دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

آلزایمر

روشهای ساده تشخیص آلزایمر


آلزایمر شایعترین نوع بیماری زوال عقل است که همه انسانها را تهدید می کند.اما متاسفانه مردم اطلاعات کامل و دقیقی از نوع، علایم و سرانجام آن ندارند و اینکه سن شروع به ابتلا در این بیماری چه سنی می باشد.
کمر درد

پیراهنی برای جلوگیری از کمر درد


نداشتن اگاهی کافی از طرز نشستن صحیح شاید یکی از عوامل اصلی ایجاد کمر درد در افراد مختلف باشد.موسسه Adela Health با طراحی پیراهنی ابتکاری برای جلوگیری و کاهش کمردرد را به کار بسته است.
آسیب به چشم

عادت های رایجی که به چشم آسیب می زند


چشمان شما یکی از زیباترین و مهمترین نعمت های خدادادی است که بر اثر بی توجهی و انجام عادت های ناخواسته ممکن است به آن آسیب وارد کنید.این عادات رایج را پشس از مطالعه این بخش کنار بگذارید.
کرونا

علائم بیماری کرونا و راههای درمان کرونا


بیماری کرونا که در مراحل اولیه ،بیشتر شبیه سرماخوردگی است خیلی سریع در جهان در حال رشد است و سیستم تنفسی را به طور کل از بین می برد.راههای تشخیص و انتقال و همچنین نحوه درمان این بیماری را در ادامه مشاهده کنید.
جویدن آدامس

بهترین زمان برای جویدن آدامس


جویدن آدامس نه تنها یکی از تفریحات نیست بلکه برای سلامتی دهان و دستگاه گوارش نیز مفید است.اما خوردن این تنقلات خوشمزه زمان خاصی را طلبیده و در هر زمان دلخواهی نمی توان آدامس جوید.
آب خوردن ناشتا

معجزه خوردن آب به صورت ناشتا


آب خوردن به صورت ناشتا یکی از مهمترین رازهای زیبایی و سلامت بدن است که ژاپنی ها به آن اعتقاد زیادی دارند.نوشیدن آب پیش از صرف صبحانه فواید بسیاری برای سلامت و پیشگیری از بیماری ها دارد.
کمبود ویتامین d

شما نشانه های کمبود ویتامین d را دارید؟


کمبود ویتامین d در بدن به اشکال مختلف خود را بروز می دهد. اگر مدام بی حال هستید و یا رنگ پوستتان تغییر کرده است باید بدانید که عوارض و نشانه های کمبود ویتامین دی به سراغتان آمده است.
چشمان سالم

داشتن چشمان سالم و زیبا با 5 شماره


برای داشتن چشمان زیبا و شفاف باید چشمان سالمی داشته باشیم. مهم ترین نکاتی که باید برای حفظ سلامت چشمان و قدرت بینایی رعایت کنید، نکاتی هستند که از تغذیه تا مراقبت از چشم خلاصه می شوند.
بیماری های پا

انواع بیماری های پا را چطور درمان کنیم


بیماری های پا شامل مشکلات ناخن ، عفونت قارچی پاها ، میخچه ، پینه و خشکی پوست پا و.. جزو مشکلاتی هستند که به دلیل کمبود فاکتورهایی در بدن ایجاد می شوند و بایستی به سرعت درمان شوند.
پولیپ بینی

از خطرات پولیپ بینی چه میدانید؟


پولیپ بینی یکی از بیماری های شایع تنفسی است که اغلب بیماران تا مدتها از وجود آن بی اطلاع بوده و علایم آن را داشته اند. این بیماری دارای علائم مختلفی بوده و با چد راهکار مناسب می توان از بروز آن پیشگیری کرد.
دگزامتازون

مصرف دگزامتازون اعتیاد می آورد؟


زمانی که دچار سرماخوردگی یا حساسیت شده اید و بعد از مراجعه به پزشک در بین داروها یک آمپول دگزامتازون هم دریافت می کنید. داروی دگزامتازون داروی پرمصرف در کشور است، اما درباره موارد مصرف و عوارض جانبی آن چه می دانید؟