برو به :
پیتزا بروشتا

طرز تهیه پیتزا بروشتا


پستو (Pesto) در اصل سس سبز رنگ ایتالیایی است که از برگ ریحان تهیه می شود. مواد اصلی تشکیل دهنده این سس در اینجا ریحان، روغن زیتون، سیر تازه و کمی نمک است.
سوپ لیموی یوکاتان

طرز تهیه سوپ لیموی یوکاتان


سوپ لیموی یوکاتان پیش غذای محبوب مردمان جنوب شرقی مکزیک است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
املت جوانه ماش

طرز تهیه املت جوانه ماش


املت ها گزینه مناسبی برای یک عصرانه خوشمزه و متنوع هستند. اگر می خواهید عصرانه متفاوت و شیک و البته سیرکننده ای بخورید حتما این املت جوانه را امتحان کنید.
پیتای بابا قنوش و رست بیف

طرز تهیه پیتای بابا قنوش و رست بیف


این همان چیزی است که با شکل جالب خود اطرافیان شما را به سمت میز غذا می کشد.طرز تهیه پیتای بابا قنوش و رست بیف را در آشپزخانه نمناک ببینید.
سوپ جو اسپانیایی

طرز تهیه سوپ جو اسپانیایی


این سوپ خوشمزه ویتامین های زیادی دارد و به دلیل دارابودن قلم ، کلسیم و پروتئین قابل توجهی دارد این سوپ خوشمزه یک غذای مناسب در شبهای سرد زمستان است که برای جلوگیری یا بهبود سرماخوردگی مفید می باشد ضمنا با این غذا آب لیموی تازه را که Vitc زیادی دارد فراموش نکنید.
سوپ نخودفرنگی با رزماری

طرز تهیه سوپ نخودفرنگی با رزماری


سوپ نخودفرنگی با رزماری پیشنهاد امروز ما برای پیش غذا است که حتما از امتحان طعم آن راضی خواهید بود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
مارینیت کدو

طرز تهیه مارینیت کدو


مارینیت کدو یک پیش غذای گیاهی و ایده آل برای افراد رژیم دوست است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
زیره جوش

طرز تهیه زیره جوش


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه زیره جوش یکی از غذاهای محلی استان مرکزی است را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.همراه ما باشید.
سوپ ترخینه

طرز تهیه سوپ ترخینه


سوپ ترخینه یکی از غذاهای محلی کرمانشاه است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
سوپ تاکو

طرز تهیه سوپ تاکو


سوپ تاکو یکی از پیش غذاهای بین المللی هست که در سراسر جهان طرفداران خود را دارد.در این مطلب طرز تهیه سوپ تاکو را آموزش خواهیم داد.
بروسکتای سیر

طرز تهیه بروسکتای سیر


بروسکتای سیر یک نان خوش طعم برای کسانی که طعم سیر را دوست دارند. این نان در کنار غذاهای گوشتی و سبزیجات، مکمل بسیار مناسبی است .
پنیر کبابی و لوبیا سبز

طرز تهیه پنیر کبابی و لوبیا سبز


طعم این غذای گیاهی مالایی (مردم بومی کشور مالزی) که با پنیر توفو درست می شود شما را شگفت زده می کند.طرز تهیه پنیر کبابی و لوبیا سبز را در آشپزخانه نمناک ببینید.
سوپ ماکارونی

طرز تهیه سوپ ماکارونی


سوپ ماکارونی پیش غذایی متفاوت برای فصل تابستان می باشد. طرز تهیه سوپ ماکارونی را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمایید.