پیتزا مرغ و کلم

طرز تهیه پیتزا مرغ و کلم


پیتزا مرغ و کلم یک پیشنهاد عالی و خوشمزه برای علاقه مندان به این غذای لذیذ است که طرز تهیه آن را در آشپزخانه نمناک شرح خواهیم داد.
استیک مغولی

طرز تهیه استیک مغولی


استیک مغولی طعمی بسیار لذیذ و دلپذیر دارد که با یکبار امتحان آن به احتمال زیاد شیفته ی آن خواهید شد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پیتزا سبزیجات کبابی

طرز تهیه پیتزا سبزیجات کبابی


اگر شما هم از طرفداران غذاهای گیاهی هستی،پیتزا سبزیجات کبابی انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
راگوى فلفل و گوجه‌ فرنگى

طرز تهیه راگوی فلفل و گوجه فرنگی


خوردن این غذا که مناسب ذائقه ایرانی بوده و همه مواد آن در دسترس است به علاقه مندان غذاهای سلامت و تا حد امکان گیاهی توصیه می شود.طرز تهیه راگوی فلفل را در سایت آشپزخانه نمناک مشاهده نمایید.
استیک تارتار

طرز تهیه استیک تارتار


اگر از طرفداران خانواده استیک ها می باشید،استیک تارتار یک پیشنهاد متفاوت و خاص برای شما می باشد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
گلت کدو سبز

طرز تهیه گلت کدو سبز، پنیر و گوجه فرنگی


برای سرعت بیشتر اینبار هم می توانیم از سحر و جادوی خمیر هزارلا یا آماده سود ببریم و در کمتر از نیم ساعت یک گلت کدو سبز و گوجه فرنگی خوش رنگ و خوشمزه و زیبا تهیه کنیم.
رول گوشت

طرز تهیه رول گوشت


در این قسمت از سایت نمناک به آموزش آشپزی برای رول گوشت خواهیم پرداخت.
پاستا لیمویی مارچوبه با قارچ

طرز تهیه پاستا لیمویی مارچوبه با قارچ


مارچوبه دارای مقدار زیادی ویتامین K و فولات یا همان ویتامین B9 است. استفاده از این گیاه در کنار غذاها مفید است. در این مطلب طرز تهیه پاستا لیمویی مارچوبه با قارچ را آموزش خواهیم داد.
تاکوی استیک

طرز تهیه تاکوی استیک تند و تیز


تاکوی استیک از لذیذترین تاکوهایست که به سرعت آماده می شود و چیزی کمتر از استیک با مخلفات نیست. این غذای جذاب مکزیکی مناسب علاقه مندان به گوشت قرمز است و در زمان بسیار کوتاه و کمتر از 30 دقیقه می توان این غذا را تهیه نمود.
گزلمه بادمجان

طرز تهیه گزلمه بادمجان


گزلمه بادمجان یک غذای سالم خارجی است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
توری نو کارا آگه

طرز تهیه توری نو کارا آگه


توری نو کارا آگه محبوب ترین غذای سوخاری ژاپنی است که در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را شرح خواهیم داد.