دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

نوزاد

تولد عجیب نوزادی با 31 انگشت! + تصاویر


به دنیا آمدن نوزاد چینی با 31 انگشت که علت ژنتیکی دارد خبر عجیب و جدیدی از دنیای پزشکی است این کودک سه ماه پیش در چین به دنیا آمده است که در دست و پاهایش به جای 20 انگشت، داری 31 انگشت است.
ماشین های طلایی

زندگی لوکس پسر عرب با ماشین های طلایی !


انتشار تصاویری از جولان اتومبیل های لوکس در خیابان های لندن بازتاب گسترده ای در رسانه های انگلیس داشته است به ویژه آنکه بسیاری از رسانه ها کنجکاو کشف این مساله بودند که ماشین های طلایی که در لندن جولان می دهند برای کدام ثروتمند عرب است.
شهر های گران

شهر های گران دنیا برای اجاره نشین ها کدامند؟


در حال حاضر پکن گرانترین نقطه جهان برای مستاجرها محسوب می شود. این را یک موسسه تحقیقاتی لندنی که به تازگی در این مورد به تحقیق پرداخته است می گوید.در ادامه لیست شهر های گران برای اجاره نشین ها را مشاهده خواهید کرد.
عکس حیوانات

عکس های گل بو کردن حیوانات


حیوانات هم در دنیای خودشان حال و هوای رومانتیک را تجربه می کنند . یک عکاس عکس های زیبایی از حیوانات در حال بو کردن گلها جمع آوری کرده است که در این بخش مشاهده می کنید.
پسر

ایمیل پسر عاشق پیشه که رکب خورد


پسر جوانی در یک ایمیل تلخ از نرسیدن به عشق ابدی اش گفت اتفاق تلخی که به دلیل ندانم کاری خود و بخاطر رفتارهای ناشایست در شبکه های اجتماعی برایش رقم خورد و چیزی جز پشیمانی عایدش نشد.
مرتاض هندی

نگه داشتن قطار توسط مرتاض هندی + فیلم


یک مرتاض هندی را مشاهده می کنید که چطور سعی دارد یک قطار در حال حرکت را متوقف کند،وی در حالی که از ریل قطار عبور می کند،با اعتماد به نفس خاصی قصد متوقف کردن قطار را دارد تماشای این کلیپ دیدنی را از دست ندهید.
بهلول

حکایت های جالب و پندآموز بهلول دانا


داستان و حکایت های جالب و پندآموز بهلول برای همه آشناست حکایت هایی که در هرکدام بهلول حرفی برای گفتن و اثبات خیلی چیزها دارد.در ادامه چند حکایت جالب از وی بخوانید.
تعطیلات رویایی

تعطیلات رویایی مسی در ویلای زیر آب! + تصاویر


لیونل مسی تعطیلاتی رویایی لوکس و شگفت انگیز در دبی خواهد داشت. شیخ مکتوم حاکم دبی از طرفداران لیونل مسی است و این دو ارتباط خوبی با یکدیگر دارند. مکتوم هر چند وقت یکبار مسی را به دبی دعوت می کند تا مهمان او باشد.