دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

پیشگیری از گرمازدگی

روش های پیشگیری از گرمازدگی با میوه ها


با شروع فصل گرما و افزایش زیاد دما سیستم ایمنی بدن پایین آمده و بسیاری از بیماریهایی از قبیل نارسایی کلیه، کاهش حافظه کوتاه مدت و حملات قلبی در کمین برخی از افراد هستند. در ادامه روش های پیگیری از گرمازدگی را مطالعه می فرمائید.
روماتیسم

علت ، عوارض و علائم هشدار دهنده روماتیسم


روماتیسم یا به اصطلاح آرتریت رومائید بیماری است که منجر به ایجاد درد و تورم در مفاصل کوچک دست و زانو و اعضای دیگر می کند. یکی از مهم ترین عوارض این بیماری خشکی شدید مفاصل به ویژه در صبحگاه است .
گل مژه در چشم

علت بروز گل مژه در چشم چیست؟


گل مژه معمولا بصورت موضعی پلک را درگیر کرده، اما مواردی هم هست که این عارضه در سطح پلک گسترش می یابد و پلک زدن را دشوار می کند.
مرده خوار

مرده خواران قبیله آگوری در هند + تصاویر


در هند قبیله ای عجیب و غریب وجود دارد که مرده خوار بوده و با خوردن گوشت بدن انسان و استتفاده از استخوانهای آنها در ساخت ظروف معتقدند قدرت و نیروی زیادی دریافت می کنند.
کشیدن سیگار

فواید کشیدن سیگار بر بدن!


کشیدن سیگار اثرت مخرب و گاه جبران ناپذیری بر بدن می گذارد که دیدن آن لرزه بر بدن می اندازد.اما چرا خیلی از مردم مخصوصا جوانترها اصرار به استفاده آن در تفریحات خود دارند در حالیکه می دانند برگشتی از این تفریح وجود ندارد؟سیگار هدایای زیادی بر بدن دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد.
ترش معده

اگر رفلاکس و ترش معده دارید حتما بخوانید


ترش کردن معده و رفلاکس یکی از شایعترین مشکلات دستگاه گوارش است که گاهی با درد قلب و بیماری های گوش و حلق اشتباه گرفته می شود. به طور خلاصه و مفید با علائم و راههای پیشگیری از ترش کردن معده آشنا شوید.
بیماری شایع در میان زنان

لباس هایی که زنان را به بیماری مبتلا می کنند!


پوشیدن لباسهای تنگ یکی از شایع ترین بیماری در زنان که همان عفونت است را به وجود می آورد که بی توجهی به بهداشت فردی و همچنین کوتاهی در درمان آن می تواند عوارض قابل توجهی به بار آورد و حتی تا مرحله ناباروری پیش رود.
درمان آلرژی

درمان سریع آلرژی با نسخه این سینا


آلرژی فصلی , آبریزش بین و عطسه وقتی به سراغتان می آید فعالیت های روزانه را مختل می کند. نفس راحت کشیدن و حتی خواب راحت را از شما می گیرد. با نسخه ی بزرگترین پزشک تاریخ به سراغ درمان آلرژی بروید.
خمیر مرغ

خمیر مرغ محتویات سوسیس و کالباس ایرانی!


بحث بهداشت در تولید خمیر مرغ که مدتی است رسانه ای شده بستگی به نظارت یا عدم نظارت از سوی ناظران دامپزشکی دارد .استفاده از امعا و احشای غیر خوراکی در تولید خمیر مرغ باعث جمع شدن بسیاری از رستوران ها و مرغ فروشی های شهر شد.
بیماری کبد چرب

کبد چرب تهدیدی جدی برای افراد چاق و دیابتی ها


مصرف بی اندازه غذاهای چرب و گنجاندن انواع فست فودها و غذاهای آماده در برنامه غذایی به عنوان یکی از شایع ترین دلایل ابتلا به بیماری کبد چرب در میان افراد کم تحرک و چاق و دیابتی ها می باشد.
فواید حجامت

فواید حجامت در پیشگیری از 130 بیماری


فواید حجامت بسیاراست . از درمان بیماری های داخلی تا زیبایی پوست و رفع مشکلات ظاهری بخشی از فواید حجامت است. بهترین زمان برای حجامت فصل بهار است که غلیان و تجمع مواد سمی در خون شدت می یابد.
علائم سرطان پوست

مهمترین علائم سرطان پوست


عوامل تاثیرگذار در ایجاد بیماری سرطان پوست را بشناسید زیرا با تشخیص سریع قابل درمان است. همچنین متخصصین مهمترین عامل هشداردهنده سرطان پوست را شناسایی کرده و به مردم در نحوه برخورد با آن هشدار دادند.
درمان درد معده

راههای درمان گیاهی درد معده


درمان درد معده باداروهای گیاهی و توصیه های طب سنتی در بیشتر کشورهای پیشرفته دنیا همچون ژاپن و چین نسبت به مصرف قرص و داروهای شیمیایی بسیار بیشتر است چراکه آنها بر این باورند که داروهای شیمیایی مغز را ضعیف می کند.
درمان با خون بند ناف

بیماریهای قابل درمان با خون بند ناف


بندناف مملو از سلول های بنیادی است بعد از زایمان به عنوان یک زباله بیولوژیک دور ریخته می شد. از همین رو محققان به این نتیجه رسیدند که از خون بند ناف برای فراهم کردن سلولهای بنیادی استفاده کنند.