نمناک سرگرمی

گوناگون

خوردن بلال

چالش خوردن بلال با دریل و عاقبت این کار!


به تازگی چالشی برای خوردن بلال در فضای مجازی راه افتاده است.در این چالش جدید مردم باید یک ذرت را به وسیله یک مته گردان بخورند.پسری که شروع کننده این چالش است موفق به انجام این کار میشود اما دختر چینی در حال انجام این کار دچار حادثه میشود.
ثروتمندترین مرد دنیا

کیسه خوابی ثروتمندترین مرد دنیا


ایلان ماسک یکی از ثروتمندترین مردان دنیا و صاحب کمپانی تسلا و اسپیس ایکس از راز زندگی خود پرده برداشت و ابراز کرد شبها در کیسه خواب به خواب می رود.
مارمولک دوسر

مارمولک دوسر در حال غذا خوردن! + تصاویر


تصاویری عجیب و در عین حال چندش آور را مشاهده میکنید که یک مارمولک دوسر در حین غذا خوردن از خود نشان می دهد این مارمولک وقتی غذا میخورد همزمان هردو سر خود را به سمت غذا می برد.
ذخیره لغات در ذهنتان

چگونگی ذخیره لغات در ذهنتان


در این گزارش قصد داریم چگونگی ذخیره لغات را در ذهنتان بیان کنیم که آیا این کار یه پدیده سازماندهی شده است یا خیر؟
به دنبال مادر

حاج زنبور عسل واقعی در چین به دنبال مادر! + تصاویر


ماجرای واقعی حاچ زنبور عسل در چین برای سه قلوهای چینی که مادرشان آن ها ترک کرده است رقم خورده است آنها برای یافتن مادر خود تاکنون به مناطق زیادی سفر کردند این سه قلوها توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند.
نوزاد

تولد عجیب نوزادی با 31 انگشت! + تصاویر


به دنیا آمدن نوزاد چینی با 31 انگشت که علت ژنتیکی دارد خبر عجیب و جدیدی از دنیای پزشکی است این کودک سه ماه پیش در چین به دنیا آمده است که در دست و پاهایش به جای 20 انگشت، داری 31 انگشت است.
ماشین های طلایی

زندگی لوکس پسر عرب با ماشین های طلایی !


انتشار تصاویری از جولان اتومبیل های لوکس در خیابان های لندن بازتاب گسترده ای در رسانه های انگلیس داشته است به ویژه آنکه بسیاری از رسانه ها کنجکاو کشف این مساله بودند که ماشین های طلایی که در لندن جولان می دهند برای کدام ثروتمند عرب است.
شهر های گران

شهر های گران دنیا برای اجاره نشین ها کدامند؟


در حال حاضر پکن گرانترین نقطه جهان برای مستاجرها محسوب می شود. این را یک موسسه تحقیقاتی لندنی که به تازگی در این مورد به تحقیق پرداخته است می گوید.در ادامه لیست شهر های گران برای اجاره نشین ها را مشاهده خواهید کرد.