نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

بالش

آشنایی با ویژگی های یک بالش خوب


انتخاب یک بالش مناسب به شما کمک میکند تا خواب بهتری را تجربه کنید و از بسیاری از مشکلات مانند سردرد و کمردرد بعد از خواب در امان باشید.
خشکی چشم

ویتامین های مفید برای خشکی چشم


خشکی چشم به علت کاهش یا فقدان مزمن اشک و رطوبت سطح چشم ایجاد می شود. این وضعیت ممکن است سبب تحریک و ناراحتی خفیف ولی دائمی و یا التهاب قسمت قدامی چشم شود.
نوزاد چینی

تولد نوزاد چینی با ماسک روی صورت! + عکس


انتشار تصاویر نوزاد چینی که به کودک ماسک دار معروف شده است قلب میلیون ها چینی را تحت تاثیر قرار داده است. این کودک که در استان “هونان” چین بدنیا آمده بر اثر یک نقص مادرزادی نادر دارای دو شکاف بزرگ در دو طرف دهانش است که به سمت گوش هایش منتهی می شود.
سکته قلبی

خطر سکته قلبی در زمان صبح بیشتر است


یک فلوشیب آنژیوگرافی و آنژیوپلاستیمی در رابطه با ساعت اوج حملات سکته قلبی در بدن انسان می گوید: براساس نظم درونی بدن انسان در صبحگاه به ویژه در مرحله آخر خواب، خطر ابتلا به یک سکته قلبی از هر زمان دیگری بیشتر است.
بیماری پیرگوشی

بیماری پیرگوشی در سالمندان


سالمندان با کاهش شنوایی دچار بیماری پیرگوشی می شوند و سالمندانی که عصب شنوایی شان از دست رفته باید از سمعک استفاده کنند.
گوش و حلق و بینی

شایع ترین سوالات گوش و حلق و بینی + پاسخ


مشکلات گوش و حلق و بینی حس های مختلفی را در بدن درگیر میکنند به همین دلیل برای مردم سوالات متعددی در این زمینه وجود دارد که ما در این مطلب به شایع ترین آنها پاسخ میدهیم.