نمناک رژیم لاغری
شکمی تخت و صاف

شکمی تخت و صاف با این نوشیدنی ها


داشتن شکمی تخت و صاف سخت ترین قسمت لاغری و کاهش وزن است. حرکات ورزشی مشکل ولی باز هم شکم کوچک نمی شود. این بار با یک مشاوره ی خوب تغذیه ای به سراغ نوشیدنی های لاغر کننده ی شکم بروید.
مقابله با چاقی

روشهایی آسان برای مقابله با اشتها و چاقی


اگر می خواهید با احساس گرسنگی و اشتهای زیاد با بی خطرترین راهها مقابله کرده و بیماری چاقی خود را درمان کنید،در این بخش روشهایی به شما معرفی می کنیم بدون هزینه ی اضافی استفاده کنید.
رازهای لاغری

رازهای لاغری مردم سراسر جهان


مردم جهان چگونه لاغر می شوند؟ رازهای تناسب اندام و خوش استیلی مردم کشورهای اروپایی چیست؟ ژاپنی ها و اهالی آسیایی شرقی با چه رژیم لاغری به اندام متناسب می رسند؟ پاسخ هر کدام رازهای لاغری آنهاست.
مضرات رژیم لاغری

مضرات مصرف زیاد کاهو در رژیم لاغری


مضرات رژیم لاغری و حذف مواد غذایی و جایگزینی کاهو برای لاغر شدن یک فاجعه است. اگر از ان دسته افرادی هستید که برای لاغری سریع دست به هر کاری می زنید پسر بهتر است از فواید چربی ها در بدن بیشتر بدانید.
رژیم گرفتن ممنوع

رژیم گرفتن در این زمان ها ممنوع است!


رژیم گرفتن باید اصولی و در زمان مناسب انجام شود. زمانی که نتیجه ی منفی و خطرات سلامتی به بار نیاورد . بهتر است با دانستن زمان و شرایط مناسب رژیم لاغری صحیح داشته باشید تا در عین سلامت ، لاغر شوید.
لاغر کننده

چربی که لاغر کننده است!


لاغر کننده های بسیاری را می شناسید اما مطمئن هستم تا به حال نشنیده اید که یک نوع چربی بتواند شما را لاغر کند و به تناسب اندام دلخواه برساند. چربی قهوه ای نوعی چربی لاغر کننده عالی است.
رژیم غذایی فوتبالیست ها

رژیم غذایی فوتبالیست ها، از مسی تا رونالدو


رژیم غذایی فوتبالیست های مشهور همچون لیونل مسی و کریستین رونالدو , یک رژیم غذایی و تناسب اندام ویژه است چنانچه آنها را از یک پسر استخوانی به یک آقای عضله ای و پرقدرت تبدیل کرده است.
رژیم غذایی در فصل بهار

رژیم غذایی در فصل بهار برای تناسب اندام


رژیم غذایی در فصل بهار در دسته بندی مواد غذایی به 10 بخش تقسیم می شود که در عین سادگی طبق گفته ی متخصصان تغذیه بهترین راه حفظ تناسب اندام برای هر خانم و آقایی است.
راز لاغری زنان

رازو رمز لاغری زنان ژاپنی


راز لاغری زنان در سرتاسر دنیا و کشورهای مختلف بایکدیگر متفاوت است . زنان با توجه به سنت ها و باورهای خود در هر گوشه از جهان به نحوی تناسب اندام خود را حفظ می کنند.
خوردنی های لاغر کننده

اسنک ها و خوردنی های لاغر کننده


خوردنی های لاغر کننده بسیاری را می شناسید ولی شاید هیچ وقت به این فکر نکنید که اسنک هایی در بین خوراکی ها هستند که به جای ضرر، فایده هایی دارند.
بخندید تا لاغر شوید

بخندید تا لاغر شوید


خنده از ته دل سبب کاهش هورمون های استرس می شود و در نتیجه به سوخت و ساز بهتر مواد غذایی در بدن کمک می کند و راه حلی ساده برای لاغر شدن به حساب می آید.
رژیم لاغری

بهترین رژیم لاغری برای یک خانم


خانم ها زمانی که تصمیم به شروع رژیم لاغری می گیرند بدون توجه به سیستم بدنی شان همراه با وزن زیبایی پوست و موی و همچنین سرزندگی را هم از دست می دهند.
کاهش وزن به سرعت

کاهش وزن به سرعت برق و باد!


کاهش وزن به سرعت یا همان لاغری سریع را با اصول تغذیه ای مناسب می توانید به دست آورید. این بخش از تناسب اندام شامل همه چیز برای لاغری سریع شکم و پهلو است.