نمناک سرگرمی

گوناگون

مریخ

آب مریخ خشک شد! + عکس


بیش از 3 میلیارد سال پیش مریخ محیطی مرطوب و قابل سکونت بوده است اما در گذر زمان سیاره سرخ به محیطی خشک تبدیل شده است.
ترامپ

شخصیت شناسی ترامپ از روی امضایش + عکس


دونالد ترامپ که بلاخره توانست میان شگفتی همگان رئیس جمهور آمریکا شود.با وجود تمام ویژگی های خاصی که دارد؛ یک امضای عجیب هم دارد که در ادامه میبینید.
طوطی

آموزش حرف زدن طوطی


کاسکو و طوطی سخنگو برای هر کسی بامزه است. همه از اداها و تقلید صدای آنها لذت می برند. اما گاهی آموزش آنها دشوار است.
زبان حیوانات

زبان حیوانات چگونه است؟


زبان حیوانات ، ارتباطات ما بین حیوانات و با جهان پیرامونشان به غیر از گونه های معدودی از حیوانات که از طریقی غیرکلامی و با نشانه هایی مانند ایجاد رایحه، نور، برق و غیره صورت می گیرد، اغلب به صورت ادای صوت و از طریق تارهای صوتی انجام می پذیرد.
محبوب ترین سن

محبوب ترین سن، چندسالگی است؟


تا به حال به این فکر کرده اید که محبوب ترین سن، چندسالگی است؟! با ما همراه باشید تا گزارشی در این باره بخوانید و پاسخ نظرسنجی که توسط محققان برای محبوب ترین سن صورت گرفته را بخوانید.
بچه کوالا

بچه کوالا داخل کوله پشتی یک دزد! + عکس


دزد 50 ساله استرالیایی در حالی دستگیر شد که با روشی ابندایی سعی داشت تا بار قاچاق خود را از مرز خارج کند. این بار چیزی نبود جز یک بچه کوالا 6 ماهه که درون یک کوله پشتی جاسازی شده بود.
موجود عجیب

کشف موجود عجیب با 13 پا! + عکس


انتشار تصاویر و ویدئویی از کشف موجود عجیب با دندان های تیز و بدنی شبیه موجودات فضایی ، توجه کاربرای دنیای مجازی را به خود جلب کرد.
پرروترین ها

پرروترین مسافرهای دنیا ! + تصاویر


همه جای دنیا برخی به دلایل مختلف عنوان پرروترین ها را به خود اختصاص می دهند ولی اینجا پر رویی همراه با شجاعتی مثال زدنی در انجام کاری ترسناک دیده می شود.