نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

 گردش خون ضعیف

شما نشانه های گردش خون ضعیف دارید


اگر گردش خون ضعیف باشد دیگر رمقی برایتان نمی ماند. دست و پاهایتان مثل سابق گرم و قوی نیستند و خستگی مفرط به سراغتان می آید . با شناخت نشانه ها و راههای درمان گردش خون ضعیف به داد بدنتان برسید.
بیماری آشالازی

بیماری آشالازی را بیشتر بشناسید


دهانتان بوی بدی می دهد و غذا مدام در گلویتان گیر می کند. آیا شما به بیماری آشالازی دچار شده اید؟ شناخت علائم و نشانه های بیماری آشالازی دردرمان سریعتر و به موقع این بیماری نیاز است.
حساسیت به حیوانات

علائم حساسیت به حیوانات خانگی


بسیاری از افراد علاقه زیادی به نگهداری از حیوانات خانگی دارند.اما داشتن حساسیت به این حیوانات آنها را از داشتن حیوانات دور می کند.حتی شستن مرتب خانه و تمیز کردن حیوانات هم نمی تواند تاثیری در کاهش آلرژی داشته باشد.
کبودی دور چشم

راه چاره ای برای کبودی دور چشم


امروزه برای برطرف کردن کبودی چشم هزینه های بسیاری صرف می شود که البته همه ی آنها نیز نتیجه ی دلخواه را نمیدهد و عوارضی را نیز به دنبال دارد اما راه هایی وجود دارد که بدون کمترین عوارض به حل مشکل شما کمک می کند.
ضد سرطان

کدام شیرینی ضد سرطان است؟


خوردنی های ضد سرطان همه و همه طبیعی و گیاهی هستند اما محققان به تازگی نوعی شیرینی را به عنوان قاتل سرطان معرفی کردند.
آروغ زدن

آروغ زدن چیست و چرا اینقدر آروغ می زنیم؟


باد گلو یا آروغ زدن واکنشی است که دستگاه گوارش به عبور معکوس گازهای معده نشان می دهد. می دانید چرا آروغ می زنیم؟ چرا نباید جلوی آروغ زدن را بگیریم ؟و اینکه آروغ زدن نوزاد چرا مهم است؟
درد ستون فقرات

علت درد ستون فقرات، هرمهره یک نشانه


درد ستون فقرات و گردن نشانه هایی هستند از دردهای پنهان در اعضای دیگر بدن شما. می دانید که درد در مهره های بالا یعنی چشم و زبان و علت درد ستون فقرات در مهره های پایین یعنی مشکل جنسی! جالب است بخوانید.
پاکسازی کبد

پاکسازی کبد؛ خانگی ،گیاهی و فوری


پاکسازی کبد را درخانه انجام دهید. میوه هایی را بشناسید که کبدرا تمیز می کنند. با عرقیات و گیاهانی آشنا شوید که سمزدایانی عالی برای کبد چرب هستند. با چند معجون در چند روز کبدتان را کاملا پاک و گندزدایی کنید.
یائسگی زودرس

یائسگی زودرس پوکی استخوان می آورد؟


اگر دچار یائسگی زودرس شده اید حتما منتظر عوارض نظیر پوکی استخوان و گر گرفتگی و بسیاری از علایم باشید.پیشگیری از عوارض یائسگی زودرس را از مدتها قبل باید آغاز کنید.
زیبایی بینی

نکته های جراحی زیبایی بینی


بعد از عمل رینوپلاستی و برداشتن گچ بینی یا splint بینی، ورم فراوانی روی بینی مشاهده خواهد شد که جای نگرانی ندارد زیرا به مرور فروکش می کند. نوک بینی شما در چند ماه اول ....