دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

خرگوش بزرگ

شکار خرگوش بزرگ و ترسناک + عکس


تصویری در فضای مجازی منشتر شده است که نشان از شکار یک خرگوش بزرگ و عظیم الجثه توسط مردی اهل کشور سودان را دارد. ببینید و تشخیص دهید که آیا این عکس واقعا یک خرگوش را نشان می دهد یا حیوانی دیگر.
داستان

داستان کوتاه و جالب تختخواب مرگ


این مسئله باعث شگفتی پزشکان آن بخش شده بود به طوری که بعضی آن را با مسائل ماورای طبیعی و بعضی دیگر با خرافات و ارواح و اجنه و موارد دیگر در ارتباط می دانستند.
چوپان دروغگو

داستان جالب چوپان دروغگو


روزی روزگاری چوپان مهربانی بود که در نزدیکی دهی، گوسفندان را به چرا می برد. مردم ده که از مهربانی و خوش اخلاقی او خرسند بودند، تصمیم گرفتند که گوسفندانشان را به او بسپارند تا هر روز آنها را به چرا ببرد.
خون گریه

درختی عجیب که خون گریه می کند


مدتها پیش انتشار تصاویری از دختری که خون گریه می کرد همه را متعجب کرد حالا نوبت به معرفی درختی رسیده که خون گریه می کند. تعجب نکنید چرا که دنیا پراست از عجایب و نشانه های بی نظیر پروردگار.
زباله

شهری بدون زباله در ژاپن + تصاویر


ساکنین شهر کامیکاتسوی ژاپن در اقدامی جالب و تحسین برانگیز با تفکیک و بازیافت زباله های شهر خود سعی بر این دارند که عنوان نخستین شهر بدون زباله جهان را تا سال 2020 به نام خود به ثبت برسانند.
سوزن در بدن

مردی با 4 هزار سوزن در بدنش + عکس


مردی اهل کاگاری، آلبرتا، به تازگی خودش را به یک جاسوزنی انسانی متحرک تبدیل کرد وی با فرو کردن بیش از 4 هزار سوزن در بدنش سعی کرده با این روش رکورد زنی کند.
گل سرخ

داستان کوتاه گل سرخ


وقتی آفتاب به لب بام رسید «سعید» دیگر گریه نمی کرد. من و مادرم پیکر بی جان پرنده پاک را در گوشه حیاط ـ همان جایی که حیات زخمی خود را به سوی آسمان مرگ پرتاب کرده بود ـ چال کردیم.
سال کبیسه

سال کبیسه است یعنی چه؟


سال کبیسه است یعنی چه؟ سالهایی که اسفند 30 روز است یعنی تعداد روزهای سال بجای 365 روز ، 366 روز می شود . این سال را، سال کبیسه می گویند.