نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

خوردن رژ لب

سرطانی که با خوردن رژ لب وارد بدن می شود!


خوردن رژ لب عادت برخی از خانم هاست . هشدار به این خانم ها رژلب نخورید! ترکیبات سمی داخل رژلب ها را بشناسید و بدانید که چگونه و کدام قسمت بدن شما با این سموم در معرض خطر قرار می گیرد.
جراحی چاقی

جراحی چاقی” به درد من می خورد؟


جراحی اسلیو معده یکی از رایج ترین نوع “جراحی چاقی” در جهان است. سوالات بسیاری قبل از انجام این جراحی ایجاد می شود که در رابطه با عوارض آن برای بارداری و رابطه جنسی و.. است . همه چیزرا در این مورد بدانید.
نقاط کلیدی بدن

معرفی نقاط کلیدی بدن برای درمان سریع دردها


شناخت نقاط کلیدی بدن برای تسکین و کاهش سریع دردها روشی فوق العاده است. دانستن اینکه هنگان دردهای قاعدگی و سرگیجه یا حتی استرس و... فشردن کدام قسمت بدن شما می تواند درد را ساکت کند جالب است.
فواید آغوش گرفتن

فواید آغوش گرفتن که باورتان نمیشود!


می دانیم که بغل کردن آرامش بخش است و استرس را درمان می کند اما فوایددر آغوش گرفتن تنها برای آرامش روان نیست و تاثیرات فوق العاده ای در زیبایی و تسکین برخی دردها خواهد داشت.
 طول عمر انسان

رابطه میزان طول عمر انسان با سایز کفش


شاید برای شما هم جالب باشد که بتوانید از روی سایز کفشی که می پوشید اندازه عمر خود را بفهمید با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا میانگین طول عمر انسانهای مختلف را محک بزنید.
نکاتی برای حفظ سلامتی

نکاتی برای حفظ سلامتی - سری 15


سایت نمناک روزانه برای شما نکاتی را بیان می کند که با رعایت کردن آنها می توانید تندرست و سالم باشید - سری پانزدهم این نکات را بخوانید.
مواد مخدر مغز

مواد مخدر چه بلایی سر مغز می آورد؟


بسیاری از انواع مواد مخدر در انسان لذت و هیجان فراوانی ایجاد می کنند. این احساس سرخوشی اولیه با پی آمدهای دیگری چون تاثیر سوء بر مغز انسان همراه است.
ساخت رژ لب

ساخت رژ لب با آشغال مرغ !


اخیرا خبرهایی در فضای مجازی در رابطه با ساخت رژ لب با آشغال و فضولات مرغ منتشر شده است این موضوع چقدر صحت دارد؟ در خرید لوازم آرایشی چه نکاتی را باید بدانیم تا گول تبلیغات را نخوریم؟
شستن دستها

آیا شستن دستها پس از توالت ضرورت دارد؟


شستن دستها اگر با دقت کافی انجام گیرد از مبتلا شدن به خیلی از بیماریها می تواند جلوگیری کند.همچنین دانستن ضرورت برخی از نکات بهداشتی مانند استفاده از آب فیلتر شده و یا پد کاغذی و ... برای حفظ سلامت اهمیت دارد.
گیاه خانگی

تصفیه هوای خانه با گیاهان خانگی


برخی از گیاهان آپارتمانی باعث تمیز شدن و تصفیه هوای خانه شده و باعث می شوند تا هوایی که نفس می کشید سرشار از سلامتی باشد. این گیاهان خانگی هوای آلوده آلاینده های شیمیایی را به خود جذب می کنند.
سلامتی بدن

نکاتی برای حفظ سلامتی بدن - سری 14


سایت نمناک روزانه برای شما نکاتی را بیان می کند که با رعایت کردن آنها می توانید تندرست و سالم باشید - سری چهاردهم این نکات را بخوانید.
هویت جنسی

هویت جنسی دختر و پسر خود را بشناسید


همه والدین دوست دارند فرزندانشان با تربیت درست، خوش رفتار و قابل احترام از سوی دیگران باشند. کلید اصلی شیوه تربیتی مناسب، شناخت هویت جنسی آنها از سوی والدین است.