دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

شستن دستها

آیا شستن دستها پس از توالت ضرورت دارد؟


شستن دستها اگر با دقت کافی انجام گیرد از مبتلا شدن به خیلی از بیماریها می تواند جلوگیری کند.همچنین دانستن ضرورت برخی از نکات بهداشتی مانند استفاده از آب فیلتر شده و یا پد کاغذی و ... برای حفظ سلامت اهمیت دارد.
گیاه خانگی

تصفیه هوای خانه با گیاهان خانگی


برخی از گیاهان آپارتمانی باعث تمیز شدن و تصفیه هوای خانه شده و باعث می شوند تا هوایی که نفس می کشید سرشار از سلامتی باشد. این گیاهان خانگی هوای آلوده آلاینده های شیمیایی را به خود جذب می کنند.
سلامتی بدن

نکاتی برای حفظ سلامتی بدن - سری 14


سایت نمناک روزانه برای شما نکاتی را بیان می کند که با رعایت کردن آنها می توانید تندرست و سالم باشید - سری چهاردهم این نکات را بخوانید.
هویت جنسی

هویت جنسی دختر و پسر خود را بشناسید


همه والدین دوست دارند فرزندانشان با تربیت درست، خوش رفتار و قابل احترام از سوی دیگران باشند. کلید اصلی شیوه تربیتی مناسب، شناخت هویت جنسی آنها از سوی والدین است.
سلامتی بدن

نکاتی برای حفظ سلامتی بدن - سری 13


سایت نمناک روزانه برای شما نکاتی را بیان می کند که با رعایت کردن آنها می توانید تندرست و سالم باشید - سری سیزدهم این نکات را بخوانید.
عشق

اگر در جستجوی عشق ماندگار هستید بخوانید


داشتن یک زندگی عاشقانه و پایدار آرزوی همه زوج هاست که گاهی در این راه مشکلاتی پیش می آید که اگر درست با آنها روبه رو نشویم و تلاشی برای حل آنها نکنیم ممکن است زندگی مان دچار تنش شود.
قرص برنج

مسمومیت با قرص برنج + علائم و راه درمان


قرص برنج سمی بسیار قوی است پیشتر برای نگهداری از برنج از آن استفاده می کردد.اما بالا رفتن آمار خودکشی با مصرف این نوع قرص ،معضلی مهلک در جامعه به وجود آمده است.
خون بازی

خون بازی در خانه های خالی تهران 16+


این روزها مدل جدید از اعتیاد به نام خون بازی در میان جوانان به راه افتاده است که بیشتر در خانه های مجردی و خالی و با سبک جدید به آن معتاد شده و علایم اعتیاد در بدن آنها نمایان می شود.
مسمومیت

مسمومیت های غذایی درسفر


مسمومیت های غذایی به دلیل حمل نادرست مواد خوراکی، یکی از شایع ترین بیماری های هنگام سفر است. مسمومیت های غذایی با فاصله چند ساعت از مصرف غذای فاسدی که به مدت طولانی خارج از یخچال نگهداری شده ، ایجاد می شود.
رانندگی

نکات مهم رانندگی در جاده برفی


برای مسافرت در هوای برفی زمستان توصیه می شود قبل از سفر یک بار مقررات رانندگی در جاده ها را مرور کنید. اما این مقررات و نکات مهم مسافرت در هوای برفی چیست؟ با ما همراه باشید...
دعوای کودکان

نقش والدین در کاهش دعوای کودکان


بیشتر والدین نحوه برخورد صحیح و توجه به کودکانی که در خانه باهم دعوا می کنند و مدام بهانه گیری همدیگر را می کنند آگاهی ندارند. باید دلیل و راه برطرف کردن را دانست. که عبارتست از:...
کودکان

رفتارهای غلط والدین با کودکان


برخی از والدین با داشتن تجربه های بالا در مراقبت از فرزندان ولی باز دچار اشتباهاتی می شوند. اما این اشتباهات چیست؟ با ما همراه باشید.
درمان افسردگی

تاثیر مصرف ماهی در درمان افسردگی


درمان افسردگی روش های دارویی و غیر دارویی زیادی دارد و بیشتر مردم به روش های غیر دارویی روی می آورند ، یکی از این روش ها مصرف ماهی فراوان است که تاثیر مثبتی بر بهبود افسردگی دارد.