دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

قرمز شدن چشم

علل قرمز شدن چشم و راه درمان آن


قرمز شدن چشم ها گاهی به دلیل بیماری های چشمی و گاهی به دلیل تغییرات شرایط آب و هوا بروز می کند. ارآلرژی گرفته تا عفونت و خشکی چشم هر یک می توانند دلیل قرمزی چشم باشند که هر یک راه درمان خاصی دارد.
بی خوابی

طب سوزنی با بی خوابی چه می کند؟


بی خوابی شبانه مشکلی است که شمار زیادی از انسان های عصر مدرن درگیر آن هستند طب سوزنی به عنوان بخشی از طب سنتی و قدیمی برای درمان این مشکل امروزی بسیار توصیه می شود.
پای بی قرار

علت و راههای درمان پای بی قرار


پای بی قرار دارید و پاهایتان اعصاب ندارند . مدام پاهایتان را فشار می دهید و گاهی دوست دارید ضربات محکمی به آن ها وارد کنید. درست شب هنگام خواب به سراغتان می آید و شما مایلید بدانید علت این بیقراری و درمان ان چیست.
خون بند ناف نوزاد

فواید طلایی خون بند ناف نوزاد


خون بند ناف که به عنوان خون جفتی شناخته می شود، خونی است که در در جنین در حال تکوین داخل رحم جریان دارد. نگهداری خون بندناف مزایا و خواص بیشماری در درمان بیماری های سخت و لاعلاج دارد.
بیشتر از سنم نشون میدم

چرا بیشتر از سنم نشون میدم ؟


بیشتر از سنم نشون میدم ! این جمله را تا به حال بسیار شنیده اید ولی تا به حال فکر کرده اید که دلیل پیری زودرس در جوانان و یا سن بیولوژیکی چیست؟ چرا گاهی یک جوان 30 ساله مانند یک سالمند به نظر می رسد؟
فیبروم رحمی

فیبروم رحمی موجب نازایی و سرطان می شود؟


فیبروم رحم یکی از شایع ترین بیماری های زنان است که هیچ گروه سنی زنان از ابتلا به آن مصون نیستند، هرچند سن شایع بروز آن دهه سوم و چهارم زندگی بوده و هم در افراد متاهل و هم در افراد مجرد دیده می شود .
تصفیه خون

تصفیه خون و کبد با یک خوردنی ترش


تصفیه خون و پاکسازی مخاط بدن در لا به لای خواص بی نظیر میوه های خوشمزه یافت می شود. میوه ای که علاوه بر شفافیت و زیبایی پوست دهها فایده از قبیل درمان جای گزش حشرات و آسم و.. دارد.
خون در مدفوع

خون در مدفوع نشانه سرطان است؟


وجود خون در مدفوع غیر عادی بوده و ممکن است جایی از دستگاه گوارش دچار خونریزی شده باشد،بسیاری از مبتلایان به این بیماری به دلیل خجالت کشیدن، خیلی دیر اقدام به درمان این بیماری می کنند.
معده درد روزه

معده درد با روزه گرفتن بدتر میشه؟


برای خیلی از ما این سوال پیش می آید که آیا با معده درد میشه روزه گرفت یا نه ؟ ترش کردن معده و ماندن غذا سر دل یا سفتی شکم و دهها مشکل دیگر از دلایلی هستند که مانع از روزه گرفتن می شوند ولی آیا این مشکلات با روزه بدتر می شود؟
سرطان زا

خانم ها این مد سرطان زاست!


سرطان زا است این مدی که این روزها خانم های جوان و به اصطلاح رومد مدام به سراغش می روند. مدی که پوست جوان را به سرعت پیر می کند و چین و چروک و عفونت های سطحی پوست را چندبرابر افزایش می دهد.
درمان ماه گرفتگی در کودکان

درمان شکاف کام و ماه گرفتگی در کودکان


در قدیم برخی مردم بر این باور بودند که اگر زن بارداری به ماه گرفتگی نگاه کرده و سپس دست خود را روی شکمش بگذارد کودک وی دچار لک های ماه گرفتگی می شود.اما محققان ثابت کرده اند که این عقیده ، خرافه ای بیش نیست.
خیره شدن به موبایل

خیره شدن به موبایل و فشار 27 کیلویی بر ستون فقرات


زندگی بدون گوشی های تلفن هوشمند این روزها برای بسیاری غیرقابل تصور است. خیره شدن به موبایلبا گردنی که به جلو خم شده مانند این است که چهار توپ بزرگ بولینگ یا کودکی هشت ساله از گردنتان آویزان شده باشد.
تب کریمه کنگو

عامل “تب کریمه کنگو” را بشناسید


تب کریمه کنگو از جمله بیماری هایی است که از دام به انسان منتقل می شود و متاسفانه نشانه درمانگاهی مشهودی در دام های آلوده ندارد. عکس ناقل بیماری “تب کریمه کنگو” را ببینید و بیشتر مراقب این حشره خطرناک باشید.
دیابت بی مزه

علائم و درمان دیابت بی مزه


دیابت بی مزه اختلال نادری است که به دلیل کمبود و ترشح ناکافی هورمون ضد ادراری به وجود می آید. از علل دیابت بی مزه می توان به عفونت مغز ، بیرون زدگی دیواره رگ ها ، بیماری های کلیه و حاملگی اشره کرد.