فراوانی در صنایع گوناگون دارد. عمده استفاده کنندگان دستگاه لیزر ، مهندسان و طراحان ، دکوراتور ها ، صنایع چوب و شیشه ، صنایع چرم و پارچه و .. می باشند.
پرینتر سه بعدی

3DFAST نگاه شما را به پرینتر سه بعدی تغییر خواهد داد


در گذشته تصور کردن جهانی که در آن بتوانید تقریبا هر ایده ای که دارید را به سادگی با سرعت و هزینه معقول به واقعیت تبدیل کنید بسیار دشوار بود. اما هم اکنون با ظهور و پیشرفت پدیده ای به نام پرینتر سه بعدی ، فاصله ی ایده تا محصول نهایی کمتر از همیشه است.
صفحه 1 از 16