نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

دیابت نوجوان

دیابت در نوجوانی چه علایمی دارد؟


ابتلا نوجوانان ب بیماری دیابت که به بیماری شایعی در میان کودکان و نوجوانان تبدیل شده است علایم و نشانه های مختلفی دارد که در صورت عدم تشخیص به موقع می تواند آنها را به کمای قندی فرو برد.
آلودگی هوا

توصیه های بهداشتی در آلودگی هوا


با زیاد شدن آلودگی هوا در تهران و شهرهای مختلف کشور نمی توان برای همیشه در خانه زندگی کرد.به همین منظور برای جلوگیری از بیماری در این هوای آلوده بهتر است چند نکته بهداشتی را رعایت نماییم.
چربی شکم

3 روش متفاوت برای از بین بردن چربی شکم


چربی شکم یکی از عوارض چاقی است که بسیاری از مردم از وجود ان ابراز گلایه کرده و راههای مختلفی را برای از بین بردن آن امتحان می کنند.برای رفع چاقی موضعی روشهای مختلفی وجود دارد که می توان آنها را نیز امتحان کرد.
دخانیات

تپش منظم قلب با ترک دخانیات


استعمال سیگار و یا قلیان خطر ایجاد بیماری های قلبی عروقی را در مردان تا 3 برابر و در زنان تا 6 برابر افزایش می دهد. پس به سلامت خود فکر کنید.
سرطان چشم

عمل جراحی سرطان چشم + فیلم (14+)


یکی از اعضای بدن که کمتر کسی فکر می کند به بیماری سرطان مبتلا شود چشم است.سرطان چشم بیماری ادر و مهلکی است که در صورت عدم تشخیص به موقع به ریه و سینه نیز منتقل می شود.
بیماری یوئیت چشم

بیماری یوئیت چشم و راه های درمان آن


یوئیت چشم بیماری است که بافت یوه چشم را در گیر می کند و ممکن است باعث مشکلات دیگری در چشم نیز بشود. بنابراین باید به سلامت چشمان خود اهمیت بدهیم و از آنها به خوبی مراقبت کنیم.
روغن دارچین

طرز تهیه روغن دارچین و آشنایی با خواص بی نظیر آن


دارچین از ادویه جات بسیار مفیدی است که خواص درمانی شگفت انگیزی دارد. اما تهیه روغن دارچین علاوه بر مصرف غذایی و خواص زیاد برای تقویت قوای جنسی و مشکلات قلبی و ناراحتی های پوستی و ... بسیار مفید است.
چشم

خطری بزرگ برای چشمان خانم ها


چشم یک عضو حساس و در عین حال یکی از زیباترین عضو های هر انسانی است. خانم ها به دلیل آرایش باید نکاتی را در مورد سلامت چشم ها بدانند تا دچار مشکل نشوند.
گرفتگی سینوس ها

گرفتگی سینوس ها را درخانه درمان کنید


گرفتگی سینوس ها زمانی رخ می دهد که مجرای سینوسی منتهی به بینی گرفته می شوند. برای درمان سریع گرفتگی سینوس نسخه هایی گیاهی و خانگی فوق العاده موثر را امتحان کنید.
آنفولانزای خوکی

آنفولانزای خوکی را در خانه مهار کنید


بیماری آنفولانزا این روزها تبدیل به یک نام ترسناک برای تمامی افراد جامعه شده است . برای حفظ سلامت اعضای خانواده و پیشگیری از آنفولانزای خوکی نسخه های گیاهی و روش های طب سنتی را بیاموزید.
کنترل چربی خون بدون مصرف دارو

راههای کنترل چربی خون بدون مصرف دارو


چربی خون یکی از بیماری هایی است که در دنیای امروز و به دلیل زندگی شهر نشینی و مصرف مواد غذایی صنعتی گریبان بسیاری از افراد را گرفته است و باید برای کنترل آن تلاش شود.