برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

مراسم مصلوب مسیحیان

مراسم مصلوب شدن مسیحیان + تصاویر


تصاویری از مراسم خرافی مصلوب کردن مسیحیان که در این مراسم شماری از مسیحیان کاتولیک برای گرامیداشت مصلوب شدن عیسی مسیح با میخ هایی به طول بیش از ۷ سانتی متر خود را به صلیب می کشند.
بلندترین مژه

راز بلند ترین مژه های دنیا + تصاویر


بلند ترین مژه های جهان متعلق به مردی 58 ساله به نام Valery Smagliy است که در این ویژگی منحصر به فرد این مرد رازی نهفته است که غیر از خودش کسی از آن خبر ندارد.
2 سالگی آزاده نامداری

2 سالگی آزاده نامداری + عکس


آزاده نامداری مجری تلویزیون، تصویری با مزه از دوران کودکی خود را که مربوط به 29 سال پیش است در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده است.
فیل صورتی

نخستین فیل صورتی در جهان! + تصاویر


در یک پدیدۀ نادر و باورنکردنی یک فیل به رنگ صورتی در یکی از پارک های آفریقای جنوبی به نام کروگر توسط زن و شوهر گردشگر هلندی کشف شد که این فیل در نوع خود شگفت انگیز و متفاوت می باشد.
جنگل رقصان

رقص درختان در جنگل! + تصاویر


یکی از مناظر عجیب در دنیا جنگلی است واقع در روسیه با درختان متفاوت و رقصان که به یکی از جاذبه های گردشکری این کشور تبدیل شده است. خیلی ها معتقدند عبور از کنار درختان به عمر انسان اضافه می کند.
شبکه های اجتماعی

عکسی که در شبکه های اجتماعی غوغا کرد!


هزاران نفر در شبکه های اجتماعی عکسی را به اشتراک گذاشته اند که در آن کودکی سوری دست هایش را به نشانه تسلیم شدن بالای سر برده. شاید بخواهید بدانید داستان این عکس چیست.