دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

تینا آخوند تبار

تینا آخوند تبار از خدا طلب بخشش کرد + عکس


تینا آخوند تبار به زبان خودش از خداوند طلب بخشش کرد و از خدا خواست تا هوای رفقای اینستایی اش را داشته باشد. پیام این طلب بخشش هم مثل بعضی از نقش های او خاص و متفاوت بود.
حرم امام رضا (ع)

حرم امام رضا (ع) 160 سال پیش + عکس


به تازگی عکسی جالب از حرم مطهر امام رضا علیه السلام در زمان قاجار که به 160 سال پیش بر می گردد در فضای مجازی منتشر شده است، این عکس توسط عکاسی به نام آنتونیو جیونوزی گرفته شده است.
تفرجگاه درکه تهران

تفرجگاه دیدنی درکه تهران + تصاویر


منطقه درکه در کوهپایه کوههای شمال تهران قرار گرفته است و یکی از بکرترین جاهای دیدنی تهران محسوب می شود در این بخش تصاویری دیدنی برای آشنایی بیشتر با این مکان ببینید.
خبرنگار زن

اولین خبرنگار زن ایرانی کیست؟ + عکس


به گفته محققان اولین خبرنگار زن ایرانی عزت ملک خانم دختر امامقلی میرزای عماد الدوله دولتشاهی است و بی بی خانم استرآبادی به عنوان یکی از نخستین زنان روزنامه نگار ایرانی محسوب میشود.
تسبیح جان کری

تسبیح در دست جان کری + عکس


انتشار تصویر جان کری با تسبیحی که به دست دارد در فضای مجازی موجب واکنش کاربران و سوژه بسیاری از رسانه ها شده است.
سنگ کیسه صفرا

360 سنگ کیسه صفرا در شکم یک زن + تصاویر


سنگ کیسه صفرا در بدن زنی 49 ساله بیش از حد تکثیر شده بود به طوری که تیم پزشکی را در زمان جراحی شگفت زده کرد. پزشک جراح برای خارج کردن سنگها از شکم این زن باید با مشتش اقدام می کرد نه با نوک انگشتان.
انیشتن

دختری باهوش تراز انیشتن و هاوکینگ + عکس


انیشتن و استفان هاوکینگ که دردفتر گینس صاحبان رکورد باهوش ترین افراد جهان بودند با چند نمره پایین تر از یک دختر 12 ساله قرار گرفتند. به نظر شما نمره ی ضریب هوشی این دختر چقدر بالاتر از افراد معمولی است؟
تصادف شدید

تصادف شدید 60 سال پیش در ایران + عکس


تصادف شدید دو خودروی قدیمی در دهه ی 60 نشانگر وجود بی احتیاطی در سالهای دور است .عکس زیر مربوط به تصادف شدید در دهۀ 20 می باشد که لحظۀ برخورد شدید دو ماشین بهم را نشان می دهد.