برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

مازراتی له شده

خودرو مازراتی له له شده! + عکس


خودرو مازراتی با تصادف سنگینی که داشت میلیونها تومان خسارت برجای گذاشته و ظاهر قدرتمند و زیبای خود را به یک ماشین له شده مبدل کرده است.
دختر مهناز افشار

دختر مهناز افشار به دنیا آمد


مهناز افشار بازیگر سینمای ایران که در خارج از کشور دوران بارداری خود را سپری می کرد به نوشته بهرام رادان در اینستاگرام شخصی اش فارغ شده است.
تصاویر روز

تصاویر روز سه شنبه 5 خرداد 1394


تصاویر روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 5 خرداد 1394 را در سایت نمناک ببینید.
کن 2015

خواستگاری روی فرش قرمز کن 2015 + تصاویر


جشنواره فیلم کن 2015در سرمونی های آخرین روزهایش و در حواشی مراسم اختتامیه روی فرش قرمز شاهد یک خواستگاری رومانتیک و عاشقانه یک مرد جوان از همسر آینده اش بود.
دختر کامبیز دیرباز

مهمان ویژه ی جشن تولد دختر کامبیز دیرباز


دختر کامبیز دیرباز 1 ساله شد و از این جشن تولد پیام تبریک و تصاویری در صفحه ی شخصی کامبیز دیرباز منتشر شد. دختر یکی از بازیگران دیگر هم در این جشن تولد حضور داشت که شادی جشن را بیشتر کرده بود.
احساسات مگس

احساسات جالب مگس ها؟


محققان دریافته اند که نوعی از مگس ها هم احساس ترس داشته و از برخی اتفاق ها بیشتر می ترسند و حواسشان هم پرت می شود.
حدیثه تهرانی

مدل شدن حدیثه تهرانی! + تصاویر


این روزها شاهد مدلینگ شدن برخی از بازیگران زن سینما و تلویزیون هستیم و این بار حدیثه تهرانی نیز به جمع بازیگران مدلینگ پیوست.
عکس سلفی

فیلی که عکس سلفی می گیره + تصاویر


بعد از گرفتن عکس سلفی های جالب با حیوانات مثل اینکه حیوانات خودشان هم وارد عمل شده اند و شروع به گرفتن عکس سلفی کرده اند. "الفی " فیلی است که دوربین یک جهانگرد را گرفت و با آن عکس سلفی انداخت.