نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

درد ستون فقرات

علت درد ستون فقرات، هرمهره یک نشانه


درد ستون فقرات و گردن نشانه هایی هستند از دردهای پنهان در اعضای دیگر بدن شما. می دانید که درد در مهره های بالا یعنی چشم و زبان و علت درد ستون فقرات در مهره های پایین یعنی مشکل جنسی! جالب است بخوانید.
پاکسازی کبد

پاکسازی کبد؛ خانگی ،گیاهی و فوری


پاکسازی کبد را درخانه انجام دهید. میوه هایی را بشناسید که کبدرا تمیز می کنند. با عرقیات و گیاهانی آشنا شوید که سمزدایانی عالی برای کبد چرب هستند. با چند معجون در چند روز کبدتان را کاملا پاک و گندزدایی کنید.
یائسگی زودرس

یائسگی زودرس پوکی استخوان می آورد؟


اگر دچار یائسگی زودرس شده اید حتما منتظر عوارض نظیر پوکی استخوان و گر گرفتگی و بسیاری از علایم باشید.پیشگیری از عوارض یائسگی زودرس را از مدتها قبل باید آغاز کنید.
زیبایی بینی

نکته های جراحی زیبایی بینی


بعد از عمل رینوپلاستی و برداشتن گچ بینی یا splint بینی، ورم فراوانی روی بینی مشاهده خواهد شد که جای نگرانی ندارد زیرا به مرور فروکش می کند. نوک بینی شما در چند ماه اول ....
درمان سنگ کلیه

درمان سنگ کلیه با روش های سنتی


سنگ کلیه یک بیماری شایع در میان مردم است که دلایل زیادی برای به وجود آمدن آن وجود دارد.می توان این بیماری را بدون استفاده از روش های شیمایی و توسط مواد غذایی درمان کرد.
هسته ضد سرطان

4 هسته میوه ضد سرطان را بشناسید


داروهای شیمیایی ضد سرطان یکی از راههای مقابله با این بیماری است اما بهتر است با استفاده از منابع و مواد غذایی طبیعی ضد سرطان به جنگ با این بیماری مهلک برویم.
واکسن آنفولانزا

تزریق واکسن آنفولانزا برای چه کسانی ضروری است؟


شیوع بیماری آنفولانزا در فصل سرما باعث شده تا اغلب به فکر تزریق واکسن آن باشند در حالیکه نیاز نیست تا همه مردم این واکسن را تزریق کنند و فقط این بیماری برای برخی از مردم تهدید به حساب می آید.
خونریزی بینی

راههای جلوگیری از خونریزی بینی


خونریزی بینی ممکن است برای هر کسی پیش بیاید، اگر روشهای پیشگیری از خونریزی بینی را بدانید می توانید در مواقع لازم از دانسته های خود استفاده کنید.
درمان

درمان دردهای شایع بدون مصرف قرص


به طور یقین همه ما انواع دردها از شایع ترین آنها مثل سردد، دندان درد، درد شانه و گردن و سایر دردها تجربه داشته ایم. در اینجا راه حلی طبیعی به جای قرص ارائه کردیم.
تقارن سینه

علت و درمان عدم تقارن سینه ها


زیبایی و سلامت بدن برای همه انسانها مهم است. اما گاه توجه به برخی از نکات ریز در بدن مانند عدم تقارن سینه ها می تواند باعث کمبود اعتماد به نفس مخصوصا در خانمها شود که علت و راه درمان آن کاملا مشخص است.