برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

خبرنگار زن

اولین خبرنگار زن ایرانی کیست؟ + عکس


به گفته محققان اولین خبرنگار زن ایرانی عزت ملک خانم دختر امامقلی میرزای عماد الدوله دولتشاهی است و بی بی خانم استرآبادی به عنوان یکی از نخستین زنان روزنامه نگار ایرانی محسوب میشود.
تسبیح جان کری

تسبیح در دست جان کری + عکس


انتشار تصویر جان کری با تسبیحی که به دست دارد در فضای مجازی موجب واکنش کاربران و سوژه بسیاری از رسانه ها شده است.
سنگ کیسه صفرا

360 سنگ کیسه صفرا در شکم یک زن + تصاویر


سنگ کیسه صفرا در بدن زنی 49 ساله بیش از حد تکثیر شده بود به طوری که تیم پزشکی را در زمان جراحی شگفت زده کرد. پزشک جراح برای خارج کردن سنگها از شکم این زن باید با مشتش اقدام می کرد نه با نوک انگشتان.
انیشتن

دختری باهوش تراز انیشتن و هاوکینگ + عکس


انیشتن و استفان هاوکینگ که دردفتر گینس صاحبان رکورد باهوش ترین افراد جهان بودند با چند نمره پایین تر از یک دختر 12 ساله قرار گرفتند. به نظر شما نمره ی ضریب هوشی این دختر چقدر بالاتر از افراد معمولی است؟
تصادف شدید

تصادف شدید 60 سال پیش در ایران + عکس


تصادف شدید دو خودروی قدیمی در دهه ی 60 نشانگر وجود بی احتیاطی در سالهای دور است .عکس زیر مربوط به تصادف شدید در دهۀ 20 می باشد که لحظۀ برخورد شدید دو ماشین بهم را نشان می دهد.
پیرمرد 117 ساله

رکورد بچه دار شدن پیرمرد 117 ساله! + عکس


بچه دار شدن پیرمرد 117 ساله لبنانی خبر جالبی است که به تازگی سوژۀ بسیاری از رسانه ها شده است این پیرمرد با کوچک ترین فرزندش که 5 سال سن دارد، 112 سال اختلاف سنی دارد.
جنجال ساعت سیاستمدار معروف

جنجال ساعت سیاستمدار معروف در عروسی اش!


به تازگی انتشار تصاویری از یکی از سیاستمداران معروف به نام دیمیتری جال پسکوف که در روز عروسی اش ساعت گرانبهایی با قیمت 620 هزار دلار بر دست داشت که این اقدام او بسیار جنجال آفرین شد.