دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

تشخیص بیماری ها

تشخیص بیماری ها از روی صورت!


تشخیص بیماری ها از روی صورت! بله درست است از انجا که صورت شما آینه ی سلامت و یا بیماری ها داخلی شماست با نگاه به صورت خود می تواند از مشکلات درونی بدن خود مطلع شوید.
درمان خشکی چشم

درمان خشکی چشم با ایمپلنت اشک


دانشمندان دانشگاه استنفورد برای درمان خشکی چشم درمان قطعی را ابداع کرده اند که پیشرفت زیادی در درمان بیماریهای چشمی به شمار می رود.
درمان درد گوش

درمان درد گوش


درد گوش می تواند دردی مبهم و تیز در یک یا هر دو گوش باشد این درد ممکن است موقت و یا دائمی باشد. به هر حال درد گوش از هر نوعی که باشد آزار دهنده است و باید هر چه سریعتر درمان شود.
سرطان ریه

علائم و راههای درمان سرطان ریه


سرطان ریه نوعی بیماری است که مشخصه ی آن رشد کنترل نشده ی سلول در بافت ریه است. در این بخش نشانه های سرطان ریه و راههای تشخیص و درمان سرطان ریه را برایتان خواهیم گفت.
چالش رژلب

چالش رژلب برای پیشگیری از سرطان! + تصاویر


پس از چالش آب یخ اینبار کمپینی با عنوان چالش رژلب برای پیشگیری از سرطان دهانه رحم در میان زنان به راه افتاده است که با اقبال بسیار مخاطبان در فضای مجازی روبرو بوده.
دست دادن از نوع ابولا

دست دادن عجیب از نوع ابولا + تصاویر


در کشورهایی که شیوع بیماری ابولا به تلفات جانی بسیاری منجر شده است مردم این کشور ها بخاطر ترس از مبتلا شدن و برای پیشگیری به روش عجیب و غریبی برای ادای احترام به یکدیگر دست می دهند.
درمان گرفتگی بینی

درمان گرفتگی بینی


درمان گرفتگی بینی در خانه با استفاده از راه و روشی خانگی و طبیعی برای درمان سریع و فوری گرفتگی بینی شامل مصرف نوشیدنی ها و مواد غذایی است که در این ادامه با انها آشنا می شوید.
بیماری ای ال اس

علائم بیماری ای ال اس


بیماری ای ال اس چیست و چه علائمی دارد؟ این بیماری از چه مقطع سنی شروع می شود و طول عمر بیمار چقدر می باشد؟ راههای تشخیص و درمان آن کدام است؟ و در نهایت کدامیک از اعضای بدن را درگیر می کند؟
بیماری جدید

بیماری جدید به نام بوسه


بیماری جدید یا همان بیماری بوسه سبب بروز بیماری ها و مشکلات خطرناکی می شود. نکته مهم در ایجاد این بیماری این است که راه اتقال و تولید آن از طریق بوسیدن گونه نیست بلکه ..
گرفتگی عضلات گردن

درمان گرفتگی عضلات گردن و شانه


درمان گرفتگی عضلات گردن و شانه به چند روش موثر ممکن است. از درمان های ساده خانگی و حرکات ورزشی تا درمان های سنتی و دیگر برای رفع گرفتگی عضلات گردن را در این مطلب بخوانید.
علائم دهانی ایدز

علائم دهانی ایدز را بشناسید


علائم دهانی ایدز شامل یک سری افت های دهانی و علائم خاصی هستند که با دیدن آنها باید به ایدز شک کرد و سریعا با پزشک مراجعه کرد. در این بخش علائم دهانی ایدز را برایتان خواهیم گفت.
کاهش سریع فشار خون بالا

کاهش سریع فشار خون بالا با رژیم "دش"


کاهش سریع فشار خون بالا با دنبال کردن رژیم موفقی به نام رژیم "دش" پیشنهادی است که متخصصان برآن تاکید دارند. این رژیم مانند هر رژیم غذایی دیگر انواع گروههای غذایی را با کمی تغییر دارد.
گرفتگی صدا

درمان گرفتگی صدا


درمان گرفتگی صدا به روش های مختلف سنتی و دارویی انجام می شود همچنین در زمان گرفتگی صدا برخی مواد غذایی می توانند در تشدید و یا کاهش گرفتگی صدا موثر باشند که با آنها آشنا می شوید.
علائم زخم معده

علائم و نشانه های زخم معده را بشناسید


علائم و نشانه های زخم معده به طور کلی مربوط به دردهایی در نواحی بین جناغ سینه و نشانه های دیگر بسیار شایع و خطرناکی می شود که با مشاهده ی آنها حتما باید برای درمان اقدام شود.
درمان گرفتگی گوش

درمان گرفتگی گوش


شاید برای شما نیز تا به حال پیش آمده باشد که دچار گرفتگی گوش شده باشید.مشکلی که شما را کلافه کرده و گاه برای رهای از آن دست به کارهایی می زنید که ممکن است سلامتی گوش شما را به خطر بیندازد.