کاپ کیک پسته‌ ای

طرز تهیه کاپ کیک پسته ای


کاپ کیک پسته ای پیشنهادی مدرن و البته خوش طعم است که می توانید از آن به عنوان شیرینی در میهمانی های خود استفاده کنید و تمام ذائقه ها را مجذوب هنر خود کنید.
کاپ کیک قرمز مخملی

طرز تهیه کاپ کیک های قرمز مخملی


در این بخش از آشپزخانه نمناک آموزش تهیه کاپ کیک قرمز مخملی را آماده کرده ایم که بدون شک می توان گفت تمام چشم ها را محو خود خواهد کرد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
بیسکوئیت چای سبز

طرز تهیه بیسکوئیت چای سبز


بی شک نمیتوان از فواید بی شمار چای سبز غافل شد به این دلیل که خواص درمانی بسیاری دارد.در این مطلب طرز تهیه بیسکوئیت چای سبز را آموزش خواهیم داد که از پودر چای سبز تشکیل می شود.
کیک شکلاتی آلمانی

طرز تهیه کیک شکلاتی آلمانی


این دستور بهترین کیک شکلاتی آلمانی ای خواهد شد که تا به حال پخته اید. یک کیک خانگی 4 لایه ی شکلاتی با عطر عالی اسپرسو و لایه های کاراملی گردو و نارگیل که طعم بی نظیری به کیکتان میبخشد.
کیک لامینگتون

طرز تهیه کیک لامینگتون


کیک لامینگتون یک پیشنهاد استرالیایی ساده و خوشمزه است که طعمی به یاد ماندنی برای شما خواهد بود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کراکر

طرز تهیه کراکر


کراکرها، ورق های نازک تردی هستند که از خمیر ساده نان درست می شوند و در سراسر جهان شناخته شده هستند.
تاوا کوکه سی

طرز تهیه تاوا کوکه سی


تاوا کوکه سی یکی از نان های محلی استان آذربایجان شرقی، روستای دیزج امیرمدار است. در آذربایجان به نانهایی که حالت گرد و حجیم دارند کوکَه گفته می شود.
کیک خرما

طرز تهیه کیک خرما


کیک خرما انتخابی بسیار خوشمزه و البته مقوی است که هر زمان دوست داشتید می توانید آن را تهیه کرده و از طعم آن لذت ببرید. در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
گرانولای عسل و دارچین

طرز تهیه گرانولای عسل و دارچین


گرانولا یا سریل میان وعده ای کم کالری و خوشمزه است که همراه با شیر صبحانه یا میان وعده ای عالی برای افرادیست که در رژیم غذایی هستند ، این میان وعده بدلیل دارا بودن مواد مغذی برای تمام افراد مفید است.
فاج پسته و کرن بری

طرز تهیه فاج پسته و کرن بری در 5 دقیقه


اگر این فاج را در مایکروویو درست کنید فقط 3 دقیقه زمان برای پخت خواهد گرفت . ولی اگر مایکرووی نداشتید میتوانید همین کار را روی حرارت بخار آب انجام دهید . گرچه مدت پخت بیشتر طول خواهد کشید ولی در کیفتیت نهایی تفاوتی ایجاد نخواهد شد .
پیتزای میوه جات

طرز تهیه پیتزای میوه جات


شاید تاکنون وقتی نام پیتزا به گوشتان میخورد،تصورتان فقط سوسیس و پنیر و سس و...بود اما پیتزای میوه جات یک شیرینی بسیار خوشمزه و شیک است که طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
سوفله شکلات با گاتاش

طرز تهیه سوفله شکلات با گاناش


گاناش (Ganash)به مخلوط برابر خامه و شکلات گفته می شود که برای پر کردن مغز میانی بیسکوئیت یا درست کردن ترافل از آن استفاده می شود.از گاناش به عنوان لعابی برای پوشاندن کیک استفاده کنید یا به سادگی از آن دسری خوشمزه تهیه کنید.
پنکیک وگان

طرز تهیه پنکیک وگان (گیاهی)


پنکیک یا کرپ ها را بیشتر برای صبحانه استفاده می کنند. میشه گاهی برای تنوع درست کرد، بخصوص که بچه ها هم معمولا دوست دارند . پنکیک را با انواع مربا و یا کرم های وگن مثل کرم شکلات و ...سرو می کنند.