خواص روغن گردو

خواص روغن گردو برای تمام اعضای بدن


خواص روغن گردو بی نظیر و بی شمارند. از سلامت و زیبایی پوست و مو تا کاهش کلسترول و دردهای مفصلی تنها بخش کوچکی از آنچه در مجله سلامت نمناک می خوانید است.
گوشت ارگانیک

تغذیه سالم با گوشت ارگانیک


به دلیل افزایش جمعیت، مساله تامین غذا یکی از چالش های مهم دولتمردان است و در حال حاضر در تمام دنیا برای پیشگیری از بیماریها محصولات ارگانیک از جمله گوشت ارگانیک تهیه می شود.
چیپس خانگی

چیپس خانگی خطرناک تر از چیپس های بسته بندی!


چیپس خانگی یا همان چیپس هایی که در بسته بندی های شفاف قرار دارند و برخی فروشنده ها آنها را با عنوان چیپس خانگی می فروشند بسیار خطرناک تر از چیپس های فرآوری شده است. در ادامه بیشتر بخوانید.
ویتامین A

از ویتامین A بیشتر بدانیم


اولین ویتامین شناخته شده در دنیا ویتامین A می باشد که در بسیاری از میوه ها و غذاها یافت می شود، ولی ممکن است ما با بیشتر فواید و مضرات این ویتامین آشنا نباشیم.
بهترین گوشت برای قلب

بهترین گوشت برای قلب


بهترین گوشت برای قلب گوشتی است که میزان کلسترول آن پایین باشد و همچنین اسید اوریک موجود در آن نسبت به گوشت های دیگر کمتر باشد. با بهترین نوع گوشت برای قلب در مجله سلامت نمناک آشنا می شوید.
فست فودها

فست فودها را چطور سالم کنیم؟


فست فودها از آن دسته از غذاهایی هستند که علاوه بر مضررات طرفداران بسیاری دارند و بسیاری از آنها نمی توانند از این دسته از غذاها به سادگی بگذرند پس باید راهی برای سالم سازی این غذاها پیدا کنند.
خطر مصرف کنسرو

خطرات جدی مصرف کنسرو


خطرات مصرف کنسرو بسیار جدی و برای قابل توجه هستند به طوری که گاهی مصرف نا آگاهانه برخی از غذاهای کنسرو شده منجر به مرگ انسان می شود. در ادامه بیشتر می خوانید.
خواص مواد غذایی

چطور خواص مواد غذایی را افزایش دهیم؟


خواص مواد غذایی بسیار گسترده است که بعضی اوقات با استفاده اشتباه خواص مغذی آنها به بدن نمی رسد. برای اینکه خواص مواد غذایی را بیشتر و بهتر به بدن خود برسانیم باید راه درست استفاده از مواد غذایی را بدانیم.
خواص و مضرات ماءالشعیر

خواص و مضرات ماءالشعیر


خواص و مضرات ماءالشعیر برای بدن به چند بخش کلی تقسیم می شود که شامل پوست و مو به علاوه ی تناسب اندام و... است که در این بخش از مجله سلامت نمناک می خوانید.
خواص ذرت

درمان کم خونی با ذرت


بلال یا همان ذرت را برای درمان دهها بیماری از کم خونی تا ریزش مو و از پیشگیری انواع سرطان ها و مشکلات قلبی و کلیوی و بسیاری از بیماری های دیگر می توانید مصرف کنید.
عسل

درمان خشکی پوست و سرفه با عسل


عسل یک خوراکی شیرین و پرخاصیت است که علاوه بر تقویت قوای جسمی به عنوان یک زیباکننده پوست و التیام بخش سرفه عمل می کند. در ادامه با برخی از خاصیت های بی شمار عسل آشنا می شوید.
هلو

خواص هلو بر زیبایی پوست و لاغری


هلو یک میوه ی فوق العاده مفید برای سلامت و زیبایی پوست است و می تواند یک لاغر کننده باشد. روده ها و دستگاه گوارش هم با مصرف هلو به نوعی پاکسازی می شوند.
ساندویچ

بدترین مواد برای تهیه ی ساندویچ


ساندویچ یک غذای محبوب است اما مضررات آن همیشه مانع از خوردن راحت آن می شود ولی اگر مخلفات ساندویچ را درست انتخاب کنید بدون نگرانی می توانید به عنوان یک وعده غذایی خوب آن را میل کنید.
چاقی صورت

چاقی صورت با نخوردن این خوراکی ها


چاقی صورت و خلاص شدن از صورت لاغر دلیل بسیاری از افراد برای مراجعه به پزشکان زیبایی و حتی اعتماد به تبلیغات نادرست است. دقایقی تمام آنها را کنار بگذارید و با مجله سلامت نمناک همراه شوید.