برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

لیلا بلوکات و حامد حدادی

اختلاف قد لیلا بلوکات و حامد حدادی + عکس


در مراسم افطاری لیلا بلوکات که برای معلولان برگزار کرده بود،تصاویری از او با هنرمندان و میهمانان منتشر شد که یکی از این عکسها اختلاف قد دیدنی او را با حامد حدادی نشان می دهد.
مراقبت های بارداری در تابستان

مراقبت های لازم دوران بارداری در فصل تابستان


تحمل گرما و فصل تابستان برای برخی از خانمهای بارداری بسیار سخت و طاقت فرسا می رسد.مخصوصا اکر در ماههای آخر این دوران باشند.اما با توجه به برخی از راهنمایی های این بخش این روزها را با کمترین دغذغه سپری خواهند کرد.
فقیهه سلطانی در جشن قهرمانی

فقیهه سلطانی و همسرش در جشن قهرمانی + عکس


فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش با جلال امیدیان کاپیتان سابق تیم ذوب آهن ازدواج کرده است عکسی از حضورش در جشن قهرمانی همسرش در صفحۀ شخصی خود منتشر کرد.
تیپ اسپرت دکتر ظریف

تیپ اسپورت دکتر ظریف در وین + عکس


تیپ اسپورت دکتر محمد جواد ظریف در حواشی مذاکرات هسته ای در کوبورگ سوژۀ جدیدی است که مورد توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.
مخترع پیامک

درگذشت مخترع پیامک + عکس


مخترع پیامک آقای " مت مکونن " در سن 63 سالگی در گذشت. اختراع کننده ی ابزار کاربردی SMS بعد از یک دوره مبارزه با بیماری سخت از دنیا رفت.
Vertu گوشی 160میلیونی

Vertu گوشی 160میلیونی در تهران! + تصاویر


شاید تصور شما به گران ترین گوشی های موبایل در بازار ایران به برند آیفون خلاصه شده است اما به تازگی گوشی های لوکس دیگری به نام Vertu در بازار تهران عرضه می شود که 160 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند.
فروش پیتزا فاطما گل

فروش پیتزا فاطما گل در تهران! + تصاویر


پیتزا فاطما گل هم رسید! بله درست متوجه شده اید این عنوان محصولی است که به تازگی در قنادی های تهران عرضه می شود و تبدیل به یکی از سوژه های داغ رسانه ها شده است.