برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

تصادف شدید

تصادف شدید 60 سال پیش در ایران + عکس


تصادف شدید دو خودروی قدیمی در دهه ی 60 نشانگر وجود بی احتیاطی در سالهای دور است .عکس زیر مربوط به تصادف شدید در دهۀ 20 می باشد که لحظۀ برخورد شدید دو ماشین بهم را نشان می دهد.
پیرمرد 117 ساله

رکورد بچه دار شدن پیرمرد 117 ساله! + عکس


بچه دار شدن پیرمرد 117 ساله لبنانی خبر جالبی است که به تازگی سوژۀ بسیاری از رسانه ها شده است این پیرمرد با کوچک ترین فرزندش که 5 سال سن دارد، 112 سال اختلاف سنی دارد.
جنجال ساعت سیاستمدار معروف

جنجال ساعت سیاستمدار معروف در عروسی اش!


به تازگی انتشار تصاویری از یکی از سیاستمداران معروف به نام دیمیتری جال پسکوف که در روز عروسی اش ساعت گرانبهایی با قیمت 620 هزار دلار بر دست داشت که این اقدام او بسیار جنجال آفرین شد.
اژدهای یخی در قطب

کشف اژدهای یخی در قطب ! + عکس


تصویر زیر حاکی از وجود یک اژدها در قطب می باشد که این یک اژدهای یخی بر یخ های قطب کنده کاری شده است که توسط یک عکاس 28 ساله ی روسی به نام سنیا میوکووا گرفته شده است.
سلفی علی دایی

سلفی علی دایی با سلیم موذن زاده


به تازگی تصویری در فضای مجازی منتشر شده است که علی دایی آقای گل جهان را در کنار مداح معروف و پر آوازه سلیم موذن زادۀ اردبیلی نشان می دهد.
گربه چهار گوش دیدین

گربه چهار گوش دیدین؟! + تصاویر


در این مطلب تصاویری از گربه های عجیب و غریب از گربه چهار گوش گرفته تا گربه هایی که به خاطر طرح های عجیب و غریبشان معروف شدند را مشاهده می کنید.
دکه روزنامه فروشی قدیم و جدید

تفاوت دکه روزنامه فروشی قدیم و جدید + تصاویر


تصاویر زیر مربوط به دکۀ روزنامه فروشی در تهران می باشد که یکی متعلق به زمان های قدیم است و دیگری به عصر امروز.چنانچه شما با یک نگاه می توانید تفاوت آن را با دکه ها امروزی احساس کنید.