دیگران چه می خوانند..؟
پیتزا برگر

طرز تهیه پیتزا برگر


پیتزا برگر یک ساندویچ بسیار خوشمزه و لذیذ است که تجربه ی طعمش بسیار لذت بخش خواهد بود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نخودپلو با بادمجان

طرز تهیه نخودپلو با بادمجان


اصولا ما دو نوع نخود می شناسیم؛ یکی نخود سبز و دیگری نخود آشی؛ یعنی به طور کلی این نخود ها را برای درست کردن آش و آبگوشت مناسب می دانیم. در حالی که عرب ها با این نخودها غذاهای متنوعی درست می کنند؛ یکی از آنها نخود پلو با بادمجان است که با سبزیجات مختلف آن را طعم دار می کنند.
مرغ کره ای

طرز تهیه مرغ کره ای هندی


مرغ کره ای هندی غذای خوشمزه و خوش بویی است که انواع ادویه ها در آن به کار می رود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
لازانیای کلاسیک

طرز تهیه لازانیای کلاسیک سیسیلی


اگر به دنبال طعم جدید در خانواده لازانیا ها می گردید لازانیای کلاسیک سیسیلی پیشنهاد ما می باشد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
شنیسل روسی

طرز تهیه شنیسل روسی


شنیسل روسی دستور تهیه ای تقریبا شبیه به شنیسل های معمولی دارد اما طعم شنیسل روسی بسیار خوشمزه و دلپذیر است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شاتو بریان

طرز تهیه شاتو بریان با سس قارچ


شاتو بریان نام یک استیک فرانسوی است که برگرفته از نام فرانسوا رنه دو شاتو بریان نویسنده،شاعر و سیاستمدار فرانسوی است که ماجرای این نامگذاری خودش داستانی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب تابه ای

طرز تهیه کباب تابه ای با سبزی های معطر


کباب تابه ای از غذاهای خوشمزه و محبوب است که شاید کمتر کسی تجربه ی طعم آن را نداشته باشد.در این بخش طرز تهیه کباب تابه ای با سبزیجات معطر را آموزش خواهیم داد.
اسپاگتی با پنیر فتا

طرز تهیه اسپاگتی با پنیر فتا


اسپاگتی با پنیر فتا یکی از غذاهای ساده و البته خوشمزه ایتالیایی است که در زمان کمی میتوانید آنرا تهیه کرده و از طعم آن لذت ببرید.
رولت مرغ و پنیر

طرز تهیه رولت مرغ و پنیر


رولت مرغ و پنیر غذایی لذیذ با ترکیباتی بسیار خوشمزه است که حتما شیفته ی طعم آن خواهید شد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
استیک فلفل

طرز تهیه استیک فلفل


همانطور که از نام استیک فلفل پیداست این غذای لذیذ طعم تندی دارد که چاشنی اصلی این غذاست.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.