دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

مرده شور اتوماتیک

جنجال ساخت مرده شور اتوماتیک! +تصاویر


بتازگی خبری مبنی بر موضوع وارد کردن مرده شورهای اتوماتیک از چین با وجود مخالفت مراجع تقلید بحث روز شبکه های اجتماعی شده است در حالیکه این دستگاهها ساخت کشور چین نیست.
استیکر رامبد جوان

استیکرهای تلگرام رامبد جوان


تصاویر رامبد جوان با استیکرهای تلگرامی در اینستاگرام هواداران رامبد جوان منتشر شده است که با استقبال مخاطبان روبرو شده است. در ادامه “استیکر رامبد جوان” در تلگرام را ببینید.
عجیب ترین تونل

عجیب ترین تونل جهان + تصاویر


تصویری از عجیب ترین تونل جهان در پارک جنگلی کالیفرنیا می باشد که این تونل به جای اینکه از دل کوه و سنگ خارج شود زیر یک درخت عظیم الجثه ایجاد شده است.
بزرگترین قلب دنیا

کشف بزرگترین قلب دنیا و یک هشدار + تصاویر


بزرگترین قلب دنیا متعلق به نهنگ آبی است که با داشتن اندازه ی 33 متری،یک انسان را در دریچه ی آئورت خود جای می دهد. بزرگترین قلب جهان وزنی بالغ بر 200 تن دارد و به بزرگی تایر یک تراکتور است.
پارک دیزلی لند

شگفتی های پارک دیزلی لند پاریس + تصاویر


پارک دیزلی لند یکی از مکان های تفریحی است که در آن با مقررات جالب و عجیبی مواجه می شوید حقایقی که شاید در هیچ کجای دنیا و هیچ یک از مکان های تفریحی ندیده باشید.
انتقام وحشیانه

انتقام وحشیانه پدر و دختر! + تصاویر


پدر و دختر 16 ساله اش در اقدامی عجیب به منظور دفاع از گله های دامی خود در سیدنی استرالیا کشتاری وحشیانه از قتل عام روباه ها به راه انداختند این اقدام آنها وحشتناک ترین انتقام دنیا معرفی شده است.
تخم مرغ

تخم مرغ هایی بازیگوش ! + تصاویر


تصاویری از نقاشی های خنده دار و جالب روی تخم مرغ ها را مشاهده می کنید که این تخم مرغ ها طوری نقاشی شده اند که گویی حرفی برای گفتن دارند.
ماشین عروس

هلی کوپتر به جای ماشین عروس در مراسم ازدواج + عکس


از عروسی های پرخرج و آنچنانی زیاد شنیده ایم! خرج های میلیونی که برای چند ساعت کوتاهی که باید در نقش عروس و داماد در مقابل مردم ظاهر شوند به داماد تحمیل می شود.ماشین های عروس که از ابتدا اسب بوده حالا به هلی کوپتر تبدیل شده است.
دکتر ظریف

محل نامزدبازی دکتر ظریف!


دکتر ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در کتاب آقای سفیر از سن ازدواج خودش و فرزندانش می گوید. مجمد جواد ظریف در کنار مطالب از زندگی خصوصی اش ، جایی را که به همراه همسرش در دوران نامزدی می رفتند را لو داد.