ساخت کاسه

آموزش ساخت کاسه با شانه تخم مرغ


برای ساخت کاسه با استفاده از شانه تخم مرغ به تعدادی شانه تخم مرغ و یک همزن برقی نیاز دارید تا با استفاده از ظرف شیشه ای و کاسه مراحل ساخت را انجام دهید.
لیلا بلوکات

خوش تیپی به سبک لیلا بلوکات


لیلا بلوکات در بین بازیگران خوش پوش ایرانی، سبک خاصی برای انتخاب لباس خود دارد. سبکی که تلفیقی از تکنیک های ساده و تغییرات تاثیر گذار است.
الناز شاکردوست

مدل لباس پوشیدن الناز شاکردوست + تصاویر


الناز شاکردوست بازیگر پر انرژی سینمای ایران در انتخاب لباس هایش برای جشنواره ها و مراسم مهم قوانین و رازهایی دارد که موجب افزایش جذابیت او می شوند. با مدل لباس الناز شاکردوست همراه ما باشید.
خانم چادری

خانم های چادری و خوشتیپ شهرمان


زمانی که چادر زینت بخش حجاب و لباس های شما می شود نمی توان گفت که در خصوصیات اخلاقی و رفتاری شما تغییری نداده و مانع از فعالیت های اجتماعی شما می شود. می توان با انتخاب لباس و چادر مناسب یک خانم خوشتیپ و به روز بوده که نقش زیادی را در اجتماع ایفا می کند.
بازیگران زن خوشتیپ

نفر اول بازیگران زن خوشتیپ ایران کیه؟


بازیگران زن خوشتیپ ایرانی را می شناسید؟ حرف از دنیای مد که می شود بعضی از سلبریتی های ایرانی خوش پوش با اعتماد به نفس ترند که در مورد سبک لباس پوشیدنشان برایتان می گوییم.
عطر پاییز

با جذابترین عطرهای پاییز 2015 آشنا شوید


با نزدیک شدن به فصل پاییز یکی از جذابترین بخش از تغییرات مد ،انتخاب عطر مناسب است.جذابترین و بهترین عطرهای پاییز 2015 را در این بخش از دنیای مد نمناک بشناسید.