مدل میز تحریر کودک

مدل میز تحریر کودک و نوجوانان امروزی


میز تحریر کودک و نوجوان بسته به دختر و یا پسر بودنش انتخاب می شود. از اینها که بگذریم کودکان امروزی سبک های مدرن و پر تنوع را می پسندند تا میزتحریرهای ساده.
انتخاب کت و شلوار

انتخاب کت و شلوار به سبک آدم معروف ها


کت و شلوارهای که آدم های معروفی مثل دیوید بکهام و یا مت بومر در مراسم مختلف با آنها حاضر می شوند نکات مهمی در انتخاب و ست کردنشان نهفته است که برایتان می گوییم.
ساخت کیف کاغذی

اموزش ساخت کیف کاغذی کادو


ساخت کیف کاغذی به عنوان جعبه کادو و یا کاردستی با تزیینی زیبا نشان دهنده ی زوق و سلیقه ی هنری شماست. در این بخش به صورت تصویری ساخت کیف کاغذی را می بینید.
تزیین کادوی روز مادر

تزیین کادوی روز مادر


تزیین کادوی روز مادر با روبان و گل های طبیعی و کاغذی زیبایی کادوی شما برای روز مادر را تکمیل خواهد کرد. ایده هایی ساده برای تزیینات زیبا برای روز مادر.
کلاه تابستانی زنانه

کلاه تابستانی زنانه 2015


مجموعه ای از شیک ترین و جدیدترین مدل کلاه تابستانی زنانه سال 2015 را در این بخش از دنیای مد نمناک ببینید.
چگونه لباس ست کنیم

چگونه لباس ست کنیم


چگونه لباس ست کنیم و اصول ست کردن رنگ لباس را رعایت کنیم؟ چه رنگ هایی با هم ست می شوند؟ حرفه ای ها در دنیای مد و لباس با چه اصولی لباس ست می کنند؟
کیف پارچه ای

آموزش ساخت کیف پارچه ای کوچک


یک تکه پارچه و چند لوازم ساده دیگر آماده کنید و با دنبال کردن مراحل اموزش ساخت کیف پارچه ای در این بخش برای قرار دادن لوازم آرایش و وسایل ریز دیگر یک کیف شیک بسازید.
اتاق کودک

مدل پرده اتاق کودک دختر و پسر


اتاق کودک محیطی پر از رنگ و تزیینات زیباست که پرده بخشی از این تزیینات است. پرده اتاق کودک پسر و دختر با سلیقه ی دخترانه و پسرانه انتخاب می شود و زیبایی اتاق کودک را کامل می کند.
عکس گرفتن در بهار

نکاتی درباره عکس گرفتن در بهار


فصل بهار با زیبایی و طراوتی که دارد بهترین فصل برای گرفتن عکسهای خانوادگی زیبا است ولی باید نکاتی را در عکسهای خود رعایت کنید که در ادامه به چند مورد اشاره کرده ایم.
ساخت آویز گلدان

آموزش ساخت آویز گلدان


در این بخش از دنیای مد نمناک قصد داریم به صورت تصویری و مرحله به مرحله با آموزش چندین گره ی ساده ساخت آویز بسیار زیبای گلدان را به شما آموزش دهیم.