دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

تست شخصیت شناسی

تست شخصیت شناسی بر اساس حس


تست شخصیت شناسی شما این بار با جواب دادن چند سوال انجام می شود سوالات زیر را به دقت بخوانید و اولین گزینه ای را که به ذهنتان می رسد انتخاب کنید تا با این روش بدانید شما دیداری هستید یا شنیداری یا لمسی؟
غذای چندش آور

غذای چندش آور داخل دهان مرد زنده شد! + تصاویر


می توانید تصور کنید که غذایی که می خورید داخل دهانتان به یکباره تکان خورده و سعی در فرار داشته باشد؟ ماهی داخل غذای چندش آور ژاپنی در زمان سرو هنوز حرکت می کرد اما مرد جوان بی توجه به آن، به خوردن ادامه داد.
بهنوش بختیاری

خانه داری بهنوش بختیاری! + عکس


بهنوش بختیاری بازیگر خوش ذوق و پر انرژی که همیشه با پست های متنوع و جذابش هوادارانش را غافلگیر می کند این بار عکسی از خود در حال خانه داری در پیج شخصی خود منتشر کرد.
کانال تلگرام داعش

کانال فارسی تلگرام داعش هم آمد! + عکس


کانال تلگرام داعش که مدتی پیش راه اندازی شده بود این روزها با ارسال پیامی به زبان فارسی خبر از راه اندازی و آغاز به کار کانال فارسی تلگرام این گروه تروریستی می دهد.
سکسکه

زنی که روزی 100 بار سکسکه می کند! + تصاویر


سکسکه های طولانی می تواند کلافه کننده باشد ولی قابل درمان است اما این زن 8 سال است که هر روز 100 سکسکه می کند و هنوز درمانی هم برای این سکسکه طولانی و عجیبش پیدا نشده است.
مدرسه فضانوردان

تصاویر جالب از مدرسه فضانوردان


فضانورد شدن یک شبه اتفاق نخواهد افتاد و احتیاج به سال ها آموزش های سخت و تجربه برای رسیدن به شرایط عمومی این شغل دارد. که این آموزش ها در مدرسه فضانوردان انجام می شود.
به دنیا آمدن جنین

به دنیا آمدن جنین 19 هفته ای! + تصاویر 14+


ایالت ایندیانای آمریکا چند روز گذشته شاهد یک رویداد پزشکی خارق العاده بود که برانگیختن احساسات هزاران نفر را به دنبال داشت این اتفاق شگفت انگیز به دنیا آمدن جنین شش ماهه بود.
سیگاری ترین کشور جهان

سیگاری ترین کشورهای جهان در سال 2015


در این گزارش میانگین کشورهایی که نسبت به دیگر کشورها از میزان مصرف بالای سیگار برخوردارند یا به اصطلاح سیگاری ترین کشور جهان را در اختیارتان گذاشته ایم تا بدانید کدام کشورها چند درصد درگیر مصرف دخانیات هستند.
جنین

علامت جنجالی دست یک جنین در سونوگرافی! + عکس


کودکی که قبل از تولدش معروف شد، مادر این کودک که برای اسکن و اطمینان از سلامتی جنین به بیمارستان رفته بود با صحنه عجیبی مواجه شد، لحظه ای که جنین انگشتان خود را به علامت پیروزی بالا گرفته بود.