دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

خون دماغ

علل و راههای درمان خون دماغ


خون دماغ به دلایلی همچون ضربه و یا دست کاری بینی و گاهی به دلیل وجود بیماری هایی بروز می کند. برای دانستن دلایل و راههای درمان طبیعی خون دماغ با ما همراه شوید.
کمبود ویتامین ها

ارتباط کمبود ویتامین ها و اختلالات روانی


آیا میدانید کمبود بعضی ویتامین ها علاوه بر عملکرد جسمانی بر روان ما نیز تاثیر میگذارد.رژیم های نادرست غذایی و عدم دریافت ویتامین ها و پروتئین ها به صورت مرتب باعث بروز برخی بیماری های روانی خواهد شد.
آنتی بادی ها

آنتی بادی ها می توانند سرطان را از بین ببرند


پروتئینهایی که می‏توانند به طور اختصاصی به آنتی ژن متصل شوند آنتی بادی یا پادتن می‏خوانند. به گفته پزشکان این دسته پروتئینها که دارای فعالیت آنتی بادی هستند می توانند غدد سرطانی را ریشه کن کنند.
کبد چرب

کبد چرب عامل سرطان است


وجود مقدار کمی چربی در کبد طبیعی است، اما اگر بیش از 5 درصد وزن کبد را تشکیل دهد، نشانه بیماری کبد چرب است. به گفته پزشکان این بیماری می تواند عامل سرطان باشد.
مشکل تخلیه سینوزیت

روشهای تخلیه سینوزیت و درمان خانگی آن


سینوزیت بیماری شایع و آزاردهنده ای است و چه بسا بسیاری از مردم گرفتار آن هستند،امروزه درمان های مختلفی برای این بیماری ارائه می شود که کیفیت زندگی بیماران را ارتقا می دهد و تا حد زیادی بیماری را درمان یا علائم را کنترل می کند.
فواید به پشت خوابیدن

فواید به پشت خوابیدن در زیبایی پوست


به پشت خوابیدن، روی شکم، به پهلو یا به شکل جنینی جزو وضعیت های معمول خواب است، اما آیا می دانید که بهترین نوع خوابیدن کدام یک می باشد و کدامیک به سلامت پوست ما کمک می کند؟
درمان یبوست

تمام راههای درمان “یبوست


درمان یبوست به طور کلی به دو بخش درمان دارویی یبوست و درمان گیاهی یبوست تقسیم می شود که به طور کامل برایتان خواهیم گفت که چگونه به سرعت “یبوست” را درمان کنید.
سرطان خون در کودکان

علائم سرطان خون در کودکان


سرطان خون در کودکان جزء شایعترین سرطان هاست و بین سنین دو تا شش سال تظاهر می کند. سرطان خون که از آن به لوسمی هم یاد می شود فرایند تکثیر، خونسازی و ایمنی طبیعی بدن را مختل می کند.
درمان گرفتگی عضلات

برای درمان گرفتگی عضلات چه کنیم؟


گرفتگی عضلات زمانی رخ می دهد که بطورناگهانی یک و یا چند عضله شما دچار کشیدگی می شود. اگر تاحالا بطور ناگهانی هنگام دویدن و یا در خواب دچار گرفتگی عضلات شده باشید،می دانید که چقدر دردناک و آزاردهنده است.
علائم پارکینسون

علائم پارکینسون و درمان آن


پارکینسون نوعی بیماری و حالت لرزش در وضعیت استراحت است که متاسفانه به لطف دنیای تکنولوژی جوانان را هم به خود مبتلا می سازد و تنها مختص سالمندان نیست.
درمان کمر درد

راه های درمان کمر درد


کمر درد یا گرفتگی عضلات کمر ، دردی است که به صورت خفیف و شدید وجود دارد. کمر درد در اثر بلند کردن اجسام سنگین، درست ننشستن، ضربه و یا پریدن از جایی بلند اتفاق بیفتد.
بیماری آنفلوآنزا معده

بیماری آنفلوآنزا معده را بشناسید


معده درد بیماری است که هر علتی می تواند داشته باشد اما بیماری آنفلوآنزای معده که دردناک هم می باشد به دلایل باکتریایی، ویروسی و یا مسمومیت ایجاد می شود .این بیماری التهاب معده هم نامیده می شود.