برو به :
نمناک تکنولوژی

ترفندستان

ترفند های گوگل

ترفندهای جالب و جدید درگوگل


موتور جستجوی گوگل علاوه بر قدرتمند بودن در کار جستجوی وب سایت ها و پیدا کردن اطلاعات امکاناتی برای سرگرم کردن کاربران در اوقات فراغت دارد.این امکانات نظیر گیتار زدن ،ماربازی و ... می باشد.
اتصال فلش به گوشی

اتصال فلش به گوشی های اندروید


حافظه ی گوشی را نمی توان به طور کامل پر از اطلاعات کرد چون مقداری از آن را برای مواقع ضروری باید کنار گذاشت .با ترفندی راحت می توانید حافظه جانبی را به گوشی خود وصل کرده و ظرفیت آن را چند برابر کنید.
انتقال عکس از آیفون به کامپیوتر

انتقال عکس از آیفون به کامپیوتر در ویندوز 8


انتقال تصویر از آیفون به کامپیوتر در ویندوز 8 را با ساده ترین راه به صورت مرحله به مرحله برایتان در این بخش شرح می دهیم تا عکس های با کیفیت گرفته شده توسط آی فون شما ذخیره و نگهداری شوند.
اسمارت فون

ترفند استفاده از اسمارت فون در هوای سرد


صفحات لمسی تبلت و اسمارت فونها در روزهای سرد به خوبی کار نمی کنند چون وابسته به دمای گرمتر هستند،برای رفع این مشکل شرکت های تولید کننده راهکارهایی قرار داده اند که به شما معرفی می کنیم.
قفل کردن گوگل کروم

ترفند قفل کردن گوگل کروم


برای اینکه مرورگر گوگل کروم خود را قفل کنیم تا کاربران دیگر از سایت هایی که ما دیدن می کنیم و آنها را نبسته ایم آگاه نشوند ترفند ساده ای وجود دارد که در این بخش از ترفندستان نمناک به آن می پردازیم.
ترفندهای اندروید

ترفند عکاسی از صفحه نمایش اندروید!


بدون هیچ نرم افزاری تا به حال از صفحه نمایش خود عکس گرفته اید؟با ما همراه باشید تا با چند ترفندی که در دکمه های گوشی هوشمند اندروید شما وجود دارد بیشتر آشنا شوید.
مشاهده مشخصات کامپیوتر

دستور نمایش “مشخصات کامپیوتر


در سیستم عامل ویندوز راه های مختلفی وجود دارد که می توان اطلاعات سخت افزار و “مشخصات کامپیوتر” را مشاهده کرد. در این بخش با یک ترفند ساده می توان به راحتی اطلاعات خوبی از کارت گرافیک و کارت صدا و... بدست آورد.
تاریخچه مرورگر گوگل

گوگل تاریخچه مرورگر ما رانگه می دارد!


هرزمانی که وارد گوگل شویم و عبارتی را جستجو کنیم نتایج آن در تاریخچه مرورگر شما ذخیره می شود ولی با پاک کردن تاریخچه مرورگر نمی توانید مطمئن باشید که این اطلاعات برای همیشه ازبین رفته اند.
ترفند های اندروید

7 ترفند برای کاربران گوشی های اندروید


گوشی های اندروید گسترده ترین محدوده مصرفی کاربران را به خود اختصاص داده اند که ترفند و نکته هایی در این سیستم عامل ها وجود دارد که دانستن آنها بسیار کاربرد دارد.
ژست های جالب

ژست های جالب برای عکس های دسته جمعی + تصاویر


داشتن یک ژست زیبا و خواص عکس گرفته شده رازیباتر می کند گاهی یک حرکت و انحراف تغییر بزرگی ایجاد می کند. در این بخش نمونه هایی از ژست های جالب عکس های دوستانه و خانوادگی را می بینید.
ایرانسل

کد طرح جزیره ایرانسل


اپراتور ایرانسل با ارائه طرحی تحت عنوان جزیره هوشمند ایرانسل به مناسبت ماه مبارک رمضان از تخفیف 99 درصدی خبر داد که در ادامه جزئیات آن را می خوانید.
شارژ همراه اول

طریقه شارژ همراه اول


طریقه شارژ همراه اول و روش های نمایش اعتبار سیم کارت همراه اول و خطاهای رخ داده در هنگام شارژ همراه اول و راه حل های رفع آن را در سایت نمناک مشاهده کنید.