نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

واریس واژن

دلایل ابتلا به واریس واژن در دوران بارداری


واریس واژن یکی از یماری های نادری است که در دوران بارداری می تواند رخ دهد.بیماری که ممکن است تا بعد از زایمان نیز ادامه داشته باشد بستگی به دلایلی دارد.روشهای مختلفی برای درمان و کاهش درد واریس وجود دارد.
میگرن مقعدی

کدام درد نشانه “میگرن مقعدی” است؟


در بسیاری موراد دردهای ناحیه مقعد بدون داشت شرایط بیماری بروز می کنند . بیمار روده ی سالمی دارد اما دچار دردهای مزمن است ، دردهایی که “میگرن مقعدی” نامیده می شوند.
لک بینی بعد از قاعدگی

علت و درمان لک بینی بعد از قاعدگی


لک بینی بعد از قاعدگی و در میان دو دوره خانمها اغلب باعث ایجاد نگرانی شده و یکی از دلایل مراجعه آنها به پزشک می باشد.لک بینی مداوم می تواند گاهی اوقات نشانه بیماری خطرناکی باشد.
سرطان ایران

کشنده ترین سرطان در ایران شناسایی شد!


سرطان در ایران و جهان به قدری قربانی گرفته است که خبر مرگ و میر براثر آن دیگر برای مردم عادی شده است. در میان این همه انواع سرطان تا به حال فکر کرده اید که کدام نوع سرطان قاتل اصلی ایرانی هاست؟
سیروز کبدی

معجزه نوشیدن قهوه برای درمان سیروز کبدی


انتخاب نوع نوشیدنی ها در شیوه زندگی سالم مؤثر هستند.محققان تأثیر نوشیدن قهوه در پیشگیری و کنترل سیروز کبدی را یک عامل درمانی بالقوه در بیماران کبدی شناخته اند.
ضدعفونی خون

ضدعفونی کردن خون و درمان 50 درد با یک سبزی


جریان داشتن خون پاک و عاری از هر نوع میکروب تضمین کننده سلامت تک تک اعضای بدن به خصوص مغز است .برای ضدعفونی خون و پاکسازی بدن از برخی بیماری ها می توان از خواص سبزیجاتی شگفت انگیز بهره برد.