خواص نخود

فواید و خواص نخود


نخود گیاهی است که خواص فراوانی دارد و برای سلامتی بدن عالی است. در گذشته از نخود در انواع غذاها استفاده می شد اما متاسفانه امروزه نخود که بسیار مفید و پرانرژی است از سفره ایرانیان در حال حذف شدن است.
خواص گوجه فرنگی

فواید و خواص گوجه فرنگی برای مردان


از خواص گوجه فرنگی بسیار شنیده اید که پیشگیری و درمان بیماری های مردان هم یکی از آنهاست . می خواهیم بدانیم در برای آقایان چرا و چه میزان گوجه فرنگی مفید است.
رایحه درمانی با هفت رایحه

رایحه درمانی با هفت رایحه مفید


رایحه درمانی یکی از روش های درمانی جدید است، رایحه های مختلف دارای خواص درمانی متفاوتی می باشند و مقدار وسیعی از خواص دارویی را شامل می شوند و تاثیرات خوبی بر روی بدن می گذارند.
برنج شما را چاق نمی کند

این برنج شما را چاق نمی کند


برنج یک غذای اصلی در سفره ما شده است که بسیار هم چاق کننده می باشد. اما اگر همین برنج با یک روش جدید که تازه مطرح شده است پخته شود دیگر مثل قبل چاق کننده نیست.
درمان کم خونی

درمان کم خونی با تخم مرغ محلی


درمان کم خونی با استفاده از مواد غذایی طبیعی بسیار توصیه می شود که در جدیدترین یافته های متخصصان تخم مرغ محلی یکی از بهترین ها برای درمان کم خونی معرفی شده است.
کدام فست فود را بخوریم

کدام نوع فست فود را بخوریم ؟


در زندگی امروز فست فود ها به رژیم غذایی ما اضافه شده اند و حذف آنها امکان پذیر نمی باشد. با توجه به ضررهای مصرف فست فود بهتر است در زمان مصرف بی ضررترین نوع آن را برای خوردن انتخاب کنیم.
پوست شفاف

پوست شفاف با تغذیه سالم


تغذیه بهترین کمک کننده به پوست است. به این منظور مخلوطی از ویتامین ها و ریزمغذی های ضروری برای متعادل نگهداشتن پوست می توانند کمکتان کنند.
خوراکی های مفید

خوراکی های مفید در عید نوروز


برای اینکه چربی و قند خون را بتوان تا حد امکان در ایام نوروز کنترل کرد باید از خوراکی های کاهنده چربی و قند خون کمک گرفت و تا جای ممکن از انها استفاده کرد.
آجیل

آجیل های سمی و سرطان زا را بشناسید


آجیل ها خوشمزه و پرطرفدارند اما این خوشمزگی نباید شما را از توجه به سلامت آن غافل کند. اگربرای حفظ سلامتی می خواهید با اجیل های مضر و سرطان زا آشنا شوید با ما همراه شوید.
تغذیه در نوروز

تغذیه در نوروز از نگاه طب سنتی


تغذیه سالم یکی از مهمترین عوامل در سلامتی و طول عمر انسان است. با توجه به این نکته و نزدیک شدن نوروز سعی کنید به تغذیه خود در عید نوروز دقت کرده و در خوردن زیاده روی نکنید.