دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

فواید آغوش گرفتن

فواید آغوش گرفتن که باورتان نمیشود!


می دانیم که بغل کردن آرامش بخش است و استرس را درمان می کند اما فوایددر آغوش گرفتن تنها برای آرامش روان نیست و تاثیرات فوق العاده ای در زیبایی و تسکین برخی دردها خواهد داشت.
 طول عمر انسان

رابطه میزان طول عمر انسان با سایز کفش


شاید برای شما هم جالب باشد که بتوانید از روی سایز کفشی که می پوشید اندازه عمر خود را بفهمید با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا میانگین طول عمر انسانهای مختلف را محک بزنید.
نکاتی برای حفظ سلامتی

نکاتی برای حفظ سلامتی - سری 15


سایت نمناک روزانه برای شما نکاتی را بیان می کند که با رعایت کردن آنها می توانید تندرست و سالم باشید - سری پانزدهم این نکات را بخوانید.
مواد مخدر مغز

مواد مخدر چه بلایی سر مغز می آورد؟


بسیاری از انواع مواد مخدر در انسان لذت و هیجان فراوانی ایجاد می کنند. این احساس سرخوشی اولیه با پی آمدهای دیگری چون تاثیر سوء بر مغز انسان همراه است.
ساخت رژ لب

ساخت رژ لب با آشغال مرغ !


اخیرا خبرهایی در فضای مجازی در رابطه با ساخت رژ لب با آشغال و فضولات مرغ منتشر شده است این موضوع چقدر صحت دارد؟ در خرید لوازم آرایشی چه نکاتی را باید بدانیم تا گول تبلیغات را نخوریم؟
شستن دستها

آیا شستن دستها پس از توالت ضرورت دارد؟


شستن دستها اگر با دقت کافی انجام گیرد از مبتلا شدن به خیلی از بیماریها می تواند جلوگیری کند.همچنین دانستن ضرورت برخی از نکات بهداشتی مانند استفاده از آب فیلتر شده و یا پد کاغذی و ... برای حفظ سلامت اهمیت دارد.
گیاه خانگی

تصفیه هوای خانه با گیاهان خانگی


برخی از گیاهان آپارتمانی باعث تمیز شدن و تصفیه هوای خانه شده و باعث می شوند تا هوایی که نفس می کشید سرشار از سلامتی باشد. این گیاهان خانگی هوای آلوده آلاینده های شیمیایی را به خود جذب می کنند.
سلامتی بدن

نکاتی برای حفظ سلامتی بدن - سری 14


سایت نمناک روزانه برای شما نکاتی را بیان می کند که با رعایت کردن آنها می توانید تندرست و سالم باشید - سری چهاردهم این نکات را بخوانید.
هویت جنسی

هویت جنسی دختر و پسر خود را بشناسید


همه والدین دوست دارند فرزندانشان با تربیت درست، خوش رفتار و قابل احترام از سوی دیگران باشند. کلید اصلی شیوه تربیتی مناسب، شناخت هویت جنسی آنها از سوی والدین است.
سلامتی بدن

نکاتی برای حفظ سلامتی بدن - سری 13


سایت نمناک روزانه برای شما نکاتی را بیان می کند که با رعایت کردن آنها می توانید تندرست و سالم باشید - سری سیزدهم این نکات را بخوانید.
عشق

اگر در جستجوی عشق ماندگار هستید بخوانید


داشتن یک زندگی عاشقانه و پایدار آرزوی همه زوج هاست که گاهی در این راه مشکلاتی پیش می آید که اگر درست با آنها روبه رو نشویم و تلاشی برای حل آنها نکنیم ممکن است زندگی مان دچار تنش شود.
قرص برنج

مسمومیت با قرص برنج + علائم و راه درمان


قرص برنج سمی بسیار قوی است پیشتر برای نگهداری از برنج از آن استفاده می کردد.اما بالا رفتن آمار خودکشی با مصرف این نوع قرص ،معضلی مهلک در جامعه به وجود آمده است.