دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

سلامت قلب

7 دشمن سلامت قلب


چون بیماری های قلبی دومین علت مرگ و میر در جهان است پس اشتباهاتی که سلامت قلب را به خطر می اندازد انجام ندهید.
علائم افسردگی

علائم و نشانه های افسردگی را بشناسید


افسردگی بیماری است که ممکن است در هر سنی برای یک فرد ایجاد شود. افسردگی علائم روحی و جسمی خاصی دارد که با بروز آنها در یک شخص باید فرد نزد متخصص رفته و در جهت درمان اقدام کند.
بیماری ایدز

راههای انتقال بیماری ایدز چیست ؟


ایدز یک بیماری کشنده و خطرناک است و راه های انتقال این بیماری محدود می باشد، بنابراین جلوگیری از ابتلا به ایدز کار سختی نیست. راه های انتقال ایدز را بشناسید و از خود در مقابل آن محافظت کنید.
درمان ساده سوزش معده

درمان ساده سوزش معده و رفلاکس


درمان سوزش معده و رفلاکس که حالاتی به واقع ناخوشایند هستند به دسته های مختلفی تقسیم می شود که علاوه بر آنها راهی بسیار ساده برای رفع این مشکل وجود دارد که برایتان خواهیم گفت.
علائم اسکیزوفرنی

علائم اسکیزوفرنی چیست؟


اسکیزوفرنی نوعی بیماری روانی است که باعث تغییر در ادراک، افکار و رفتار بیمار می شود. اسکیزوفرنی یک بیماری پیچیده است که به راحتی نمی توان آن را توضیح داد اما می توان آن را در دو نوع مختلف اسکیزوفرنی حاد و اسکیزوفرنی مزمن طبقه بندی کرد.
نشانه های غلظت خون

نشانه های غلظت خون و درمان آن


غلظت خون به دو دلیل اتفاق می افتد. علت اولیه و علت ثانویه، اگر مغز بدون دلیل شروع به ساختن گلبول قرمز کند علت اولیه وجود دارد و اگر نرسیدن اکسیژن کافی به بدن باعث تولید گلبول قرمز شود علت ثانویه پیش روست.
آب مروارید

علامت اولیه آب مروارید چشم


کم شدن میزان دید در افراد، علامت اولیه بیماری آب مروارید است به همین سبب خیلی زود تشخیص داده می شوند و حتی در مراحل پیشرفته نیز با یک عمل جراحی سرپایی درمان می شود.
بدن فرد سیگاری

داخل بدن یک فرد سیگاری! (16+) + عکس


مطمئنآ همه شما از مضرات سیگار کم و بیش اطلاع دارید اما شاید تا این مضرات را به چشم خود نبینید گفته های پزشکی را پشت گوش بیندازید حال عکسی از کالبد و داخل بدن یک شخص سیگاری که ظاهری بسیار بد و زننده دارد را مشاهده کنید.
مبتلا به ایدز هستیم یا خیر

چگونه مطمئن شویم مبتلا به ایدز هستیم یا خیر ؟


ایدز یا اچ آی وی بیماری است که اگر شخصی به آن مبتلا باشد ممکن است تا 10 سال هم از ابتلا به این بیماری بی خبر باشد و به آسودگی زندگی کند. اما ناقل ایدز می باشد و ممکن است دیگران را آلوده کند.
درمان خانگی معده درد

10 روش درمان خانگی معده درد


معده درد یکی از مشکلاتی است که هر فردی در طول زندگی حداقل یک بار آن را تجربه کرده است. مشکلات گوارشی و درد معده یا سوزش معده یا ترش کردن و ... با استفاده از برخی رزش های خانگی قابل درمان است.
آلرژی در فصل بهار

شروع آلرژی در فصل بهار و کنترل آن


آلرژی فصلی مشکلی شایع است که انسان را آزار می دهد. شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که دچار آلرژی هستند، و با تغییر فصل دچار مشکلاتی مثل آبریزش بینی، حساسیت، سرفه ، عطسه و خارش چشم و ... می شوند.
پوکی استخوان

پوکی استخوان


از نشانه های پوکی استخوان می توان کمردرد ، شکستگی انتهای استخوان ساعد و شکستگی سر استخوان ران و افتادن دندان ها را نام برد.