دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

مرد عاشق

مرد عاشق برای همسر نابنا گل کاشت + تصاویر


مرد عاشق ایده بسیار جالب و عاشقانه ای را برای همسر نابینایش فراهم کرد او تصمیم گرفت یک باغ گل بکارد تا همسرش بتواند از بوی آن لذت ببرد،این اقدام وی بازخورد زیادی از طرف بازدیدکنندگان داشته است.
کاشت جواهر

کاشت جواهر در چشم فقط 9 میلیون تومان ! + عکس


جو و فضای عجیب جراحی های زیبایی در دنیا دیگر تبدیل به رفتارهایی شده است که از عقل انسانی به دور است. کاشت جواهر در چشم برای زیبایی بیشتر! جراحی زیبایی بعدی چه خواهد بود؟
معمای هوش

پاسخ پدر باهوش به معمای مشاور


پدری باهوش که به دلیل مشکلات فرزندش وی را نزد مشاوره برد ، ویژگی های پسرش را طبق نظر مشاور با پاسخ به معمای سخت بسیار هوشمندانه داد.
دبرنا یا دبلنا

بازی جالب دبرنا یا دبلنا


دبرنا یا دبلنا یک بازی خاطره انگیز و جالبی است که در این بازی شما می توانید به صورت گروهی یک بازی مهیج و جذاب را تجربه کنید.
حکایت شمس و مولانا

حکایت عجیب شمس و مولانا


حکایت جالبی که در این بخش می خوانید مجادله شمس و مولانا در مورد پیامبر می باشد که مولانا با صراحت تمام بزرگی و شآن و مقام پیامبر را به وی اثبات می کند.
لیلا و منصور

پایان عاشقانه و غم انگیز عشق لیلا و منصور


داستان عاشقانه غم انگیز و جذابی که در ادامه این مطلب می خوانید داستان زوج جوانی است که عاشقانه همدیگر را دوست داشته اند اما سرنوشت تلخ و جور دیگری برایشان رقم خورد.
جملات تاثیرگذار

جملات کوتاه و تاثیرگذار از بزرگان - سری 2


در این مطلب سعی کرده ایم مجموعه ای از جملات زیبا و الهام بخشی که در یک متن کوتاه شاید راهی برای موفقیت در زندگی و ... را به شما می آموزد را در اختیار شما قرار بدهیم.