نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

درمان سنگ کلیه

درمان سنگ کلیه با روش های سنتی


سنگ کلیه یک بیماری شایع در میان مردم است که دلایل زیادی برای به وجود آمدن آن وجود دارد.می توان این بیماری را بدون استفاده از روش های شیمایی و توسط مواد غذایی درمان کرد.
هسته ضد سرطان

4 هسته میوه ضد سرطان را بشناسید


داروهای شیمیایی ضد سرطان یکی از راههای مقابله با این بیماری است اما بهتر است با استفاده از منابع و مواد غذایی طبیعی ضد سرطان به جنگ با این بیماری مهلک برویم.
واکسن آنفولانزا

تزریق واکسن آنفولانزا برای چه کسانی ضروری است؟


شیوع بیماری آنفولانزا در فصل سرما باعث شده تا اغلب به فکر تزریق واکسن آن باشند در حالیکه نیاز نیست تا همه مردم این واکسن را تزریق کنند و فقط این بیماری برای برخی از مردم تهدید به حساب می آید.
خونریزی بینی

راههای جلوگیری از خونریزی بینی


خونریزی بینی ممکن است برای هر کسی پیش بیاید، اگر روشهای پیشگیری از خونریزی بینی را بدانید می توانید در مواقع لازم از دانسته های خود استفاده کنید.
درمان

درمان دردهای شایع بدون مصرف قرص


به طور یقین همه ما انواع دردها از شایع ترین آنها مثل سردد، دندان درد، درد شانه و گردن و سایر دردها تجربه داشته ایم. در اینجا راه حلی طبیعی به جای قرص ارائه کردیم.
تقارن سینه

علت و درمان عدم تقارن سینه ها


زیبایی و سلامت بدن برای همه انسانها مهم است. اما گاه توجه به برخی از نکات ریز در بدن مانند عدم تقارن سینه ها می تواند باعث کمبود اعتماد به نفس مخصوصا در خانمها شود که علت و راه درمان آن کاملا مشخص است.
پوشیدن کفش پاشنه بلند

پوشیدن کفش پاشنه بلند خوب است یا بد؟


بسیاری از خانمها که به زیبایی و مد اهمیت بسیاری می دهند نمی توانند پوشیدن کفش پاشنه بلند را کنار گذاشته و عوارض آن را قبول دارند.به این افراد باید گفت که این گونه کفشها همیشه هم بد نیستند.
بیماری ام اس

روش خنک نگه داشتن بدن در بیماری ام اس


گرما در بیماری MS سبب تشدید علائم می شود. بنابر این خنگ نگاه داشتن بدن یکی از کارهای مفید برای کنترل بیماری است. در این مطلب نحوه خنک نگاه داشتن بدن را برای شما توضیح داده ایم.
ضد سرطان

فرمانهای ضد سرطان مردان و زنان


برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کشنده سرطان توصیه های و نکاتی کلیدی توسط محققان و متخصصان علم پزشکی منتشر شده است. 10فرمان اصلی ضد سرطان های زنانه و مردانه را برای حفظ سلامتی بدن به کارگیرید.
سرفه کردن

سرفه کردن چه زمانی غیرعادی می شود؟


سرفه کردن نشانه از بیماری است که می تواند در بسیاری از بیماریها شایع باشد.اما در برخی از بیماری ها سرفه می تواند طولانی مدت شده و باعث آزار بیمار و اطرافیان گردد.
افتادن فشار خون

افتادن فشار خون یعنی ...


تا به حال اصطلاح افتادن فشار خون را شنیده و یا به کار برده اید؟ افت فشار خون به چه معناست و چه راه درمانی دارد؟یکی از پزشکان متخصص در این زمینه پاسخ کاملی ارائه کرده است.