دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

گربه باعث نازایی خانمها

گربه باعث نازایی خانمها می شود؟


بسیاری از مردم بر این باورند که داشتن ارتباط با گربه یا موی گربه باعث عقیمی یا نازایی خانمها یا دختران می شود. اما تا چه حد این گفته واقعیت دارد و یکی از دلایل نازایی و یا سقط جنین مر بوط به نگهداری از حیوانات خانگی می شود؟
عوارض وحشتناک قرص ضدبارداری

عوارض وحشتناک قرص ضدبارداری LD بر بدن


میزان مصرف قرص های ضدبارداری به منظور جلوگیری از حاملگی ها ناخواسته در سرتاسر دنیا بسیار زیاد است. اما اگر مردم به عوارض این داروهای شیمیایی کاملا واقف باشند در مصرف خودسرانه آن کمی تامل می کنند.
سرگیجه

دلایل سرگیجه داشتن


سرگیجه دارید و دنیا دورسرتان می چرخد. دلایل بسیاری برای خود پیدا می کنید که شاید دارویی خورده ام و یا اینکه گوشم عفونت کرده است و سپس به سراغ راههای مختلف درمان می روید اما کدام یک علت و درمان سرگیجه شماست؟
سکسکه

علل سکسکه و تمام راههای درمان


سکسکه به دلیل انقباض دیافراگم بروز می کند. علل مختلفی برای سکسکه وجود دارد و به طبع آنها راه و روش های دارویی ، گیاهی و خانگی مختلفی برای درمان و رفع سکسکه توصیه می شود.
روماتیسم قلبی

چه کسانی روماتیسم قلبی می گیرند؟


روماتیسم قلبی بیمایر است که کوچک و بزرگ نمی شناسد و به سراغ همه می آید. اگر اینگونه غذا می خورید و یا در زمان ابتلا به بیماری های فصلی ، بیماری خود را اینطور درمان می کنید.
علت تکرر ادرار

از علت تکرر ادرار تا راههای درمان آن


هرگاه تعداد دفعات ادرار طی روز از 5 تا 7 بار بیشتر شود فرد اصطلاحا دچار تکرر ادرار شده است که این مساله می تواند نشانه بیماری باشد. چگونه می توان با این یماری مقابله کرده و از آن رهایی یافت.متخصص مجاری ادراری راهنمایی کاملی در مورد این بیماری با شما در میان گذاشته است.
بیماری سینوزیت

بیماری سینوزیت و درمان آن


یکی از بیماری هایی شایعی که در میان مردم رواج دارد سینوزیت است. این بیماری که سر و صورت و گردن را درگیر خود می کند انواع مختلفی داشته و عوامل مختلفی در ایجاد آن نقش دارند.
مصرف آموکسی سیلین

عوارض و علائم حساسیت به مصرف “آموکسی سیلین


آموکسی سیلین یکی از رایج ترین آنتی بیوتیک ها است که مردم استفاده خودسرانه زیادی از آن کرده و از عوارض آن بی اطلاع هستند. در حالیکه مصرف این دارو هم مانند دیگر داروهای پزشکی قوانین خاص خود را دارد.حساسیت به “آموکسی سیلین” یکی از عوارض آن است.
درمان سرطان با لیموترش

شیمی درمانی با لیموترش


دانشمندان در لیموترش خواصی پیدا کرده اند که 10000 بار قوی تر از ترکیبات شیمی درمانی می تواند در درمان بیماریهای سرطانی عمل کرده و سلولهای سرطانی را از بین ببرد.
درمان کم کاری تیروئید

روغن های گیاهی برای درمان بیماری کم کاری تیروئید


کم کاری تیروئید در بین بیماری های غدد درون ریز شایع ترین بیماری پس از دیابت می باشد که در مراحل اولیه قابل تشخیص نیست و در صورت پیشرفت می تواند تعادل طبیعی بدن را به هم ریخته و مشکلات زیادی را برای افراد به وجود بیاورد.برای جبران کم کاری تیروئید می توان از روغن های گیاهی استفاده کرد.