دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

اضافه وزن

افرادی که اضافه وزن دارند بخوانند


اضافه وزن , چاقی, نداشتن تناسب اندام مشکلی است که بسیاری از افراد را آزار می دهد و این افراد هیشه با دنبال راه چاره ای هستند که راه چاره را می توانید در این قسمت بیابید.
پزشک

این رنگ ادرار خطر ناک است!


تغییر رنگ و دفعات ادرار برای هر کسی اتفاق می افتد اما علائمی وجود دارد که اگر آنها را مشاهده کردید حتما باید به فکر درمان باشید.
کبد

خطرات مرگبار مصرف قلیان


برخی از تفریحات بدون اینکه خطرناک به نظر برسند آسیب هایی به بدن انسان وارد می کنند که طبق آخرین نتایج تحقیقات بسیار خطرناک و جبران ناپذیر هستند.
بینایی

تقویت بینایی و شنوایی


عادات و نکاتی در غذا خوردن وجود دارد که مطمئنا اکثر ما از آن بی خبریم و همین دلیلی برای ایجاد اختلال در سلامت و زندگی ما می شود که با دانستن آنها خیل بیماری ها را از خود دور می کنیم.
دهان

نشانه های سرطان دهان چیست؟


زخم های دهانی یکی از نشانه ها و علائم بروز سرطان دهان و گلو می باشد که در ادامه دیگر نشانه های بروز این بیماری را می خوانید.
سیب

رژیم غذایی مبتلایان به کبد چرب


افراد مبتلا به کبد چرب با رژیم غذایی مناسب و کاهش وزن صحیح بهبود پیدا می کنند. در ادامه به توصیه های تغذیه ای برای افراد مبتلا به کبد چرب را می خوانید.
هواپیما

درمان گرفتگی گوش در سفر با هواپیما


آیـا تـاکنون فـکر کرده اید که چرا وقتی هواپیما ارتفاع کم می کند بچه ها بی قرار می شوند و گریه می کنند. مشکل گوش شایع ترین شکایت پزشکی مسافران هواپیماست.
کمر درد

علائم هشدار دهنده کمبود کلسیم


چنانچه دچار درد و گرفتگی عضلات شده اید، دست ها و پاهایتان سوزن سوزن می شود یا بی حس است و با شکستگی های مکرر دست و پا روبه رو هستید، باید مصرف مواد غذایی حاوی کلسیم را افزایش دهید.
ترش کردن معده

چه کنیم تا معده ترش نکند؟


همه ی ما در طول عمرمان حتما سوزش سر دل را تجربه کرده ایم که حالتی بسیار ناخوشایند است. در ایجاد و تشدید ترش کردن معده عواملی نقش دارند که خواهید خواند.
فشار خون

کنترل فشار خون بدون دارو


فشار خون بیماری خطرناکی است که اگر مراقب تغییرات آن نباشیم عواقبی چون سکته های مغزی و قلبی را به دنبال خواهد داشت. مصرف دارو شاید خسته کننده باشد اما روشی هست که توسط آن بدون دارو میتوان فشار خون را کنترل کرد.
گوش

هر چیزی را در گوشتان فرو نکنید!


اگر گوشتان می خارد و یا می خواهید جرم گوشتان را بیرون بیاورید، هرگز گوش پاک کن و یا چیزی را داخل گوشتان فرو نکنید. این کار ا باعث آسیب دیدن گوش می شود.
کودک

دمنوش مفید برای شب ادراری


شب ادراری یکی از مشکلات رایج بین کودکان والبته گاهی بین بزرگسالان است که همیشه داروهای شیمیایی نتیجه مثبت نمی دهد در ادامه دمنوشی را به شما معرفی میکنیم که راه حل مناسبی برای این مشکل است.
پزشک

آیا رابطه ای بین سرطان و آلزایمر وجود دارد؟


آلزایمر و سرطان هر دو بیماری هایی هستند که هر کسی میتواند مبتلا شود پس نمی توان گفت این بیماری ها منحصرا برای سالمندان یا رده سنی خواصی هستند پس چقدر خوب است که در هر سنی اطلاع داشته باشیم که...