دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

درمان خانگی

10 روش درمان خانگی جالب و خنده دار


هر چند اغلب ما به وسایل و خوراکی های اطرافمان با یک دید می نگریم و از خواص مختلف آنها بی خبر هستیم.اما همین وسایل به ظاهر ساده می توانند بسیاری از مشکلات جزئی و اضطراب های ما را یه صورت خانگی درمان کنند.
ماساژ پا

مهمترین نقطه در “ماساژ پا” کجاست؟


میلیاردها عصب در بدن انسان وجود دارد که تحریک مناسب آنها روی وضعیت جسمی و سلامت بدن تاثیرات مثبت می گذارد پس باید قبل از اقدام به “ماساژ پا” نقاط حساس و مهم آن را بشناسید.
سحرخیز

روش ساده و سریع سحرخیز شدن


اکثر ما از بیدار شدن زودتر از زمانی که واقعاً مجبور به این کار می شویم متنفریم و با شنیدن صدای ساعت از مواجه شدن با یک روز جدید احساس انزجار می کنیم. اما دانستن اینکه اکثر افراد موفق و ثروتمند عادت به سحرخیزی داشتند شاید تغییری در سبک زندگی مان ایجاد کند.
نکاتی برای حفظ سلامتی

نکاتی برای حفظ سلامتی - سری 16


برای آنکه تندرست و سالم باشید و کمتر به بیماری های مزمن دچار شوید پیشنهاد ما مطالعه نکاتی برای حفظ سلامتی در این مطلب می باشد.
خوردن رژ لب

سرطانی که با خوردن رژ لب وارد بدن می شود!


خوردن رژ لب عادت برخی از خانم هاست . هشدار به این خانم ها رژلب نخورید! ترکیبات سمی داخل رژلب ها را بشناسید و بدانید که چگونه و کدام قسمت بدن شما با این سموم در معرض خطر قرار می گیرد.
جراحی چاقی

جراحی چاقی” به درد من می خورد؟


جراحی اسلیو معده یکی از رایج ترین نوع “جراحی چاقی” در جهان است. سوالات بسیاری قبل از انجام این جراحی ایجاد می شود که در رابطه با عوارض آن برای بارداری و رابطه جنسی و.. است . همه چیزرا در این مورد بدانید.
نقاط کلیدی بدن

معرفی نقاط کلیدی بدن برای درمان سریع دردها


شناخت نقاط کلیدی بدن برای تسکین و کاهش سریع دردها روشی فوق العاده است. دانستن اینکه هنگان دردهای قاعدگی و سرگیجه یا حتی استرس و... فشردن کدام قسمت بدن شما می تواند درد را ساکت کند جالب است.
فواید آغوش گرفتن

فواید آغوش گرفتن که باورتان نمیشود!


می دانیم که بغل کردن آرامش بخش است و استرس را درمان می کند اما فوایددر آغوش گرفتن تنها برای آرامش روان نیست و تاثیرات فوق العاده ای در زیبایی و تسکین برخی دردها خواهد داشت.
 طول عمر انسان

رابطه میزان طول عمر انسان با سایز کفش


شاید برای شما هم جالب باشد که بتوانید از روی سایز کفشی که می پوشید اندازه عمر خود را بفهمید با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا میانگین طول عمر انسانهای مختلف را محک بزنید.
نکاتی برای حفظ سلامتی

نکاتی برای حفظ سلامتی - سری 15


سایت نمناک روزانه برای شما نکاتی را بیان می کند که با رعایت کردن آنها می توانید تندرست و سالم باشید - سری پانزدهم این نکات را بخوانید.
مواد مخدر مغز

مواد مخدر چه بلایی سر مغز می آورد؟


بسیاری از انواع مواد مخدر در انسان لذت و هیجان فراوانی ایجاد می کنند. این احساس سرخوشی اولیه با پی آمدهای دیگری چون تاثیر سوء بر مغز انسان همراه است.
ساخت رژ لب

ساخت رژ لب با آشغال مرغ !


اخیرا خبرهایی در فضای مجازی در رابطه با ساخت رژ لب با آشغال و فضولات مرغ منتشر شده است این موضوع چقدر صحت دارد؟ در خرید لوازم آرایشی چه نکاتی را باید بدانیم تا گول تبلیغات را نخوریم؟