نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

کبد چرب

شستشوی کبد چرب با شوینده قوی


اشخاصی که کبد چرب دارند می توانند با با تهیه و خوردن این شوینده گیاهی قوی از ادامه روند پیشرفت بیماری خود جلوگیری کرده و آن را درمان کنند.
سرماخوردگی

اشتباهات رایج در سرماخوردگی


سرماخوردگی بیماری رایج فصول سرد سال است که نیاز به مراقبت و رعایت برخی نکات بهداشتی برای درمان دارد.طی درمان سرماخوردگی نباید این اشتباهات را انجام داد.
ویتامین b12

علائم کمبود ویتامین b12 در بدن کدامند؟


بدن برای ادامه حیات خود به ویتامین های زیادی نیاز دارد.ویتامین b12 یکی از مهمترین نوع ویتاین هاست که در صورت کمبود آن سیستم بدن با مشکلات مختلفی رو به رو می شود.
لامپ کم مصرف

عوارض لامپ های کم مصرف بر روی پوست


از زمانی که لامپ های کم مصرف تبلیغ شدند شایعات و حرف های زیادی در مورد عوارض این لامپها بر روی سلامت و پوست شنیده می شود.پاسخ متخصصین می تواند سوالات بسیاری را جواب دهد.
روماتیسم ستون فقرات

علائم و درمان روماتیسم ستون فقرات


روماتیسم ستون فقرات یکی از دردناک ترین بیماری هایی است می تواند روی اعضای دیگر بدن همچون چشم و قلب و روده تاثیر منفی بگذارد. این بیماری برخلاف دیسک کمر بوده و علایم مختلفی دارد.
مسمومیت

علایم نشان دهنده مسمومیت بدن


شاید تا کنون بیماری مسمومیت را تجربه کرده باشید. بیماری با علایمی که تحمل آن کمی سخت است.حساسیت به بو یکی از این علایم می باشد.
سوزش سر

سوزش سر نشانه چه بیماری است؟


سوزش سر و گاهی سوزن سوزن شدن سر می تواند نشان از بیماری های جدی و فشارهای عصبی باشد که بایستی برای تشخیص حتما در زمان مناسب به پزشک مراجعه کرد.
سرماخوردگی

این داروها را در زمان سرماخوردگی مصرف نکنید


سرماخوردگی بیماری شایع در فصل سرما است که برخی افراد ترجیح می دهند درمان خود را بدون مراجعه به پزشک و با مصرف خودسرانه داروها انجام دهند.عوارض این نوع داروها سلامت بدن را تحت تاثیر قرار می دهد.
آبسه مغزی

آبسه مغزی یا اپی دورال چیست؟


آبسه مغزی یا همان عفونت در مغز یکی از بیماری های خطرناکی است که در صورت تشخیص دیرهنگام موجب مرگ فرد می شود.راههای پیشگیری و درمان آبسه مغزی را بیاموزیم.