نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

اوتیسم

اوتیسم” چیست وراه درمان آن چگونه است؟


واقعیت این است که برخی بچه های مبتلا به “اوتیسم”، جزایر کشف نشده ای از هوش و استعداد دارند؛ یعنی ممکن است نبوغی در زمینه های مختلف مانند موسیقی، ریاضی، بویایی و... نشان بدهند و به طول کلی، یکی از حس ها آنها به صورت خاصی، قوی عمل کند.
ضد عرق

فرمول ساخت ضد عرق گیاهی قوی


تعریق بدن یک عملکرد طبیعی است که با گرمتر شدن هوا بیشتر می شود . اگر از مصرف ضد عرق ها ترس دارید پس ضد عرق گیاهی و طبیعی را در خانه بسازید تا بدنتان خوشبو شود.
آسیت و آب آوردن شکم

آسیت یا آب آوردن شکم


“آسیت و آب آوردن شکم” نتیجه فشار بالا در عروق خونی کبد و سطوح پایین پروتینی به نام البومین است که یکی از نشانه های آسیت ,تنگی نفس به ذلیل فشار مایع درون شکم به پرده ی دیافراگم است.
گوش پاک کن

بدون گوش پاک کن جرم گوش را تمیز کنیم


تمیز کردن جرم گوش بعد از استحمام و یا در طول روز با گوش پاک کن توصیه نمی شود و متخصصان گوش و حلق روش های بهتری را برای این منظور پیشنهاد می کنند.
درمان تیروئید

معجون درمان فوری تیروئید و چاقی


عملکرد ضعیف غده تیروئید موجب بروز اضافه وزن و عوارض دیگی می شود . داروهایی که برای درمان تیروئید تجویز طب مدرن هستند اما طب سنتی هم تجویزی برای درمان سریع و بدون عارضه این اختلال دارد.
آزمایش ایدز

این افراد حتما آزمایش ایدز بدهند!


ایدز از بیماری های خطرناک و کشنده است که از طرق مختلف وارد بدن می شود پس برخی از افراد با دانستن شرایط مستعد در لیست ضروری های آزمایش ایدز قرار می گیرند.
مالاریا

چی میشه که مالاریا می گیریم؟


مالاریا بیماری است که توسط انگل مالاریا ایجاد می شود. نشانه های مختلفی در نوع خفیف و شدید این بیماری خطرناک تشخیص داده شده است که به تناسب برای درمان اقدام می شود.
تغییر دستخط

بیماری کشنده ای که دستخط را تغییر می دهد!


یک تغییر محسوس ، مدتی است که بدخط شده ام و نازیبایی دست خط من مرا نگران کرده است علت چیست ؟ تغییر دستخط در بخش ریز نویسی و نامفهوم بودن می تواند نشانه هایی از وجود بیماری های خطرناک باشد.
درمان اسهال

تک نسخه طب سنتی برای درمان اسهال


بیرون روی های مکرر در کودکان و بزرگسالان اگر به موقع درمان نشوند عواقب سنگینی خواهند داشت . از خواص میوه ای خواهیم گفت که بهترین و سریعترین نسخه برای درمان اسهال شدید است.
عینک آفتابی

رنگ شیشه یک عینک آفتابی خوب


استفاده از عینک آفتابی و طبی در تمامی فصول سال به خصوص فصل تابستان برای حفظ سلامتی چشم توصیه می شود. در میان گزینه های تیک خورده برای انتخاب یک عینک دودی مناسب رنگ را هم قرار دهید.
لرزش دست ها

لرزش دست ها خبراز چه می دهد؟


لرزش دست ها در شرایط مختلف به صورت ناخواسته ایجاد می شود ، ربطی به سن و سال هم ندارد و گاهی شدن لرزش دستان در جوانی بیشتر از سنین بالاست.