دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

علائم زونا

علائم زونا و روشهای درمان آن


بیماری زونا چیست؟ این بیماری چه علائمی دارد؟ راههای تشخیص زونا کدامند؟ چه کسانی در معرض ابتلا به این بیماری هستند؟ درمان خانگی زونا به چه صورت است؟ پاسخ همه این سوالات را در این مطلب بخوانید.
سرما

بهترین راه سرما نخوردن


پیشگیری از سرماخوردگی راهی بسیار ساده اما فوق العاده موثر داشته است که محققان به تازگی بعد از مطالعات و انجام تحقیقات به آن دست یافته اند و نتیجه ی آن را به این صورت منتشر کرده اند که..
علائم تب مالت

از علائم تب مالت تا پیشگیری و درمان


علائم تب مالت و راههای پیشگیری و درمان تب مالت به عنوان یک بیماری معروف به بیماری هزار چهره و همچنین راههای انتقال تب مالت را به طور کامل در این بخش برایتان خواهیم گفت.
بیماری های مردانه

از بیماری های مردانه چه میدانید؟


بیماری های مردانه همچون سرطان مثانه و تکرر ادرار , سرطان سینه در مردان , سرد مزاجی و بی میلی جنسی و.. همه نشانه هایی دارند که باید جدی گرفته شوند و به موقع به آن رسیدگی شود.
علائم بیماری قند

علائم بیماری قند و راههای کاهش آن


علائم بیماری قند با توجه به دیابت نوع اول و دوم کمی متفاوت هستند اما دلایل ابتلا و راههای کاهش قندخون در هر دو نوع تقریبا یکسان هستند که به طور کلی در مورد علائم و راههای کاهش قند خون برایتان خواهیم گفت.
علائم تیروئید

علائم و درمان تیروئید


غده تیروئید چه علائمی دارد،چند نوع بیماری تیروئید وجود دارد؟راهای تشخیص تیروئید به چه صورت است؟ درمان انواع بیماری های تیروئید چگونه است؟سرطان تیروئید به چه معنی است؟در ادامه همه ی این موارد بررسی خواهد شد.
بیماری کبد

علایم شایع بیماری کبد کدامند؟


مهمترین علائم بیماری کبد کدام است؟چه عواملی در تبدیلکبد به کبد چرب موثر هستند؟راههای درمان بیماری کبد چیست؟با بررسی همه این موارد در سایت نمناک می توانید پاسخ سوالات خود را بیابید.
علائم ام اس

علائم اولیه ام اس چیست؟


علائم اولیه بیماری ام اس چیست؟ چه کسانی در معرض خطر ابتلا به ام اس هستند؟ نشانه های اولیه و مهم بیماری ام اس کدامند؟ پاسخ این سوالات و همه چیز درمورد بیماری ام اس را در ادامه می خوانید.
علائم سرطان روده

علائم “سرطان روده” و پیشگیری از آن


“سرطان روده” به عنوان سومین عامل مرگ ومیر در جهان می باشد،این سرطان چه علائمی دارد؟از چه سنی شروع می شود؟راه های درمان آن چیست؟تشخیص آن به چه صورت است؟پاسخ همه ی این سوالات را در این بخش خواهید یافت.
چربی خون

چربی خون” در بدن چه علائمی دارد


اگر پاهای شما گزگز می کند و یا مدام به خواب می رود و دچار سرگیجگی و تعریق زیاد شده اید،این امکان وجود دارد که “چربی خون” شما بالا رفته باشد.خواندن این مقاله کمک زیادی به آشنایی شما با این بیماری خواهد کرد.
روماتیسم

روماتیسم چیست و چه علائمی دارد؟


روماتیسم چیست؟اهمیت تشخیص زودرس رماتیسم مفصلی چیست و راه های تشخیص این بیماری و علائم ظاهری ابیماری رماتیسم به چه صورت می باشد و در نهایت راههای درمان بیماری رماتیسم را بررسی خواهیم کرد.
علائم جزام

علائم جزام و درمان بیماری جزام


علائم جزام به عنوان یک بیماری خطرناک و مسری با تغییرات در پوست و اعصاب ظاهر می شود و به مرور زمان سایر اعضای بدن را نیز در گیر می کند. علائم دیگر و درمان بیماری جزام را در ادامه می خوانید.
آنفولانزا

علائم آنفولانزا و درمان آن


از آنجایی که درمان خاصی برای سرماخوردگی و آنفولانزا وجود ندارد، پیشگیری بهترین سلاح برای مقابله با این عوامل ویروسی است.
علائم کم خونی

علائم کم خونی و راه های درمان آن


کم خونی فقط فقر آهن نیست بلکه عوامل بسیاری در بروز این بیماری موثر هستند که شاید از وجود آنها بی خبر باشیم مانند اختلالات روده ای،بارداری،خونریزی و ....با مهمترین علائم کم خونی و را ههای تشخیص و درمان کم خونی در ادامه آشنا شوید.