دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

سردرد

مواد غذایی که باعث سردرد می شوند


گروهی از محققان دریافتند که برخی مواد غذایی در بروز سردرد تاثیر بسیاری داشته و باعث افزایش فشار خون می شوند.با پرهیز از این غذاها می توان تا حدودی از این بیماری را کنترل کنید.
علت بوی بد دهان

این بیماری علت بوی بد دهان شماست!


علت بوی بد دهانتان را می دانید؟ حتما می گویید معده ی خالی و یا دندان پوسیده، ولی این حدس شما همیشه درست نیست چرا که بوی بد دهان می تواند یک هشدار جدی از ابتلا به بیماری سخت و کشنده باشد.
بهبود کیفیت اسپرم

بهبود کیفیت اسپرم با این ویتامین


با افزایش شیوع اختلالات بارداری و ناباروری در میان مردان تلاش برای پیدا کردن بهترین راه حل درمانی بیش از پیش ادامه دارد. مردانی که قصد پدر شدن دارند باید بدانند که برخی از ویتامینها در قوی شدن و بهبود کیفیت اسپرم نقش مهمی را ایفا می کنند.
گربه باعث نازایی خانمها

گربه باعث نازایی خانمها می شود؟


بسیاری از مردم بر این باورند که داشتن ارتباط با گربه یا موی گربه باعث عقیمی یا نازایی خانمها یا دختران می شود. اما تا چه حد این گفته واقعیت دارد و یکی از دلایل نازایی و یا سقط جنین مر بوط به نگهداری از حیوانات خانگی می شود؟
عوارض وحشتناک قرص ضدبارداری

عوارض وحشتناک قرص ضدبارداری LD بر بدن


میزان مصرف قرص های ضدبارداری به منظور جلوگیری از حاملگی ها ناخواسته در سرتاسر دنیا بسیار زیاد است. اما اگر مردم به عوارض این داروهای شیمیایی کاملا واقف باشند در مصرف خودسرانه آن کمی تامل می کنند.
سرگیجه

دلایل سرگیجه داشتن


سرگیجه دارید و دنیا دورسرتان می چرخد. دلایل بسیاری برای خود پیدا می کنید که شاید دارویی خورده ام و یا اینکه گوشم عفونت کرده است و سپس به سراغ راههای مختلف درمان می روید اما کدام یک علت و درمان سرگیجه شماست؟
سکسکه

علل سکسکه و تمام راههای درمان


سکسکه به دلیل انقباض دیافراگم بروز می کند. علل مختلفی برای سکسکه وجود دارد و به طبع آنها راه و روش های دارویی ، گیاهی و خانگی مختلفی برای درمان و رفع سکسکه توصیه می شود.
روماتیسم قلبی

چه کسانی روماتیسم قلبی می گیرند؟


روماتیسم قلبی بیمایر است که کوچک و بزرگ نمی شناسد و به سراغ همه می آید. اگر اینگونه غذا می خورید و یا در زمان ابتلا به بیماری های فصلی ، بیماری خود را اینطور درمان می کنید.
علت تکرر ادرار

از علت تکرر ادرار تا راههای درمان آن


هرگاه تعداد دفعات ادرار طی روز از 5 تا 7 بار بیشتر شود فرد اصطلاحا دچار تکرر ادرار شده است که این مساله می تواند نشانه بیماری باشد. چگونه می توان با این یماری مقابله کرده و از آن رهایی یافت.متخصص مجاری ادراری راهنمایی کاملی در مورد این بیماری با شما در میان گذاشته است.
بیماری سینوزیت

بیماری سینوزیت و درمان آن


یکی از بیماری هایی شایعی که در میان مردم رواج دارد سینوزیت است. این بیماری که سر و صورت و گردن را درگیر خود می کند انواع مختلفی داشته و عوامل مختلفی در ایجاد آن نقش دارند.
مصرف آموکسی سیلین

عوارض و علائم حساسیت به مصرف “آموکسی سیلین


آموکسی سیلین یکی از رایج ترین آنتی بیوتیک ها است که مردم استفاده خودسرانه زیادی از آن کرده و از عوارض آن بی اطلاع هستند. در حالیکه مصرف این دارو هم مانند دیگر داروهای پزشکی قوانین خاص خود را دارد.حساسیت به “آموکسی سیلین” یکی از عوارض آن است.