دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

پیش دیابت

پیش دیابت زنگ خطری برای دیابت


پیش دیابت یا دیابت مرزی یک زنگ خطر است ، این اختلال اساساً به آن معنی است که سطح قند خون بالاتر از حد طبیعی است اما نه به میزان قند خون کسانی که به دیابت نوع دو مبتلا هستند.
حالت تهوع

حالت تهوع دارم برای درمان چی بخورم؟


زمانی که احساس حالت تهوع به شما دست می دهد، در حین تحمل فشار و ناراحتی در دستگاه گوارش به این فکر می کنید که چطور به راحتی و سریعا از این حالت خلاص شوید.
سرطان روده

زنگ خطر سرطان روده کی به صدا در می آید؟


متاسفانه برخلاف سالهای دور بیماری سرطان مبتلایانی جوان و کم سن و سال دارد . در میان انواع سرطان ها ، سرطان روده به عنوان یکی از رایج ترین انواع سرطان در ایران است.
بیماری زبان

بیماریهای عجیبی که زبان به آن مبتلا می شود


زبان انسان نیز مانند سایر اعضای بدن ممکن است دچار بیماری شود.اما برخی از بیماری های عجیب و غریب در جهان وجود دارند که مخصوص زبان بوده و گاه می تواند علایم خطرناکی داشته باشد.
کلیه

کلیه با این نوشیدنی نابود می شود!!


سلامتی کلیه و پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری های کلیوی رابطه ای مستقیم با تغذیه و عادات غذایی شما دارد. متاسفانه درمیان آنچه می خورید و می نوشید، نوشیدنی وجود دارد که کلیه را تخریب می کند.
کپک منزل

بیماری های حاصل از کپک منزل


هزاران نوع از انواع کپک ها وجود دارد که ممکن است در داخل منزل با آنها مواجه شویم. این نوع از قارچهای میکروبی چگونه ظاهر می شوند و چرا سلامت انسان را تهدید می کنند؟
ویروس زیکا

چطور از شر ویروس زیکا خلاص شویم ؟


ویروس زیکا که در کشورهای آمریکای لاتین در حال گسترش است کشنده نیست اما باعث تولد نوزادانی با جمجمه کوچک شده است. راههای مقابله با این ویروس را در ادامه بیان می کنیم.
عوارض رانتیدین

عوارض خطرناک مصرف رانیتیدین برای معده


اغلب کسانی که از نارحتی های معده و التهاب آن رنج می برند قرص رانتیدین و یا داروهای هم خانواده آن را در سبد دارویی خود دارند.در حالی که عوارض این دارو خود بسیار خطرناک است.
زرد شدن پوست

زرد شدن پوست صورت از چه خبر میدهد؟


زرد شدن پوست نشانه چیست؟ زرد بودن پوست صورت چه خبری از وضعیت داخلی بدن می دهد؟ آیا زرد بودن پوست و چشم ها نشانه بیماری خطرناکی است؟ چرا پوست زرد می شود؟ بعد از زرد شدن پوست چه کنیم؟
علایم سکته مغزی

تفاوت های علایم سکته مغزی ، حمله قلبی و آنژین


بیشتر افرادی که به علت سکته مغزی و یا قلبی روزانه در سراسر جهان جان خود را از دست می دهند به علت بسته شدن و یا پارگی رگهای خونی دچار سکته شده و علایم مختلفی در بدن و ظاهر آنها نمایان می شود.