دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

آلوئه ورا

معجزه های خواص آلوئه ورا


گیاه آلوئه ورا به جرات معجزه ای برای درمان بیماری هاست به خصوص بیماری هایی که دردناک و گاهی غیر قابل علاج هستند.پیشنهاد میکنیم این مقاله سلامتی را حتما تا آخر بخوانید.
چشم

پف چشم و درمان آن با ساده ترین روش


گاهی اوقات، وقتی که صبح از خواب بیدار می شوید و خود را در آیینه می بینید، با تعجب متوجه دو کیسه پر از باد در زیر چشم های تان می شوید! این مشکل حتما اعتماد به نفس تان را هم کاهش می دهد؛ ولی بهتر است بیش از این خود را عذاب ندهید؛ چرا که پف چشم را می توان به راحتی برطرف کرد
آنفلوآنزا

راه های پیشگیری از آنفلوآنزا


در معرض ویروس سرماخوردگی بودن در این فصل اجتناب ناپذیر است و تنها راه برای خلاصی از آن این است که سیستم ایمنی بدن خود را قوی کنید.
مجاری ادراری

پیشگیری و درمان عفونت مجاری ادراری


زنان بیشتر در معرض خطر ابتلا به عفونت دستگاه ادراری نسبت به مردان هستند. در ادامه ضمن آشنایی با عفونت مجاری ادراری، روش های تشخیص و پیشگیری تا درمان این بیماری را می خوانید.
پیرمرد

غذاهای ضد آلزایمر


بیماری آلزایمر درمان قطعی ندارد اما با داشتن یک رژیم غذایی مناسب میتوان زمان شروع و پیشرفت بیماری آلزایمر را تحت کنترل داشت.
کبد

هپاتیت و راه های انتقال آن


هپاتیت های ویروسی B و C از بیماری های بسیار جدی کبد محسوب می شوند که می توانند از طریق روابط جنسی هم از فردی به فردی دیگر منتقل شوند.
خانم

افزایش سرطان رحم در خانم های ایرانی


سرطان سینه، مهبل، دهانه رحم همگی از بیماری های دردناک و آزاردهنده مخصوص خانم ها هستند که می توانند قدرت باروری و زندگی افراد را با مشکل جدی روبه رو سازند!
خانمی با کیسه آب گرم

توصیه های مهم برای بهداشت قاعدگی


اگرچه قاعدگی همراه با درد و یک سری مشکلات روحی می باشد اما با رعایت توصیه های بهداشتی میتوانید شادابی و سر زندگی خود را در دوران عادت ماهانه حفظ کنید.
گزنه

پیشگیری از پوکی استخوان با گیاه گزنه


پوکی استخوان در نتیجه ی از بین رفتن املاح معدنی از بدن بروز می کند . گزنه سرشار از سیلیس و عنصر بور می باشد که برای پیشگیری از ابتلا به پوکی استخوان موثر است.
علائم آپاندیس

علائم تشخیص درد آپاندیس


امروزه ثابت شده آپاندیس بر سیستم ایمنی تاثیر و در تولید آنتی بادی ها نقش بسزایی دارد. برای تشخیص درد و علائم آپاندیسی و واکنش مناسب برای حفظ سلامت چه باید کرد؟
سینوزیت

علائم سینوزیت و درمان آن


بروز سینوزیت حاد در اغلب اوقات علت ویروسی دارد که ویروس سرما خوردگی در آن دخیل است. از علائم سینوزیت خروج ترشحات غلیظ به رنگ زرد یا سبز از بینی،سرفه، سردرد، بوی بد تنفس و ... میباشد.
سیب

روش پیشگیری از دیابت


نکاتی برای پیشگیری از بیماری دیابت را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم. وزن خود را کنترل کنید. چاقی می تواند سرآغازی برای دیابت باشد.
درمان-کمردرد

پیشگیری و درمان کمردرد


کمردرد مهمان ناخوانده ایست که ممکن است در زندگی 90 درصد افراد بصورت اتفاقی بوجود بیاید و افراد به مشکل کمردرد بر خورند.
نازایی

نازایی و درمان آن


اغلب نگرانی زوجهای جوان در ماههای اول پس از ازدواج ، مشکل حامله شدن همسر است.