نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

زنان مذهبی

دلیل سلامت بهتر زنان مذهبی


زنانی که مذهبی هستند و در مراسمات مذهبی شرکت میکنند نسبت به کسانی که اصلا در اینگونه مراسمات شرکت نمیکنند کمتر در معرض مرگ قرار دارند.
پسر شدن جنین

برای پسر شدن جنین در این فصل باردار شوید


برای پسر شدن جنین راهکارهای متفاوتی در بخش تغذیه و مراقبت های قبل از بارداری توسط متخصصان توصیه می شود . مادرانی که علامت ها و نشانه های مطرح شده در این بخش را دارند پسردار می شوند.
داروهای پرمصرف

عوارض داروهای پرمصرفی که هر روز می خورید


داروهای پرمصرف را خوب می شناسید، داروهای فشارخون و دیابت ، قرص های خواب آور و آرتروز که آمار مصرف آنها بسیار بالاست در دراز مدت عوارض جبران ناپذیری را برجای خواهد گذاشت ، عوارضی تلخ تر از خود بیماری.
مواد مخدر شیشه

مواد مخدر شیشه ، اعتیادی از جنس دیگر


مواد مخدر شیشه از حدود 80 سال قبل از کشورهای آلمان و ژاپن به کشورهای دیگر دنیا راه کج کرد . بخوانید و بشناسید خطرات باورنکردنی مصرف و اعتیاد به شیشه ای که ارمغان نازی ها بود.
ترس از آمپول

میوه ای برای کسانی که ترس از آمپول دارند!


مشکل آمپول فوبیا رده سنی خاصی ندارد . گاهی ترس از آمپول به حدی می رسد که فرد تحمل بیماری را بر درمان ترجیح می دهد ، اگر شما هم از این دسته افراد هستید مصرف یک میوه خوشمزه را به شما توصیه می کنیم.
بهداشت فردی

رفتار با همسری که بهداشت فردی برایش مهم نیست


باخود فکر می کنید که اگر به همسرتان در رابطه با رعایت بهداشت فردی چیزی بگویید شاید او ناراحت شود، برای حل این مسئله می تواند راهش را بشناسید تا غیرمستقیم با او در این رابطه صحبت کنید.
ضد آلرژی

خانه را کاملا ضد آلرژی کنید


افرادی که به هر علت کوچک دچار عطسه ، سرفه و آب رزیش بینی می شوند قرار گرفتن در محیط های مستعد آلرژی آنها را تشدید می کند. برای جلوگیری و کاهش علائم فضای خانه را ضد آلرژی کنید.
جذب پشه

به این دلیل شما پشه را جذب می کنید


تنها شما نیستید که مورد حمله و نیش پشه های موزی قرار می گیرید و این جذب پشه امری طبیعی است اما همانطور که می دانید پشه ها بعضی از افراد را بیشتر نیش می زنند چرا؟
پیشگیری از اعتیاد

11 قدم محکم در پیشگیری از اعتیاد


پیشگیری از اعتیاد به خصوص در کودکان و نوجوانان یکی از وظایفی است والدین بایستی با آگاهی کامل آن را انجام دهند. شناخت اصول و مهارتهای لازم راز اصلی موفقیت شما در این مسیر خواهد بود.
زنان پسرزا

کدام زنان پسرزا هستند؟


زنان پسرزا یا دخترزا! آیا این مسئله صحت دارد که سیستم بدنی و مراقبت های قبل از بارداری می تواند در تعیین جنسیت نقش داشته باشد؟ بدن کدام زنان شانس حاملگی جنین پسر را دارد یا برعکس.
عمر بیشتر

اینجوری 15 سال بیشتر عمر می کنید


دوست داریم عمر بیشتری داشته باشیم اما نه با جسمی بیمار و روحی خسته پس بشناسید راههای فوق العاده برای حفظ جوانی روح و سلامت جسم را که رازهای اصلی طول عمر هستند.