برو به :
سالسای میدل

طرز تهیه سالسای میدل


سالسای میدل یک پیش غذای متفاوت است که از انواع سبزیجات تهیه می شود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
سوپ لبو با مایکروفر

طرز تهیه سوپ لبو با مایکروفر


سوپ لبو یک پیش غذای ایده آل و خوشمزه برای روزهای سرد زمستان اسکه می توانید آن را تهیه کنید و از نجربه ی طعم آن لذت ببرید.
عدسیتو

طرز تهیه عدسیتو


عدسیتو، کاری که مکزیکی ها با عدس و لوبیا می کنند و به عنوان پیش غذا نیز سرو می شود.
لقمه های خوشمزه

طرز تهیه لقمه های خوشمزه با سالاد کلم و انبه


در ماهیتابه بزرگی، سوسیس را روی شعله متوسط حرارت دهید تا طلایی یا قهوه ای شود. روغن آن را خوب بگیرید. مرغ، فلفل قرمز کبابی، چیلی های سبز، سس انچیلادا و 1 فنجان از پنیر را اضافه کنید. خوب مخلوط کنید و از روی حرارت بردارید.
لقمه یا سالاد شویدی

طرز تهیه لقمه یا سالاد شویدی


اگر میخواهید در جشن تولد یک غذای خوشمزه و کم خرج درست کنید حتما لقمه شویدی یا سالاد شویدی را امتحان کنید. این غذا را با نان باگت به صورت لقمه سرو می کنند.
سبزیجات سوخاری

طرز تهیه سبزیجات سوخاری


سبزیجات سوخاری یک پیش غذای ایده آل و خوش طعم با ترکیبی از انواع سبزیجات است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
سوپ قلم

طرز تهیه سوپ قلم برای نوزاد


سوپ قلم برای استخوان بندی کودک نوپا 1 تا 2 سال بسیار مفید است و کودک از آن استقبال خواهد کرد .همچنین به عنوان پیش غذا نیز می توانید استفاده کنید.
سوپ نخود

طرز تهیه سوپ نخود و میگوی سرد


سوپ نخود و میگوی سرد یک پیش غذای شیک و خوشمزه است که می توانید در میهمانی های خود از آن استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
اردور ژامبون

طرز تهیه اردور ژامبون


اردور ژامبون یک انتخاب عالی و فانتزی به عنوان پیش غذا است که در جشن های تولد و مهمانی ها نیز می توانید از آن استفاده کنید.
پیتزا بروشتا

طرز تهیه پیتزا بروشتا


پستو (Pesto) در اصل سس سبز رنگ ایتالیایی است که از برگ ریحان تهیه می شود. مواد اصلی تشکیل دهنده این سس در اینجا ریحان، روغن زیتون، سیر تازه و کمی نمک است.