برو به :
نوشیدنی چای سرد با پرتقال

طرز تهیه نوشیدنی چای سرد با پرتقال


یک نوشیدنی سرد آن هم با ترکیب چای و میوه، نوشیدنی جالب و خوشمزه ای است که خوش سلیقه بودن میزبان را نشان می دهد.طرز تهیه نوشیدنی چای سرد با پرتقال را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شیر عسل دارچین

طرز تهیه شیر عسل دارچینی


شیر عسل دارچین مخلوطی از عسل و پودر دارچین در کاهش کلسترول،جلوگیری از بروز حمله قلبی، تنفس راحت و تقویت ضربان قلب موثر است .بیماران مبتلا به حمله قلبی نیز با مصرف روزانه این مخلوط از حمله قلبی بعدی درامان خواهند بود.
کوکتل مکزیکی

طرز تهیه کوکتل مکزیکی


کوکتل مکزیکی یک نوشیدنی عالی و مدرن است که طعم بسیار دلچسبی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
چای نعناع و علف لیمو

طرز تهیه چای نعناع و علف لیمو


اگر از طرفداران دمنوش های گیاهی هستید این مطلب را از دست ندهید، چرا که چای نعناع و علف لیمو پیشنهاد امروز ما برای شماست.
دمنوش زرشک

طرز تهیه دمنوش زرشک


دمنوش زرشک دارای فواید و خواص بسیاری می باشد که به دلیل وجود ویتامین B فراوان در زرشک، دم کرده میوه آن در پیشگیری از سرماخوردگی نقش بسزایی دارد.
هات‌ چاکلت

طرز تهیه هات چاکلت مکزیکی


اگر همه هات چاکلت های این مطلب به نظرتان غلیظ و شیرین بودند و به نظرتان چیزی در خود کم داشتند، باید بدانید این مدل مکزیکی احتمالا نظرتان را جلب خواهد کرد. مکزیکی ها این مدل شکلات داغ را از مایاها به ارث برده اند.
آب سیب و لبو

طرز تهیه آب سیب و لبو


حتما می دانید که لبو بیشتر به صورت پخته و آب پز مورد استفاده قرار می گیرد و شاید کمتر از آن به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده نوشیدنی استفاده کنیم. لبو خواصی همچون ضد سرطان، ضدالتهاب، آنتی اکسیدان، تقویت دستگاه ایمنی بدن دارد.طرز تهیه آب سیب و لبو را در ادامه ببینید.
آب چغندر و سیب

طرز تهیه آب چغندر و سیب


نوشیدنی مخلوط آب چغندر و سیب در زمان های گذشته بسیار رایج بوده است و برای کسانی که فشار خون بالایی دارند آب چغندر بسیار مفید است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
آب هویج و سیب

طرز تهیه آب هویج و سیب


اگر تاکنون آب هویج را تنها با هویج تهیه می کردید، این روش از آشپزخانه نمناک را امتحان کنید و با اضافه کردن سیب و لیموترش طعم جدیدی را امتحان کنید.
اسموتي وانيل و خامه

طرز تهیه اسموتی وانیل و خامه


برای تهیه این اسموتی ابتدا معلوم می کنیم که از چه نوع وانیلی استفاده می کنیم.طرز تهیه اسموتی وانیل و خامه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شیر تخمه با دارچین

طرز تهیه شیر تخمه با دارچین


خربزه رو که میل کردید تخمه هاشو نندازید بیرون باهاش شیر تخمه درست کنید.طرز تهیه شیر تخمه با دارچین را در آشپزخانه نمناک ببینید.
هات چاکلت

طرز تهیه هات چاکلت کلمبیایی


هات چاکلت در کلمبیا بیشتر در وعده صبحانه سرو می شود و در کنار آن پنیر هم سرو می شود. شما می توانید پنیرها را داخل فنجان خود بیندازید و طعم ترکیبی شور و شیرین را امتحان کنید.