برو به :
كنگر ماست

طرز تهیه کنگر ماست یا بورانی کنگر


وقتی هنوز سبزیجات متنوعی با طعم و مزه متفاوت پیدا می شود که شما می توانید با آنها بورانی ماست و آن سبزی مخصوص را درست کنید چرا سراغ ماست و خیار یا بورانی اسفناج می روید؟بورانی کنگر هم با کوکوهای مختلف خوشمزه می شود هم با پلوقاطی ها.
دیپ زیتون با پنیر

طرز تهیه دیپ زیتون با پنیر


دیپ زیتون با پنیر یک پیش غذای خوشمزه و راحت برای یک مهمانی عصر یا یک مهمانی خودمانی برای تولد جوانها است که طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
کلم بروکلی کبابی

طرز تهیه کلم بروکلی کبابی


کلم بروکلی کبابی یک پیش غذای گیاهی خوشمزه و متفاوت است که طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
سالساى خیار

طرز تهیه سالسای خیار


سالسای خیار از ماست و خیار چیزی کم ندارد که بیشتر هم دارد. اگر تندی آن کنترل شده باشد در کنار تمامی غذاهای ایرانی و انواع خوراک طیور کاربرد دارد. در نوع مکزیکی آن استفاده از خیار و آووکادو رایج است و عطر و طعمی قوی دارد.
پای گوشت

طرز تهیه پای گوشت و لوبیا چیتی


پای گوشت و لوبیا چیتی پیشنهاد امروز ما برای پیش غذای شماست.این پیش غذا را تهیه کنید و طعم جدیدی را به طعم های تجربه کرده بی افزایید.
لقمه یا سالاد شویدی

طرز تهیه لقمه یا سالاد شویدی


اگر میخواهید در جشن تولد یک غذای خوشمزه و کم خرج درست کنید حتما لقمه شویدی یا سالاد شویدی را امتحان کنید. این غذا را با نان باگت به صورت لقمه سرو می کنند.
سوپ هویج

طرز تهیه سوپ هویج مراکشی


سوپ هویج مراکشی یک دستور پخت متفاوت از بقیه سوپ ها است که با امتحان آن یک طعم جدید را تجربه خواهید کرد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
تارت مرغ و هویج

طرز تهیه تارت مرغ و هویج


تارت مرغ و هویج پشی غذای متفاوتی است که علاوه بر شکل فانتزی آن طعم دلپذیری هم دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
اردور سبزیجات

طرز تهیه اردور سبزیجات


اردور سبزیجات یکی از بهترین پیشنهاد ها برای پیش غذا است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
سوپ آرتیشو

طرز تهیه سوپ آرتیشو و تره


کنگر فرنگی، ارده شاهی یا آرتیشو نوعی گیاه یکساله است که بومی جنوب اروپا و کنارهٔ مدیترانه است. غنچهٔ این گیاه خوراکی است و بیشتر به صورت آب پز پخته می شود.
سیب زمینی پنیر

طرز تهیه سیب زمینی پنیر با سس آلفردو


یک شام خوشمزه برای افرادی که خیلی شکمو نیستند و یک میان وعده وسوسه کننده برای شکموها سیب زمینی پنیر است. هیچکس وجود ندارد که دست رد به سینه سیب زمینی پنیر بزند مخصوصا اینکه سس آن آلفردو باشد.