دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

جشن عاطفه ها

متن ادبی برای “جشن عاطفه ها


بیا، آی جوانمرد! با گرمای دست هایت، چراغ خاموش کومه نشینان را روشن کن! در ادامه متن ادبی زیبا برای “جشن عاطفه ها” را می خوانید.
مدرسه میمون ها

مدرسه میمون ها در اندونزی ! + تصاویر


شاید برایتان جالب باشد بدانید در کشور اندونزی مدرسه ای برای آموزش دادن به میمون ها وجود دارد که این حیوانات باهوش به کسب مهارت به این مدرسه میروند.
گورخر

چرا گورخر راه راه است؟ دلیل جالبی دارد


بدن گورخر چرا راه راه است؟ این بحث که از سال 1870 برای دانشمندان و بسیاری از مردم عادی هم سوال بوده است دلیلی دارد که در راز آفرینش این حیوان زیبا نهفته است.
پلیس قاجار

دزد و پلیس در دوره قاجار


دوره قاجاریه مصادف با پایه گذاری سیستم امنیتی و پلیسی بود که با شیوه خاص آن دوره با سارقین و مجرمین عمل می کردند.تصاویر جالبی از آن دوران که زندانیان و زندانبانها را نشان می دهد در ادامه مشاهده می نمایید.
گربه

گربه ای که با هیچکس شوخی نداره!


گربه ها از حیوانات پر طرفداری است که بسیاری از مردم مایل به نگهداری از آنها می باشند.در این میان گربه ای همچون کویوکی که از بامزه ترین و اخمالوترین نوع گربه هاست می تواند شهرت بسیاری برای خود دست و پا کند.
مرد عاشق

مرد عاشق برای همسر نابنا گل کاشت + تصاویر


مرد عاشق ایده بسیار جالب و عاشقانه ای را برای همسر نابینایش فراهم کرد او تصمیم گرفت یک باغ گل بکارد تا همسرش بتواند از بوی آن لذت ببرد،این اقدام وی بازخورد زیادی از طرف بازدیدکنندگان داشته است.
کاشت جواهر

کاشت جواهر در چشم فقط 9 میلیون تومان ! + عکس


جو و فضای عجیب جراحی های زیبایی در دنیا دیگر تبدیل به رفتارهایی شده است که از عقل انسانی به دور است. کاشت جواهر در چشم برای زیبایی بیشتر! جراحی زیبایی بعدی چه خواهد بود؟
معمای هوش

پاسخ پدر باهوش به معمای مشاور


پدری باهوش که به دلیل مشکلات فرزندش وی را نزد مشاوره برد ، ویژگی های پسرش را طبق نظر مشاور با پاسخ به معمای سخت بسیار هوشمندانه داد.