نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

داروهای خواب آور

بهترین داروهای گیاهی خواب آور


مشکل بی خوابی دارید؟ اگر به توصیه متخصصان طب سنتی عمل کنید، شاید هرگز به قرص های خواب آور نیاز نداشته باشید. در ادامه با داروهای خواب آور گیاهی آشنا خواهید شد.
سرطان

18 راه ساده در پیشگیری از سرطان


سرطان بدشانسی نیست بلکه این بیماری مهلک ساخته و پرداخت دست خود انسان ها و سبک زندگی آنان است. تغذیه و ورزش از مهم ترین راههای مقابله با این بیماری است.
حساسیت فصلی

بی حالی من از حساسیت فصلی است یا نشانه ام اس؟


بی حالی یکی از نشانه های طبیعی حساسیت فصلی است که گاهی علائم اولیه ام اس با آن اشتباه گرفته می شود . در هر دو صورت باید این بی حالی ریشه یابی شود تا بدانیم منشا بی حسی بدنمان از چیست.
درمان میگرن

معجون درمان میگرن در چند دقیقه


وای که وقتی میگرن به سراغ فرد مبتلا می آید دردهای شدید و حالت تهوع او را در بدترین شرایط قرار می دهد در آن زمان بهترین روش درمان میگرن سریعترین راه تسکین درد است.
عینک آنتی رفلکس

ضرورت استفاده از عینک آنتی رفلکس


استفاده از عینک آنتی رفلکس بازتاب نور را به حداقل رسانده و عبور نور را تا 99 درصد ممکن می سازد. در نتیجه دید بهتر و شفافتر را در روز ، به ویژه در زمان تابش نور خورشید ودر هنگام رانندگی شبانه ، ممکن می سازد.
اوتیسم

اوتیسم” چیست وراه درمان آن چگونه است؟


واقعیت این است که برخی بچه های مبتلا به “اوتیسم”، جزایر کشف نشده ای از هوش و استعداد دارند؛ یعنی ممکن است نبوغی در زمینه های مختلف مانند موسیقی، ریاضی، بویایی و... نشان بدهند و به طول کلی، یکی از حس ها آنها به صورت خاصی، قوی عمل کند.
ضد عرق

فرمول ساخت ضد عرق گیاهی قوی


تعریق بدن یک عملکرد طبیعی است که با گرمتر شدن هوا بیشتر می شود . اگر از مصرف ضد عرق ها ترس دارید پس ضد عرق گیاهی و طبیعی را در خانه بسازید تا بدنتان خوشبو شود.
آسیت و آب آوردن شکم

آسیت یا آب آوردن شکم


“آسیت و آب آوردن شکم” نتیجه فشار بالا در عروق خونی کبد و سطوح پایین پروتینی به نام البومین است که یکی از نشانه های آسیت ,تنگی نفس به ذلیل فشار مایع درون شکم به پرده ی دیافراگم است.
گوش پاک کن

بدون گوش پاک کن جرم گوش را تمیز کنیم


تمیز کردن جرم گوش بعد از استحمام و یا در طول روز با گوش پاک کن توصیه نمی شود و متخصصان گوش و حلق روش های بهتری را برای این منظور پیشنهاد می کنند.
درمان تیروئید

معجون درمان فوری تیروئید و چاقی


عملکرد ضعیف غده تیروئید موجب بروز اضافه وزن و عوارض دیگی می شود . داروهایی که برای درمان تیروئید تجویز طب مدرن هستند اما طب سنتی هم تجویزی برای درمان سریع و بدون عارضه این اختلال دارد.
آزمایش ایدز

این افراد حتما آزمایش ایدز بدهند!


ایدز از بیماری های خطرناک و کشنده است که از طرق مختلف وارد بدن می شود پس برخی از افراد با دانستن شرایط مستعد در لیست ضروری های آزمایش ایدز قرار می گیرند.