دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

قویترین سگ

قویترین سگ های دنیا + عکس


وِندی سگی از نژاد ویپت است که به عنوان قویترین سگ جهان شناخته می شود. این پدیده قدرتمند کردن سگها با تلاش محققان و پژوهشگران چینی صورت گرفته است.
ماشین

اینم از ماشین های جوگیر! + تصاویر


صفحه ای منتسب به ماشین های جو گیر در فیس بوک تصاویری از ماشین هایی را که به نوعی شکل و ظاهر عجیب و غریب دارند را به نمایش گذاشته است که در ادامه چند مورد از آنها را میبینید.
صخره

صخره ای شبیه به فیل در ایسلند + عکس


در جزیره هیمی واقع در ایسلند صخره ای وجود دارد که مانند فیلی غول پیکر یا ماموتی پشمالو اندام خود را در آب فرو برده است و مشغول آب تنی ست.
پروانه دوجنسه

عکس کشف پروانه دوجنسه!!


پروانه شناسان و محققان از کشف پروانه دوجنسه در اعماق جنگلی شگفت انگیز خبر دادند. این پروانه ها عمر بسیار کوتاهی دارند و بنا به دلایل اختلال کروموزومی به صورت دوجنسه متولد می شوند.
عکس کودک

عکس کودک بدون 4دست و پا و بینی


عکس کودکی را خواهید دید که پزشکان مجبور به قطع 4 دست و پایش شدند ولی به دلیل شدت بیماری نوک بینی کودک هم باید جدا می شد. او تنها 10 درصد شانس زنده ماندن داشت اما حالا 100 درصد امید به زندگی دارد.
برج ایفل

عکسی دلهره آور از رنگ کردن برج ایفل


برج ایفل که به عنوان نماد فرانسه شناخته می شود یکی از مرتفع ترین برج های جهان به شمار میرفت که در ساخت آن میلیون ها پیچ و مهره بکار رفته است اما عکسی از رنگ آمیزی این برج را در 83 سال قبل ببینید.
عاشقانه ترین ازدواج

عاشقانه ترین ازدواج پس از 77 سال فراغ! + عکس


در داستانی عاشقانه که نظیرش را تنها می توان در فیلم ها و داستان های رمانتیک یافت، عشق این زن و مرد سرانجامی خوش داشت. آن ها موفق شدند پس از داستان عاشقانه ای 77 ساله، سرانجام با یکدیگر ازدواج کنند.
قدیمی ترین عکس

کسی که قدیمی ترین عکس دنیا عکس اوست


قدیمی ترین عکس دنیا متعلق به زنی است متولد سال 1746 است و قدیمی ترین کسی است که عکسش موجود است و حالا تبدیل به قدیمی ترین عکس انسان در جهان شده است.
داستان

داستان جالب زندگی یک روزه


داستان زیبا و تآمل برانگیزی که در ادامۀ این مطلب می خوانید درمورد شخصی است که یک روز زندگی کرد و قدر زندگی را دانست چنانچه گویی هزار سال زیسته است.