کوکیز انار

طرز تهیه کوکیز انار


شیرینی های خوشمزه ای که حتماً پیشنهاد میکنم تهیه کنید، ترکیب شکلات و انار طعم فوق العاده ای به این کوکی ها می دهد.
نان پوسته ای

طرز تهیه نان پوسته ای


نان پوسته ای بسیار لطیف و زیباست و مصرف آن با وعده های غذایی مختلف امکانپذیر و دلچسب خواهد بود. این مقدار برای 4 نفر کافی است.
کیک آویشن

طرز تهیه کیک آویشن


کیک آویشن با سبزیجات معطر همانند آویشن و اسطوخودوس درست می شود، کمی عجیب اما هیجان انگیز است. گویا دم نوش گیاهی می خورید که عطر و طعم جدید و جالبی دارد.
کیک موز

طرز تهیه کیک موز با خامه ترش


احتمالا فکر،میکنید این همان رسپی نان موز است ولی اینطور نیست . این نان موز متفاوتی است که به آن خامه ترش اضافه شده است که زمانیکه خامه ترش می زنیم طعمش فوق العاده خوب می شود.
نان دارچینی

طرز تهیه نان دارچینی


نان دارچینی پیشنهاد خوشمزه ی ما در این بخش است که عطر خوش آن بسیار لذت بخش خواهد بود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان سیر گره دار

طرز تهیه نان سیر گره دار


زمان پخت نان سیر گره دار 15 دقیقه است و برای ور آمدن خمیر نیاز به 4 ساعت زمان دارید. این مقدار مواد برای درست کردن 20 نان گره‮ای کافی است. طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
کیک گیلاس با مغز فندق

طرز تهیه کیک گیلاس با مغز فندق


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه کیک گیلاس با مغز فندق را آموزش خواهیم داد.طعم این کیک برای مدت ها در ذائقه شما ماندگار خواهد بود.
فلورانتین

طرز تهیه فلورانتین


فلورانتین نام شیرینی بسیار خوش طعم است که گزینه ی بسیار مناسبی برای پذیرایی از مهمانان شما است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
مینی کیک انجل فود

طرز تهیه مینی کیک انجل فود


مینی کیک انجل فود دستور پیشنهادی خوشمزه ما در این بخش است.این کیک خوشمزه را درست کنید و در وعده ی صبحانه و یا عصرانه از آن استفاده کنید.
خمیر هزار لا

طرز تهیه خمیر هزار لا


یک خمیر پر استفاده برای انواع شیرینی جات و غذاها. تهیۀ این خمیر کمی زمان بر است اما به نتیجه اش می ارزد.طرز تهیه خمیر هزار لا را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان سیر

طرز تهیه نان سیر بندر ترکمنی ها


فرقی نمی کند کجای شمال این سرزمین باشید. وقتی دریا باشد و سیر، می توانید یک غذای خوشمزه یا یک نان لذیذ درست کنید. مردم ترکمن نان های مختلفی دارند که یکی از آنها نان سیربا روغن محلی است. نانی که خیلی سریع درست می شود و مخصوص روزهای سرد زمستان است.
کاپ کیک پسته‌ ای

طرز تهیه کاپ کیک پسته ای


کاپ کیک پسته ای پیشنهادی مدرن و البته خوش طعم است که می توانید از آن به عنوان شیرینی در میهمانی های خود استفاده کنید و تمام ذائقه ها را مجذوب هنر خود کنید.