دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

درمان پا درد

درمان سریع پا درد بدون دارو


پا درد پس از کار زیاد و راه رفتن های بسیار و دیگر مسائل به وجود می آید که نیاز به درمان دارد. راه حلی طبیعی برای از بین بردن پا درد و رفع خستگی پاهایتان را برای شما آماده کرده ایم.
پوکی استخوان

نکاتی در مورد شناخت و پیشگیری پوکی استخوان


پوکی استخوان یک اختلال اسکلتی است که بیشتر در دوران کهنسالی و به دلیل نداشتن رژیم متعادل ویتامین ها و پروتئین ها بروز می کند و ویژگی بارز آن کاهش استحکام استخوان بوده و فرد را در معرض خطر شکستگی قرار می دهد.
از پوکی استخوان جلوگیری کنید

با این روش ها از پوکی استخوان جلوگیری کنید


دریافت کافی کلسیم روزانه برای جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان ضروری می باشد، یاد بگیرید چگونه کلسیم را در رژیم غذایی خود افزایش دهید حتی اگر لبنیات دوست ندارید یا نمی توانید مصرف کنید.
بیماری دیابت

کنترل بیماری دیابت در نوروز


با توجه به اینکه در ایام نوروز استفاده از انواع شیرینی و آجیل و چربی ها و... زیاد می شود بیمارانی که دیابت دارند باید توجه کنند که استفاده بی رویه از این مواد غذایی خطراتی را برایشان به دنبال خواهد داشت.
سنکوپ کردن

درباره سنکوپ یا غش کردن بیشتر بدانید


غش کردن و یا در اصطلاح پزشکی سنکوپ یک بیهوشی کوتاه مدت است که در نتیجه نرسیدن خون کافی، در یک لحظه به مراکز عصبی بطور موقت بوجود می آید، سنکوپ میتواند به علت عوامل متعددی، مرتبط با قلب، گردش خون، فشار خون و تنفس بروز کند.
سنگ کلیه

سنگ کلیه و راههای درمان سنگ کلیه


سنگ کلیه در انواع مختلف رسوبات سختی هستند که درون کلیه ها از نمک های اسیدی ساخته و موجب بروز درد در ناحیه ی کمر و پهلو می شوندکه بسته به نوع سنگ درمان آن نیز متفاوت خواهد بود.
برگه آزمایش خون

آموزش خواندن برگه آزمایش خون + جدول


همه مردم معمولا سالی یک بار آزمایش خون می دهند تا از سلامتی بدن خود اطمینان حاصل کنند، اما همه نمی توانند از نتیجه آزمایش خون خود سر در بیاورند و مجبورند آن را نزد پزشک ببرند.
درمان یبوست

برای درمان یبوست چه کنیم؟


یبوست یکی از شایع ترین مشکلات گوارشی در سنین مختلف است که شاید تا کنون گرفتار آن شده باشید. یبوست تعاریف متفاوتی دارد اما در اینجا منظور ما اجابت مزاج دشوار و ناراحت کننده می باشد.
پاکسازی رگهای بدن

پاکسازی رگهای بدن با این خوراکی ها


پاکسازی رگهای بدن یکی از رموز اصلی برای پیشگیری از بروز سکته های مغزی و قلبی است و به دنبال ان مرگ و میر است. برای رفع این مشکل ما باز هم خوراکی های طبیعی را پیشنهاد می کنیم.
بواسیر

بواسیر” از علائم تا درمان های طبیعی


بواسیر بیماری مزمن و دردناکی است که متاسفانه اکثر مبتلایان از ابراز آن خودداری می کنند. شما می توانید با شناخت علائم بواسیر درمان های خانگی “بواسیر” را دنبال کنید.
درمان عفونت چشم

درمان طبیعی عفونت چشم


درمان عفونت چشم با استفاده از روش های درمانی طبیعی از طریق جلوگیری از حمله ی باکتری ها به غشاء چشم و تقویت سیستم ایمنی آن در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر است.
پایین آوردن تب

پایین آوردن تب بدون دارو + تصاویر


تب واکنش طبیعی بدن در برابر میکروب هاست اما وقتی درجه تب بالا باشد نگران کننده می شود، به خصوص در کودکان که تب بالا خیلی خطرناک است.
صدای زنگ در گوش

علت شنیدن صدای زنگ در گوش


شنیدن صدای زنگ در گوش مشکلی است که برخی از ما با آن مواجه شده ایم و بسیار آزار دهنده و عصبی کننده است. صدای زنگ زدن گوش علت های مختلفی دارد که برخی ناشناخته هستند و برخی دیگر قابل تشخیص اند.