نمناک سرگرمی

گوناگون

قره باغ

تمام آنچه که باید در مورد قره باغ بدانید


قره باغ در دوره صفویه قره باغ به مرکزیت گنجه یکی از بیگلربیگی های ایران بود. درگیری میان آذربایجان و نیروهای ارمنی مورد حمایت ارمنستان بر سر منطقه خودمختار ناقورنو-قره باغ، چند روزی است که ادامه دارد.
کما

اتفاقات عجیب و باورنکردنی در عالم کما


در این بخش داستانهای عجیب و باور نکردنی اما واقعی از زندگی افرادی می خوانید که روزی به حالت کما رفته اند و اتفاقات غیر قابل تصوری برایشان رقم خورده است.
روستای فردو

روستای فردو بهشتی فراتر از مرزها!


روستای ییلاقی باصفایی به نام "فردو" در فاصله 47 کیلومتری جنوب شهر قم قرار دارد.آب و هوای این روستا در بهار و تابستان خنک و مطبوع و در زمستان سرد و خشک است. رودخانه فصلی فردو در شرق روستا جریان دارد.
همسر دكتر ظريف

همسر دکتر ظریف در تله کابین رامسر + تصاویر


در راستای سفر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به رامسر جهت میزبانی چهارمین دوره اجلاس وزرای خارجه ایران ، ترکیه و آذربایجان همسر وی بعداز ظهر دیروز(سه شنبه) در تله کابین رامسر حضور پیدا کرد.
داماد میلیاردر

ماجرای میلیاردر شدن داماد در شب عروسی + عکس


تصاویر ما را به یاد جایزه های چندصد میلیونی بانک می اندازد اما ماجرا چیز دیگری است که یک در عرض چند ساعت پسر کارگر را تبدیل به داماد میلیاردر مشهور در شبکه های اجتماعی کرد.
شعبده باز

سوتی شعبده باز در حین اجرا + عکس


شعبده بازان با حقه های جالبی که به کار می برند باعث سرگرمی افراد می شوند اما همیشه این حقه ها نمی گیرند و مورد تمسخر بینندگان قرار میگرند.