نمناک رژیم لاغری
روش درمان چاقی

روش درمان چاقی” در خواب!


گروهی از محققان جدیدترین “روش درمان چاقی” را معرفی کردند. راهی که شاید نا خواسته افراد مبتلا به اضافه وزن بارها آن را انجام داده اند.
کاهش وزن

برای کاهش وزن آهسته غذا بخوریم یا سریع؟


کاهش وزن و رسیدن به وزنی ایده آل دهها راه و روش دارد که یکی از آنها نوع غذا خوردن است. غذاخوردنی که سرعت مناسب داشته باشد. به نظر شما آهسته غذا خوردن لاغر کننده است یا موجب اضافه وزن می شود؟
افتادگی پوست

پیشگیری از افتادگی پوست بعد از رژیم لاغری


بعد از انجام رژیم های غذایی فراوان و یا ورزش های مختلف حال به وزن ایده آل خود رسیده اید اما یک مشکل به نام افتادگی پوست به وجود آمده است که می توان بدون عمل جراحی آن را نیز برطرف کرد.
چاقی مشکل روانی یا اختلال تغذیه ای

چاقی مشکل روانی یا اختلال تغذیه ای ؟


چاقی به خودی خود یک بیماری روانی نیست، اما به برخی از مشکلات روانی بسیار مرتبط است، استرس چاق بودن ،عدم اعتماد به نفس و احساس داشتن ظاهری بد و... باعث ایجاد انواع بیماری های روحی در افراد چاق میشود.
نان و برنج

نان و برنج بخوریم چاق میشیم؟


خوردن نان و برنج باعث چاقی می شود؟ شاید این سوال خیلی از افرادی باشد که با هدف کاهش وزن و لاغری خود را درگیر رژیم های غذایی مختلف کرده اند.
رژیم لاغری کانادایی

با رژیم لاغری کانادایی سریع لاغر می شوید ولی...


رژیم لاغری کانادایی در 15 روز لاغرتان می کند اما ! برنامه غذایی رژیم لاغری کانادایی چیست و چگونه موجب کاهش وزن می شود؟ چه کسانی نباید رژیم لاغری کانادایی را پیش بگیرند و دهها سوال و جواب دیگر.
لاغری شکم

20 روش لاغری شکم در 20 روز - بخش اول


سوزاندن و کوچک کردن شکم و پهلو کاری مشکل است ؟ فکر نمیکنم ! نه به دلیل اینکه نیاز به زحمت ندارد بلکه به این دلیل که هر کاری راهی دارد.برای لاغری شکم و پهلو اصولی پیش بروید تا سریعتر لاغر شوید.
کاهش وزن

زنان کارمند برای کاهش وزن چی بخورند؟


زنان شاغل و کارمند به دلیل مشغله کاری زیاد و گاهش کم تحرکی در معرض اضافه وزن قرار می گیرند . یک رژیم غذایی ساده و طبیعی کاهش وزن این خانم ها را سریع و بدون دردسر می سازد.
وزن كم کنیم

چگونه راحت 20 کیلو وزن کم کنیم


می خواهیم وزن کم کنیم آن هم نه یکی دو کیلو بلکه 20 کیلو. پس حتما نیاز به یک برنامه و رژیم غذایی مناسب ، راهنمای حرکات ورزشی کاهش وزن و اصلاح اشتباهات در سوزاندن چربی داریم.
کاهش وزن

روش کاهش وزن سریع تا عید نوروز


کاهش وزن دغدغه و مشکل بسیاری از افرادی است که اضافه وزن دارند و علاقه دارند وزن کم کنند و به اندام متناسب برسند،برای دستیابی سریع به وزن مناسب راهکار های ویژه ای را به شما معرفی می کنیم.
لاغری سریع

لاغری سریع با موبایل دیگه چیه؟


لاغری سریع با گوشی موبایلتان! تعجب نکنید فقط باید هوشیار باشید و بدانید از کدام راه و روش وارد شوید تا برای چاقی درمانی اصولی و برای تناسب اندام رژیمی صحیح بیابید.
لاغری سنتی

با لاغری طب سنتی سریع وزن کم کنید


لاغری سنتی چیست؟ آیا رژیم لاغری طب سنتی با رژیم های چربی سوز دیگر تفاوت دارد؟ توصیه های کاهش وزن طب سنتی چه می گویند؟ در لاغری سنتی چگونه حمام رفتن و خواب می تواند موجب لاغری و چاقی شود؟