نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

پای گوشت و نان ذرت

طرز تهیه پای گوشت و نان ذرت


پای گوشت و نان ذرت یک غذای خارجی لذیذ و خوشمزه می باشد که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
سزار پیتزالاد

طرز تهیه سزار پیتزالاد


سزار پیتزالاد خوراک سالم برای برنامه غذایی شما است که هم خوشمزه است و هم سبک.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
ریسوتو با مارچوبه لیمویی

طرز تهیه ریسوتو با مارچوبه لیمویی


ریسوتو نوعی برنج دانه تپل مخصوص نواحی شمال ایتالیاست که به صورت دمی تهیه می شود و در کلیه فروشگاه ها معتبر توزیع می شود، همچنین به جای آن از برنج نیمه دانه می توان استفاده کرد.طرز تهیه ریسوتو با مارچوبه لیمویی را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پیتزای ماهی تن و ریحان سیسیلی

طرز تهیه پیتزای ماهی تن و ریحان سیسیلی


پیتزایی همراه با سس گوجه غلیظ، ماهی تن، ریحان تازه، فلفل سبز و پنیر موتزارلا. این پیتزای لذیذ غذایی از جزیره سیسیل در ایتالیا است، جایی که ماهی هایی مثل تن، از غذاهای مرسوم و سنتی محسوب می شوند.
فریتاتا مارچوبه

طرز تهیه فریتاتا مارچوبه و ژامبون


این غذا شامل تخم مرغ، ژامبون، گوجه فرنگی است یعنی تقریبا تمامی اجزای یک صبحانه ی کلاسیک را دارد. اما با پِستوی ریحان (نوعی سس ماکارونی) و سبزیجات تازه ی فصلی مخلوط می شود.
پای شترمرغ

طرز تهیه پای شترمرغ و سبزیجات


گوشت شترمرغ خواص زیادی دارد. بعضی اوقات برای تنوع به جای گوشت گوسفند یا گوساله می توانیم از گوشت شترمرغ استفاده کنیم.طرز تهیه پای شترمرغ و سبزیجات را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پیتزا مرغ و کلم

طرز تهیه پیتزا مرغ و کلم


پیتزا مرغ و کلم یک پیشنهاد عالی و خوشمزه برای علاقه مندان به این غذای لذیذ است که طرز تهیه آن را در آشپزخانه نمناک شرح خواهیم داد.
استیک مغولی

طرز تهیه استیک مغولی


استیک مغولی طعمی بسیار لذیذ و دلپذیر دارد که با یکبار امتحان آن به احتمال زیاد شیفته ی آن خواهید شد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پیتزا سبزیجات کبابی

طرز تهیه پیتزا سبزیجات کبابی


اگر شما هم از طرفداران غذاهای گیاهی هستی،پیتزا سبزیجات کبابی انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
راگوى فلفل و گوجه‌ فرنگى

طرز تهیه راگوی فلفل و گوجه فرنگی


خوردن این غذا که مناسب ذائقه ایرانی بوده و همه مواد آن در دسترس است به علاقه مندان غذاهای سلامت و تا حد امکان گیاهی توصیه می شود.طرز تهیه راگوی فلفل را در سایت آشپزخانه نمناک مشاهده نمایید.
استیک تارتار

طرز تهیه استیک تارتار


اگر از طرفداران خانواده استیک ها می باشید،استیک تارتار یک پیشنهاد متفاوت و خاص برای شما می باشد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
گلت کدو سبز

طرز تهیه گلت کدو سبز، پنیر و گوجه فرنگی


برای سرعت بیشتر اینبار هم می توانیم از سحر و جادوی خمیر هزارلا یا آماده سود ببریم و در کمتر از نیم ساعت یک گلت کدو سبز و گوجه فرنگی خوش رنگ و خوشمزه و زیبا تهیه کنیم.