نمناک رژیم لاغری
افتادگی پوست

پیشگیری از افتادگی پوست بعد از رژیم لاغری


بعد از انجام رژیم های غذایی فراوان و یا ورزش های مختلف حال به وزن ایده آل خود رسیده اید اما یک مشکل به نام افتادگی پوست به وجود آمده است که می توان بدون عمل جراحی آن را نیز برطرف کرد.
چاقی مشکل روانی یا اختلال تغذیه ای

چاقی مشکل روانی یا اختلال تغذیه ای ؟


چاقی به خودی خود یک بیماری روانی نیست، اما به برخی از مشکلات روانی بسیار مرتبط است، استرس چاق بودن ،عدم اعتماد به نفس و احساس داشتن ظاهری بد و... باعث ایجاد انواع بیماری های روحی در افراد چاق میشود.
نان و برنج

نان و برنج بخوریم چاق میشیم؟


خوردن نان و برنج باعث چاقی می شود؟ شاید این سوال خیلی از افرادی باشد که با هدف کاهش وزن و لاغری خود را درگیر رژیم های غذایی مختلف کرده اند.
کاهش وزن

زنان کارمند برای کاهش وزن چی بخورند؟


زنان شاغل و کارمند به دلیل مشغله کاری زیاد و گاهش کم تحرکی در معرض اضافه وزن قرار می گیرند . یک رژیم غذایی ساده و طبیعی کاهش وزن این خانم ها را سریع و بدون دردسر می سازد.
کاهش وزن

روش کاهش وزن سریع تا عید نوروز


کاهش وزن دغدغه و مشکل بسیاری از افرادی است که اضافه وزن دارند و علاقه دارند وزن کم کنند و به اندام متناسب برسند،برای دستیابی سریع به وزن مناسب راهکار های ویژه ای را به شما معرفی می کنیم.
لاغری سریع

لاغری سریع با موبایل دیگه چیه؟


لاغری سریع با گوشی موبایلتان! تعجب نکنید فقط باید هوشیار باشید و بدانید از کدام راه و روش وارد شوید تا برای چاقی درمانی اصولی و برای تناسب اندام رژیمی صحیح بیابید.
چربی سوزی سریع

رازهای چربی سوزی و لاغری سریع جاستین بیبر


چربی سوزی سریع جاستین بیبر و کاهش وزن از کجا آب می خورد؟ چطور است که با اینکه او را اغلب در تیتر روزنامه های زرد می بینیم ، جاستین یکی از موفق ترین ها در تناسب اندام می شود؟
کوچک کننده شکم

بهترین کوچک کننده سریع شکم


کوچک کننده شکم ! کجاست ؟ چطور می توانم داشته باشمش؟ بهترین کوچک کننده های شکم و پهلو، لاغرکننده های طبیعی و گیاهی هستند که در تازه ترین تحقیقات خواص کاهش دهنده وزن آنها ثابت شده است.
رژیم لاغری

رژیم لاغری 6 روزه ساده ولی سریع


با یک رژیم لاغری طبیعی و برنامه های غذایی 3 وعده کامل روزانه ای که در این بخش برایتان خواهیم گفت، به سرعت و بدون عوارض یک کاهش وزن طبیعی خواهید داشت.
لاغری

لاغری سریع زنان چینی در 40 ثانیه + تصاویر


لاغری به روش چینی ها بدون ورزش و رژیم ! زنان چینی توجه خاصی به تناسب اندام خود دارند همین هم موجب کشف و استفاده از روش های لاغری و کاهش وزن آسان و سریع آنها می شود.
رژیم دش

رژیم لاغری دش برای کاهش وزن و فشارخون


رژیم دش! تا به حال اسم رژیم های لاغری بسیاری را شنیده ایم و برای کاهش وزن از آنها استفاده کرده ایم، اما رژیم لاغری دش کمی متفاوت است. این رژیم برای افراد با بیماری های خاص هم مورد استفاده قرار می گیرد.
رژیم لاغری

رژیم لاغری 4 روزه برای کاهش سریع سایز کمر


رژیم لاغری و برنامه های غذایی بیشماری برای کاهش وزن سریع و از بین بردن چربی های شکم و پهلو توسط متخصصان تغذیه پیشنهاد می شود. در تازه ترین یافته ها یک رژیم غذایی قادر است در 4 روز 10 سانت دورکمر شما را لاغر کند.
رژیم لاغری

معجزه ی چربی در رژیم لاغری سریع


رژیم لاغری چربی را می شناسید؟ آیا می دانید کدام چربی ها باعث لاغری می شوند؟بدن برای تأمین انرژی خود و کاهش وزن حداقل به میزان 30 گرم برای خانم ها و 40 گرم برای آقایان نیاز به چربی دارد.