دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

سلفی

سلفی احمقانه سال 2016


در پی وقوع آتش سوزی هنگام تحویل سال نو میلادی در هتل 63 طبقه داون تاون زوج جوانی با انتشار عکسی سلفی از خود در این مکان مورد انتقاد شدید کاربران قرار گرفتند.
شخصیت شناسی با هدیه

شخصیت شناسی مردان با هدیه


زن ها به طور فطری علاقه شدیدی به هدیه گرفتن دارند، پشت این هدایای مخفی، یکسری جریانات غیرقابل پیش بینی پنهان شده است. هر هدیه ای که از همسرتان میگیرید یک راز از رازهایش را فاش میکند.
معمای جالب

معمای جالب حبه قند


می خواهیم با استفاده از ترازو و تنها با یک بار وزن کردن بفهمیم کدام جعبه از حبه قند های 9 گرمی پر شده؟؟ با معمای جالب حبه قند همراه ما باشید.
ترکیدن بادکنک

عکسی جالب از نحوه ترکیدن بادکنک!


فیزیکدانی فرانسوی به نام سباستین مولینه با الهام از عکسی جذاب که از لحظه ترکیدن یک بادکنک گرفته شده است پدیده ای جالب و پیچیده ای را تشریح کرد.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی با لبخند


با هر تغییر در چهره یک راز از رازهای افراد فاش میشود اگر شما آگاهی کافی نسبت به انواع خنده ها و راز هایی که در آن ها نهفته داشته باشید. می توانید شناخت بیشتری از فرد مقابلتان پیدا کنید. با شخصیت شناسی لبخند همراه ما باشید.
بلندترین دماغ

انسان هایی با اندام هایی عجیب + عکس


در این مطلب شما با بلندترین دماغ، درازترین ناخن، درازترین زبان و چند ترین دیگر آشنا میشوید. این ترین ها بر اثر مشکلات ژنتیکی افراد به وجود آمده است.
سلفی با حیوانات

سلفی های جالب یک جانورشناس با حیوانات


دکتر دیکسون جانورشناسی که علاقمند به حیوانات بوده روش جالبی را برای عکس گرفتن با حیوانات گفته و سلفی هایی که با حیوانات گرفته را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.