برو به :
لقمه یا سالاد شویدی

طرز تهیه لقمه یا سالاد شویدی


اگر میخواهید در جشن تولد یک غذای خوشمزه و کم خرج درست کنید حتما لقمه شویدی یا سالاد شویدی را امتحان کنید. این غذا را با نان باگت به صورت لقمه سرو می کنند.
سوپ هویج

طرز تهیه سوپ هویج مراکشی


سوپ هویج مراکشی یک دستور پخت متفاوت از بقیه سوپ ها است که با امتحان آن یک طعم جدید را تجربه خواهید کرد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
تارت مرغ و هویج

طرز تهیه تارت مرغ و هویج


تارت مرغ و هویج پشی غذای متفاوتی است که علاوه بر شکل فانتزی آن طعم دلپذیری هم دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
اردور سبزیجات

طرز تهیه اردور سبزیجات


اردور سبزیجات یکی از بهترین پیشنهاد ها برای پیش غذا است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
سوپ آرتیشو

طرز تهیه سوپ آرتیشو و تره


کنگر فرنگی، ارده شاهی یا آرتیشو نوعی گیاه یکساله است که بومی جنوب اروپا و کنارهٔ مدیترانه است. غنچهٔ این گیاه خوراکی است و بیشتر به صورت آب پز پخته می شود.
سیب زمینی پنیر

طرز تهیه سیب زمینی پنیر با سس آلفردو


یک شام خوشمزه برای افرادی که خیلی شکمو نیستند و یک میان وعده وسوسه کننده برای شکموها سیب زمینی پنیر است. هیچکس وجود ندارد که دست رد به سینه سیب زمینی پنیر بزند مخصوصا اینکه سس آن آلفردو باشد.
سالسای میدل

طرز تهیه سالسای میدل


سالسای میدل یک پیش غذای متفاوت است که از انواع سبزیجات تهیه می شود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
سوپ لبو با مایکروفر

طرز تهیه سوپ لبو با مایکروفر


سوپ لبو یک پیش غذای ایده آل و خوشمزه برای روزهای سرد زمستان اسکه می توانید آن را تهیه کنید و از نجربه ی طعم آن لذت ببرید.
عدسیتو

طرز تهیه عدسیتو


عدسیتو، کاری که مکزیکی ها با عدس و لوبیا می کنند و به عنوان پیش غذا نیز سرو می شود.
لقمه های خوشمزه

طرز تهیه لقمه های خوشمزه با سالاد کلم و انبه


در ماهیتابه بزرگی، سوسیس را روی شعله متوسط حرارت دهید تا طلایی یا قهوه ای شود. روغن آن را خوب بگیرید. مرغ، فلفل قرمز کبابی، چیلی های سبز، سس انچیلادا و 1 فنجان از پنیر را اضافه کنید. خوب مخلوط کنید و از روی حرارت بردارید.
سبزیجات سوخاری

طرز تهیه سبزیجات سوخاری


سبزیجات سوخاری یک پیش غذای ایده آل و خوش طعم با ترکیبی از انواع سبزیجات است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
سوپ قلم

طرز تهیه سوپ قلم برای نوزاد


سوپ قلم برای استخوان بندی کودک نوپا 1 تا 2 سال بسیار مفید است و کودک از آن استقبال خواهد کرد .همچنین به عنوان پیش غذا نیز می توانید استفاده کنید.