دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

خون دماغ شدن زیاد

علت و نشانه خون دماغ شدن زیاد چیست ؟


خون دماغ، می تواند خطرناک باشد. بنابراین هر زمان که دچار خونریزی بینی هستید باید آن را متوقف کنید. خون دماغ شدن به دلیل فشار به رگ های خونی در داخل بینی بوجود می آید اما اگر زیاد اتفاق بیفتد باید به پزشک مراجعه شود.
عفونت رحم

روشهای مهم در پیشگیری از عفونت مثانه و رحم


عفونت ادراری در هر دو جنس مرد و زن ممکن است اتفاق بیفتد، ولی به علت ساختار فیزیکی دستگاه ادراری زنانه و کوتاه تر بودن مجرای ادرار، شیوع این عفونت در زنان به میزان قابل توجهی بالاتر است.
درد قفسه سینه

دلایل تیرکشیدن و درد قفسه سینه


درد قفسه سینه که به یکباره ممکن است شما را غافلگیر کرده و باعث نگرانی شما شود در شرایط مختلفی بروز می کند و همیشه نشانه مشکلات قلبی و ریوی نیست.
درد قاعدگی

کاهش درد قاعدگی با گیاهان دارویی


اگر هر ماه با دردهای غیر قابل تحمل قاعدگی روبه رو شده و به دنبال راه چاره ای هستید، بهتر است داردوهای شیمیایی که عوارضی چون ناباروری داشته را فراموش کرده و راه حل های پیشنهادی نمناک را عمل کنید.
سرطان سینه

روش های ترمیم سینه بعد از درمان سرطان سیه


در بیمارانی که به علت سرطان ، تروما یا به هر علت دیگری یک یا دو سینه خود را از دست داده اند، برای جلوگیری از بروز افسردگی در آنها بهترین روش بازسازی و ترمیم سینه پیشنهاد می شود.
درمان سرماخوردگی

درمان فوری سرماخوردگی در یک روز


برای درمان سریع سرماخوردگی در خانه برنامه ای اصولی باید داشت تا در یک دروه درمان یک روزه با روش های طب سنتی و گیاهی بیماری سرماخوردگی را درمان کرد.
کمردرد

درمان کمردرد با گیاهان دارویی


برخی از گیاهان شناخته شده در طبیعت ممکن است درمانی قطعی برای کمردرد نباشند ، اما تا حدود بسیاری درد آن را کاهش می دهند. با برخی از این گیاهان دارویی آشنا شوید.
سرطان کیسه صفرا

روشهای تشخیص سرطان کیسه صفرا


سرطان کیسه صفرا جزء سرطان های شایع نمی باشد و تشخیص به موقع آن می تواند جان بیمار را نجات دهد و احتمال درمان آن نیز بسیار است.
درمان کبد چرب

طبیعی ترین راه درمان کبد چرب با طب سنتی


برای پیشگیری از ابتلا و درمان کبد چرب اکثربیماران ترجیح می دهند از دارو و روش های گیاهی استفاده کنند. چه بخوریم و چه نخوریم تا از شر کبد چرب خلاص شویم و بهترین روش درمان کبد چرب را پیش گیریم.
درمان سرماخوردگی

سریعترین راه درمان سرماخوردگی در خانه


برای درمان سریع سرماخوردگی در فصل زمستان و تابستان به سراغ نسخه های گیاهی و خوراکی بروید. یک دمنوش ساده و یا یک خوراکی خوشمزه. راستی برای درمان سرماخوردگی چی بخوریم و چی نخوریم؟
سلامت روده

پاکسازی و سلامت روده ها با یک ماده غذایی


تغذیه سالم و دارای منابع مورد نیاز بدن تاثیر بسیاری در سلامت تنای اعضای بدن همچون قلب و مغز و استخوانها دارد. سلامت روده ها نیز به عنوان بخش مهمی از اعضای بدن تحت تاثیر خوراکی هایی است که می خوریم.
نوشیدنی دیابتی

بهترین نوشیدنی دیابتی ها شناخته شد


محققان یکی از دانشگاههی معتبر جهان بعد از انجام آزمایشات و مطالعات بر روی شماری از بیماران مبتلا به دیابت توانستند تاثیر یک چای گیاهی و طبیعی را به عنوان نوشیدنی دیابتی در تنظیم قند خون ثابت کنند.
درد سینه

مهمترین علت خارش و درد سینه در زنان


درد سینه یکی از شایعترین بیماری ها در میان خانمهاست و ه طور یقین نمی توان گفت که خارش و درد در این قسمت از نشانه های سرطان سینه است.بلکه عوامل مختلفی می تواند در بروز این درد دخیل باشد.